Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak pokonać bezsenność

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pokonać bezsenność

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • freshuser 21 lip 2010, 22:29
    Szukam osób, które walczą z bezsennością. Ja od kilku miesięcy mam problem z zasypianiem. Zdarza mi sie to coraz częściej, kilka razy w tygodniu więc problem staje się dokuczliwy. Pewnie są jakieś sposoby więc może ktoś zechce się podzielić jak się z tym uporać. Mam teorię, że to przez te upały ale nie wiem, może oś innego.
    Cytuj
  • Ronjaa 22 lip 2010, 9:49
    Na pewno upały robią swoje, ciężko się wyspać skoro temp optymalna do snu to ok 18-20 stopni, a nawet nocą jest gorąco.
    Ale jeśli od dłuższego czasu problem się u Ciebie nasila to sprawa może byc bardziej skomplikowana. Ja też kiedyś cierpiałam na bezsenność i u mnie przyczyną był stres smutny Może u Ciebie jest podobnie? Pozdrawiam i życzę słodkich snów przymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 24 lip 2010, 23:17
    Mnie też się czasem zdarza bezsenna noc, tylko że zasypiam bez większych problemów i potem się budzę i nie mogę zasnąć. Wtedy sobie piję szklankę ciepłego mleka, poczytam chwilę, staram sie nie rozmyślać o jutrzejszym dniu, bo to mnie wybija ze snu.
    Cytuj
  • casia1980 29 lip 2010, 12:40
    Ja rozumiem co t oznaczy bezsenność, tzn kiedyś na nią cierpiałam, miesiącami nie mogłam zasnąć, zasypialam ok 4 nad ranem, więc zostawało mi 3-4 godz snu. Byłam koszmarnie zmęczona, ale kolejnego wieczoru to samo... poszłam do lekarza. Okazało się,że u mnie to był efekt uboczny zażywanych (z innego powodu) leków. Ale musiałam je brać i dlatego lekarz zapisał mi tabletki o nazwie Lorafen.
    Myślę,że warto sie poradzić lekarza, jeśli problem się nasila albo trwa bardzo długo. Dobrze wiem, jak trudno jest funkcjonować w ciągu dnia, w pracy, jeślli się sypia tak krótko. A przyczynę nieraz ciężko odnaleźć, ja bym się nie domyśliła o co chodzi.
    Cytuj
  • Labradorka 29 lip 2010, 14:24
    Ja też brałam lorafen, miałam taki okres, że z nerwów nie mogłam spać. Nawet jak zasnęłam to siębudzilam po 3 godzinach i do rana zero snu. Koszmar. Te tabletki mnie ratowały, chociaż miałam z kolei problem żeby rano wstaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • marek_kk 29 lip 2010, 18:01
    Czy te tabletki można kupić bez recepty?
    Cytuj
  • WitoldEs 29 lip 2010, 19:22
    Czasem nie moge zasnąć, np jak mam przed soba ciężki dzien to nie moge sie oderwać od mysli o tym jak już leżę w łóżku. Ale mam taki zestaw muzyki do zrelaksowania sie i to mi pomaga się wyłączyć. Po jakimś czasie zasypiam bez problemu.
    Cytuj
  • Barbra67 29 lip 2010, 23:20
    Mnie się tez zdarza, że po ciężkim dniu nie mogę zasnąć. Tzn zdarzało, teraz już wiem, że jak mam taki dzień ciężki to koniecznie idę się przejść na świeżym powietrzu. Od razu lepie się śpi jak człowiek odetchnie pełną piersią.
    Cytuj
  • Vesna 30 lip 2010, 6:50
    Nigdy nie miałam problemów z bezsennością, a kilka nocy temu zaczęło się dziać coś dziwnego... najpierw epizod nieprzespanej nocy, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło... i w kolejne noce koszmarne problemy z zaśnięciem, kłade sie ok 23 a zasnąc udaje się okolo 4 nad ranem. Leżę z zamkniętymi oczami, ale sen nie przychodzi. Czy komuś się przydarzyło coś takiego? Jestem tym już strasznie zmęczona, bo sypiam ok 3 godz na dobęsmutny
    Cytuj
  • Ronjaa 30 lip 2010, 9:07
    Pewnie dzieje się tak dlatego, że ta pierwsza nieprzespana noc Cię zestresowała. Blokujesz się psychicznie i z nerwów znów masz problem z zaśnięciem. Kup sobie Benosen, pomoże Ci zasnąć, a jak już się uda raz czy dwa to może będzie łatwiej bez wspomaganiauśmiech Pozdrawiam i życzę spokojnego i mocnego snuuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum