favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia elektronika, foto, wideoZlecenia wideo, filmowanieZlecenia filmy na zamówienie

Wykonanie 3 filmów wideo i pięciu nagrań głosowych - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Wykonanie 3 filmów wideo i pięciu nagrań głosowych - Olsztyn nr 761888

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: warmińsko-mazurskie
Data dodania: 19 lip 2021, 9:52
TREŚĆ ZLECENIA
Szanowni Państwo,


W związku z realizacją projektu typu MOOC (ang. Massive Open Online Courses), którego celem jest dostarczenie filmowych materiałów edukacyjnych na ogólnodostępną platformę e-learningową, zwracam się do Państwa z prośbą o wycenę realizacji trzech 6-minutowych filmów oraz pięciu 6-minutowych nagrań głosowych (podcastów), które dotyczyć będą zagadnienia efektywnego wykorzystania odpadów poprodukcyjnych w przemyśle spożywczym. Materiał filmowy uwzględni wypowiedzi 3-4 osób, a podcasty 5 osób wskazanych przez Zamawiającego. Docelowym odbiorcą materiałów są studenci. Miejsce realizacji nagrań: Olsztyn, woj. Warmińsko-mazurskie.Zamówienie obejmuje pakiet usług w zakresie przygotowania i produkcji filmów oraz nagrań głosowych, tj. wykonanie nagrań w studio nagrań Wykonawcy, montaż, podkład dźwiękowy (opcjonalnie), realizacja i umieszczenie w materiałach filmowych zdjęć, które obrazują treści przekazywane przez rozmówcę (dotyczy materiałów filmowych), umieszczenie logotypów przekazanych przez Zamawiającego, wstawienie we wskazanych momentach fragmentów filmu z drona, czy innych materiałów graficznych przekazanych przez Zamawiającego, uzyskanie odpowiednich zgód i zezwoleń gdy zajdzie taka potrzeba.Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia własnego studia nagrań do realizacji projektu.

Wykonawca przekaże Zamawiającemu autorskie prawa majątkowe wraz z prawami zależnymi do zrealizowanych materiałów filmowych na wszystkich polach eksploatacji. Przeniesienie niniejszych praw będzie nieograniczone czasowo i terytorialnie.Podsumowując:Nagrania filmów: 3Nagranie głosu w ilości: 5 (wraz z synchronizacją dostarczonej przez Zamawiającego prezentacji). Wykonawca przekaże Zamawiającemu również oddzielny plik z nagraniem głosowym.Jakość nagrania: 4KTło: jednolite białe lub niebieskieDźwięk stereo 2.0Format: mp4Dodatkowo: prompterZależy nam aby efekt końcowy nagranego filmu (ustawienie kamery oraz rodzaje ujęcia, oświetlenie) był tożsamy z tym zaprezentowanym pod załączonym linkiem:

https://app.frame.io/presentations/d93035d2-ae25-4544-8318-0520a8bad8e5

Termin nagrania: 26 lipca- 31 sierpnia 2021r.

Przekazanie finalnego, zaakceptowanego przez Zamawiającego materiału: do 01.09.2021r.

Zamawiający nie pokrywa żadnych dodatkowych kosztów, w tym: podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia Wykonawcy z tytułu realizacji niniejszego Zamówienia. ww. koszty powinny być wkalkulowane przez Wykonawcę w całkowity koszt realizacji zamówienia.

Oferty zawierające koszt brutto realizacji niniejszego zamówienia proszę przesyłać do 20.07.2021r. do godz. 14:00.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację