Reklama na telebimach LED w Sosnowcu  -  Targowa 15

Reklama na telebimach LED w Sosnowcu - Targowa 15 nr 104414

Lokalizacja: Skawina (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Bartosz Wacław
BIG LOOK MEDIA
Wyślij e-mail
Krakowska 85b
32-050 Skawina

tel: 48 502 344 255
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 06:00-23:00
sb: 06:00-23:00
nd: 06:00-23:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Reklama na telebimie w Sosnowcu

Proponujemy Państwu emisję spotów reklamowych na telebimie przy ul. Targowej 15, a więc w centrum miasta i przy głównym deptaku.

Telebim ma 6 m2 powierzchni reklamowej. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii przy jego produkcji, jest doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Siła światła jaką daje telebim sprawia, że każdy kto przechodzi lub przejeżdża koło ekranu musi zwrócić na niego swoją uwagę. Dynamiczny Przekaz w naturalny sposób absorbuje uwagę odbiorców, w dodatku system pozwala dowolnie kreować treść przekazu i zmieniać ja w zależności od potrzeb.

Telebim pozwalają na emisję prostych statycznych plansz reklamowych, jak również zaawansowanych produkcji filmowych. Standardowa długość spotu wynosi 15 sekund. Reklamy wyświetlane są codziennie w godzinach 6.00 - 23.00 , co 2,5, 5 lub 7,5 minut, co pozwala nawet na 400 wyświetleń spotu w ciągu dnia. Każda kampania reklamowa jest dopasowana do Państwa potrzeb, a sam spot reklamowy przygotowywany jest indywidualnie przez nasz zespół projektowy.

Telebimy 


Są to najwyższej klasy urządzenia, wykorzystujące najnowszą technologię przekazu obrazu video, służące do przekazu informacji dla szerokiego grona odbiorców. Jest to jak dotąd jedyna technologia, która pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością oraz doskonałą widocznością. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED (Light Emitting Diodes) tylko ta technologia pozwala pokonać oświetlenie słoneczne, co czyni telebimy doskonale widoczne w świetle dziennym. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że ekran może wyświetlać wszystko to, co możliwe jest do wyświetlenia na zwykłym ekranie komputerowym. Ekrany diodowe LED wyświetlają więc sygnały video, animację oraz grafikę komputerową. Elementem emitującym światło są półprzewodnikowe diody elektroluminescencyjne. Ekrany LED są idealnym rozwiązaniem na stadiony sportowe, w centrach handlowych, do obsługi imprez masowych, umieszczane są w ruchliwych punktach wielkich miast oraz na budynkach.

Istotnym parametrem, świadczącym o jakości obrazu ekranów jest rozdzielczość i jasność oraz szeroki kąt widzenia. W odróżnieniu od telebimów projektorowych do wizualizacji nie jest konieczne zaciemnienie - ekrany LED spisują się nawet przy wysokim nasłonecznieniu.

Do wyświetlania obrazu używa się dwóch technologii. Pierwsza z nich to technologia real pixel, gdziealt na jeden pixel składają się 3 diody (jedna czerwona, jedna zielona i jedna niebieska). Kombinacja jasności zapalania poszczególnych diód daje obraz w różnych kolorach podobnie jak to dzieje się na zwykłym ekranie telewizyjnym. W technologii tej rozdzielczość obrazu jest taka sama jak rozdzielczość ekranu Led. Ma on zastosowanie głównie w ekranach wewnętrznych opartych na diodach SMD oraz w ekranach zewnętrznych. Drugą technologią wyświetlania, która daje o wiele wyższe możliwości jest technologia zwana PIXEL BIS. Zastosowanie technologii PIXELBIS pozwala osiągnąć wysokie rozdzielczości, co umożliwia uzyskiwanie jakości obrazu DVD, a modułowa budowa zapewnia mobilność oraz możliwość zmiany kształtu a także rozbudowę.

Technologia PIXEL BIS

altJest to technologia, która daje o wiele wyższe możliwości i wiele głębsze wrażenia dla odbiorcy. Aby uzyskać jak najlepszej jakości obraz, zastosowano na jeden pixel aż 4 diody: dwie czerwone, jedną zieloną i jedną niebieską. Taki układ elementów został dobrany ze względu na nieliniową czułość ludzkiego oka na poszczególne kolory. Dodatkowo zastosowano korekcję jasności wszystkich elementów LED, aby skompensować fabryczne różnice w jasności świecenia poszczególnych elementów LED.

Zastosowanie czterech elementów świecących na 1 pixel pozwoliło również na stworzenie unikalnego zjawiska optycznego, które charakteryzuje się tym, że pomiędzy dwoma elementami świecącymi można wyodrębnić trzeci pośredni punkt. Dodając do tego odpowiedni sposób tworzenia pixela, który może być tworzony nie tylko z 4 przypisanych do niego elementów LED, ale również z sąsiadujących z nim elementów, uzyskano efekt, przy którym rozdzielczość optyczna widziana przez ludzkie oko jest aż czterokrotnie większa niż rozdzielczość fizyczna ekranu (wynikająca z ilości pixeli RGB).

