Tynki gipsowe, posadzki maszynowe z mixokreta

Tynki gipsowe, posadzki maszynowe z mixokreta nr 101922

Lokalizacja: Łódź, Łódzkie, Piotrków Tryb, Bełchatów, Okol (woj. łódzkie)Więcej: łódzkie

INFORMACJE
Cena
1 / sztuka
Użytkownik
Kozubski ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marcin Kozubski
Marko Marcin Kozubski
Wyślij e-mail
ul.Armii Krajowej 17/25/1
97-300 Piotrków Tryb

tel: 602 422 170
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-21:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

"MARKO" Marcin Kozubski
97-300 Piotrków Trybunalski
Al. Armii Krajowej 17/25 m.1

e-mail: Wyślij e-mail
telefon: 0-602-422-170
fax: (0-44) 648-60-43

Autoryzowany wykonawca firmy

Tynki maszynowe gipsowe

Dlaczego tynk gipsowy?
Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory wyrobów gipsowych. Powierzchnie ścian pokryte tynkiem gipsowym są przyjemne w dotyku, a pomieszczenia ciepłe i przytulne. Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury - naturalne właściwości gipsu powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy osłonę przeciwogniową. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe i skóra człowieka mają zgodne PH, co sprawia, że powierzchnie te są przyjazne dla ludzi. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co z kolei wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Tynki gipsowe znajdują szerokie zastosowanie w nowych, a także remontowanych obiektach, w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, stanowiąc idealne podłoże do malowania, tapetowania bądź układania glazury. Ich ogromnym walorem jest możliwość zastosowania do każdego podłoża, nakładanie jednej warstwy, ręcznie lub maszynowo. Czas wysychania wynosi, w zależności od panujących warunków, od 10 do 14 dni. Nowoczesne technologie maszynowe i logistyka pozwalają ponadto uzyskać szybki rytm pracy na budowie. Jednym z profesjonalnych producentów kompletnych systemów tynkowych opartych na bazie gipsu jest firma KNAUF, oferująca całą gamę produktów, ukierunkowanych na potrzeby inwestora i zróżnicowanych pod względem przeznaczenia.

Tynk maszynowy KNAUF MP 75 L [lekki]:
Tynk MP 75 L jest maszynowym tynkiem gipsowym, wzbogaconym specjalnymi dodatkami, które sprawiają, że ma wysoką wydajność i elastyczność, a poprzez to jego przerabianie jest o wiele łatwiejsze i wymaga mniejszego nakładu sił. Dzięki jego zdolności zatrzymywania wody odpada konieczność używania środka gruntującego "Grundiermittel" firmy KNAUF, oczywiście z wyjątkiem podłoży bardzo chłonnych.

Tynki maszynowe firmy KNAUF przeznaczone są przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego. Ich cechy i zalety budowlano-biologiczne, ekologiczne oraz ekonomiczne, uwzględniane są coraz chętniej przez architektów, projektantów, inwestorów i wykonawców. Kompleksowe opracowanie i profesjonalne wdrażanie systemów tynkarskich na bazie gipsu przez firmę KNAUF przyczyniło się także do dynamicznego rozpowszechnienia nowoczesnych, jednowarstwowych tynków gipsowych lub gipsowo-wapiennych na polskich budowach. Podstawowym urządzeniem stosowanym do wykonywania maszynowych tynków gipsowych jest m.in. agregat tynkarski, PFT G4 lub G5. Miesza on suchą zaprawę z wodą do uzyskania jednolitej, gotowej do użycia masy. Do tynkowania z zastosowaniem agregatu tynkarskiego używa się mieszanek workowanych lub dostarczanych luzem w specjalnych silosach. Przy stosowaniu techniki silosowej materiał podaje się do agregatu bezpośrednio z silosu za pomocą pokrywy przelotowej, albo też pneumatycznie przez pokrywę nadmuchującą z użyciem urządzenia typu SILOMAT firmy PFT.

Zaprawa gipsowa natryskiwana jest na przygotowane podłoże za pomocą sprężonego powietrza w sposób równomierny i na odpowiednią grubość. Po natrysku zaprawę tynkarską rozprowadza się dużą łatą o profilu h i po ok. 80-100 min. (w zależności od typu podłoża) odpowiednio zaciąga, wyrównując powierzchnię za pomocą łaty trapezowej. Po zwilżeniu tynku wodą, należy przy użyciu pacą gąbczastej wywołać z tynku taką ilość rzadkiego "mleczka", aby zniwelować drobne nierówności. Gdy powierzchnia tynku podeschnie, trzeba ją wygładzić kielnią szwajcarską. W razie potrzeby zabieg ten można powtórzyć. Dla uzyskania dobrej przyczepności tynku często konieczne jest wcześniejsze przygotowanie podłoża tynkarskiego. Wśród materiałów do przygotowania podłoża rozróżnia się środki gruntujące zwiększające przyczepność (np. KNAUF BETOKONTAKT) oraz środki wyrównujące chłonność podłożą (np. GRUNDIERMITTEL firmy Knauf).

