favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia finansowe i prawneZlecenia finansoweZlecenia leasing

ZAPYTANIE DO USERA - Lębork, pomorskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

ZAPYTANIE DO USERA - Lębork nr 720782

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: pomorskie
Stan: ZLECENIE NIEAKTUALNE
Data dodania: 19 sty 2021, 23:27
TREŚĆ ZLECENIA
Poszukuję leasingu żurawia samojezdnego.

Modele, które mnie interesują kosztują w granicach 200.000-250.000 PLN netto, są z rocznika 99-01 oraz w dobrej/bardzo dobrej kondycji technicznej.

Prowadzę działalność jednoosobowa od maja 2019, zaś w branży jestem od 18go roku życia. W pierwszym roku rozliczałem się na zasadach ogólnych (podatek liniowy), ale niestety (pisze niestety, ponieważ podobno to problem) rok 2020 r. spędziłem będąc "na ryczałcie" 8.5%. W tym roku wracam z powrotem do zasad ogólnych, tzn. podatku liniowego - 19%.

W chwili obecnej dysponuje jednym żurawiem samojezdnym o udźwigu 25T, który zakupiłem gotówkowo. Drugi żuraw chce kupic z mysla o rozwoju firmy. Musi on byc o udzwigu min. 35T i dlugosci wysiegnika ok. 30 m, poniewaz na chwile obecna odrzucam zbyt wiele zlecen, gdzie potrzebne sa ww. parametry dzwigu. Zamierzam wyszkolic drugiego operatora i wziasc dotacje z UP na stworzenie dodatkowego miejsca pracy. Ubiegly rok (2020) upewnil mnie, ze mimo panujacej pandemii jest to jak najbardziej dobry pomysl. Moja branza absolutnie nie jest uzalezniona od budowlanki, dlatego ryzyko oceniam jako niskie.

Mam 33 lata (rocznikowo), żonaty (bez rozdzielnosci), raczej z dobra historia w BIK (I kredyt hipoteczny zaciagnalem w 2010 - splacony w 2019 / II kredyt hipoteczny splacam od 2015 do chwili obecnej).

Prosze o informacje zwrotna czy w ogole istnieje mozliwosc uzyskania przeze mnie leasingu na okres 5 lat przy wkladzie wlasnym na poziomie 10% lub max. 20%. W chwili obecnej przygotowuje swoja maszyne do sezonu, dlatego interesuje mnie jak najnizszy wklad wlasny.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację