Favore.plZleceniaZlecenia elektronika, foto, wideoZlecenia serwis sprzętu

Zlecę naprawę telewizora - Toruń, kujawsko-pomorskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę naprawę telewizora - Toruń nr 694698

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: kujawsko-pomorskie
Data dodania: 5 sie 2020, 7:32
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę naprawę telewizora.
Od pewnego czasu coraz częściej nie mogę włączyć telewizora. Przy próbie włączenia za pomocą pilota zapala się zielona dioda, bardzo szybko mruga następnie zapala się ciągłym światłem ciągłym ale ekran pozostaje czarny. W tym momencie z pilota nic już nie można zrobić. Widać, że na przyciski reaguje ponieważ dioda mruga ale ekran pozostaje czarny. Muszę teraz już tylko używać przycisku do włączania z tyłu telewizora. Jednakże trzeba go przytrzymać kilka sekund.
Telewizor się resetuje - dioda się wyłącza po czym ponownie zał ącza się na zielono, szybko miga i się stabilizuje ale ekran pozostaje czarny. Po kilku często kilkunastu takich próbach obraz w końcu się pojawia, ale trwa to coraz dłużej.
Mieszkam na ul. Piskorskiej w Toruniu.
Model telewizora to LCD Panasonic Viera.