Tynk maszynowy cementowo-wapienny

Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni sciany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw, takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe.

Tynki cementowo-wapienne można przygotować bezpośrednio na budowie. W ich składzie są cement, piasek, woda oraz wapno. Jednak aby uzyskać dobry tynk, trzeba starannie dobrać proporcje składników, co w warunkach budowy rzadko się udaje. Pewniejszym rozwiązaniem są więc dostępne na rynku gotowe suche mieszanki cementowo-wapienne z dodatkami uszlachetniającymi. Mieszankę stanowią cement, wapno i wypełniacze kwarcowe. Zadaniem dodatków uszlachetniających jest zapewnienie materiałom plastyczności i odpowiedniej przyczepności do podłoża.

Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni ściany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw, takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe. Grubość naniesionego tynku, podobnie jak cementowego, wynosi 2-3cm. Gruby, a więc i ciężki tynk dobrze akumuluje ciepło i zwiększa komfort akustyczny domu.

Tynk cementowo-wapienny jest mniej wytrzymały na uszkodzenia i wilgoć niż cementowy. Jest za to łatwiejszy do wyrobienia i ma lepszą paroprzepuszczalność.

Tynki cementowo-wapienne można układać w trzech warstwach (obrzutka, narzut i gładź)lub w dwóch (obrzutka i narzut). Trójwarstwowe są niezastąpione wówczas, gdy mamy do czynienia z nierównymi scianami. Dzięki nim można wyrównać ich krzywizny, pod warunkiem że nie przekraczają one 1,5-2cm. Tynki dwuwarstwowe polecane są do wykończenia ścian równo wymurowanych.

Tanie tynki cementowe są chętnie stosowane jako obrzutka w tynkach cementowo-wapiennych. Obniżają wówczas nieco ogólny koszt tynkowania.

Posadzki cementowe maszynowe

Proponujemy Państwu solidne, profesjonalne i tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma ma bardzo duże doświadczenie w wykonawstwie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, co gwarantuje Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Zalety:

  1. Wysoka jakość
  2. Wyeliminowanie zbędnej wilgotności
  3. Równość powierzchni: dzięki wykorzystaniu Zacieraczek mechanicznych
  4. Gładkość i brak pylenia: eliminuje konieczność robienia kosztownych wylewek samopoziomujących
  5. Możliwość transportowania zaprawy na duże odległości w poziomie i pionie
  6. Duże wydajności, dzienne ok. 100, 2

Firma "MARKO" posiada trzy wyspecjalizowane ekipy posadzkarskie.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych (np. wykonawstwo podłóg i posadzek w domach jednorodzinnych), jak i dla firm (niepylące posadzki i wylewki w halach, magazynach i na placach).

Obiekty referencyjne

bud. ul. Konarzewskiego
Łódź 2005 r.
Bud. usług. mieszk. Piotrków Tryb.
ul. Wojska Polskiego
Bud.biurowo-usługowy Bełchatów
ul. Pabianicka
bud.Usług-biur.Piotrków Tryb.
ul.Armii Krajowej
bud.wielorodzinny ul. Beczkowa
Łódź 2005r
bud.wielorodzinny ul. Kolarska
Łódź 2005 r.
bud.wielorodzinny ul. Konarzewskiego
Łódź 2005 r.
Bud. mieszk. TBS Piotrków Tryb.
ul. Pruchnika 2004 r.
Bud. biurowy firmy YAVO Bełchatów
ul.Krótka
Bud. biurowy Łódź
Pl.Wolności
osiedle pod akacjami Łódź
ul. Łukowa
Galeria Piotrków Tryb.
ul. Sienkiewicza
Hotel Wodnik
Bełchatów
CKM Politechniki
Łódzkiej 2006 r.
bud.wielorodzinny ul. Konarzewskiego
Łódź
Hotel Qubus
ul. Mickiewicza 2006 r.
Bud. mieszk. TBS Piotrków Tryb.
ul. Pruchnika
bud.wielorodzinny
ul. Przełajowa
Hotel Qubus
ul. Mickiewicza
bud.wielorodzinny ul. Szermiercza
Łódź 2006 r.
CKM Politechniki Łódzkiej
2006 r.
Politechnika Łódzka, Łódź
ul. Wólczańska
bud.wielorodzinny ul. Przełajowa
Łódź 2006 r.
Pl. Wolności
Łódź
osiedle pod akacjami Łódź
ul. Łukowa 2006 r
TBS Piotrków Tryb.
ul.Pruchnika
Bud. mieszk. Sp.Miesz.Piotrków Tryb.
ul.Kościelna
ul.Kolarska bud.wielorodzinny ul. Szermiercza
Łódź 2006 r.

aukcje helga1-k
projekt aukcji: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Tynki gipsowe, posadzki maszynowe z mixokreta - galeria
Tynki gipsowe, posadzki maszynowe z mixokreta Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 17)
Poprzednia usługa: Wylewki maszynowe, posadzki MIXOKRET Zator   Następna usługa: 36 m2 dwu pokojowe na Bemowie do wynajęcia (bezpo