Ponadto, aby zwiększyć dynamikę obrazu oraz umożliwić transmisje telewizyjną z telebimu, częstotliwość odświeżania ustawiono na poziomie 300 Hz, co powoduje, że obraz widziany nawet przez kamerę telewizyjną jest w dalszym ciągu w rzeczywistej postaci. Ma to niebywały wpływ na zastosowanie ekranu choćby podczas koncertów czy widowisk sportowych, które często są transmitowane przez telewizję. Całość zastosowanych rozwiązań nazwano technologią PIXEL BIS, która umożliwia doskonały odbiór obrazu nawet z niewielkich odległości i przy dużym nasłonecznieniu.


Funkcje TELEBIMU:


- oprogramowanie do sterowania pracą Telebimu w języku Polskim
- system wyposażony w szybko pracujący i w czasie rzeczywistym pracującym port Com i video port
- łatwy do konfiguracji z komputerem klasy PC wyświetlający różne typy obrazu video i inne informacje

1. Funkcje obrazu video
- retransmisja obrazu telewizyjnego
- odtwarzanie obrazów z różnych typów nośników CD, DVD, Pen Drive
- uzupełnianie obrazu tekstem

Inne możliwości oprogramowania:

- podłączenie kamery video;
- w czasie rzeczywistym dodawanie efektów graficznych jak: edytowanie i wyświetlanie w trybie panorama, clouse-up, slow moution i inne;
- podłączenie tunera TV lub karty video – retransmisja obrazu telewizyjnego;
- wyświetlanie aktualnych informacji;
- wyświetlanie różnych innych wiadomości;
- wyświetlanie reklam;
- multi-windows system do wyświetlania kilku obrazów w jednym czasie;
- odtwarzanie VCD, DVD, LD;
- odtwarzanie formatów: AVI, MOV, MPG, DAT, VOB etc.;
- ustawianie jasności obrazu, kontrast, saturacje itd.;
- stop klatka;
- odtwarzanie w trybie : VGA + Video, Video, VGA;
- kompresja obrazu.

2. PC edytowanie informacji i funkcje odświeżania
- system łączy możliwości projektowania obrazów graficznych i ich odtwarzania, wprowadzania artystycznych tekstów i ich odtwarzania. Posiada różne funkcje pomocnicze zebrane w przyjaznym użytkownikowi interfejsie graficznym oprogramowania. Wszystkie funkcje mogą być łączone i odtwarzane w cyklu ciągłym z możliwością ustawiania częstotliwości i prędkości przewijania obrazu z dodatkowym wyświetlaniem informacji o aktualnej godzinie lub temperaturze powietrza;
- użytkownik może decydować o zastosowanym kroju czcionki;
- software steruje całym zarządzaniem obrazem co daje możliwość pobierania i wprowadzania do sprzętu wielu informacji technicznych;
- po przez połączenie systemu przez internet uzyskujemy funkcję zdalnego sterowania;
- opcje efektów specjalnych: przesuwanie, obracanie, otwieranie, zamykanie, powielanie, śnieżenie itd.

3. Połączenie internetowe
System posiada port połączenia internetowego celem odtwarzania obrazu ze streamingu internetowego lub za pomocą połączenia LAN z innego komputera PC. Może być również zarządzany z innego terminala PC.

4. Zarządzanie jasnością

Funkcjonują dwie opcje w zarządzaniu jasnością wyświetlanego obrazu - automatyczna i manualna. Zwykle stosowane są ustawienia automatyczne, które kontrolują jasność w zależności od pory roku i godziny. Istnieje dodatkowo możliwość doraźnej zmiany ustawień w tzw. manualnych ustawieniach dopasowujących jasność do warunków pogodowych danego dnia.

5. Wyświetlanie czasu

System wyświetla aktualną godzinę w 2 ustawieniach – cyfrowym i analogowym.

6. Pozostałe cechy

- system rozwijany jest w oparciu o udoskonalane technologie i unowocześniane chips set’y co zapewnia stabilny i równy obraz bez migotania;
- stabilny i równy obraz pozwala na uzyskanie dużej jasności ekranu co zapewnia możliwość oglądania nawet w bezpośrednim nasłonecznieniu;
- moduły ekranu posiadają wewnętrzny system wentylacji;
- obudowa zaprojektowana została tak aby sprostać trudnym warunkom atmosferycznym w tym ulewnym deszczom;
- nowocześnie zaprojektowany, łatwy do montażu i instalacji;
- niski poziom zużycia energii.

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4


Wielkość Telebimu zależy od kontrahenta

 
JESTEŚMY JEDYNYM PRODUCENTEM W POLSCE EKRANÓW LED !!

24 MIESIĄCE GWARANCJI + SERWIS POGWARANCYJNY ZAPEWNIAMY 100% SATYSFAKCJIZapraszamy do współpracy BIG LOOK MEDIA 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BIG-LOOK
pozytywna
rozwiń Jesteśmy jedynym polski producentem ekranów LED. Zapraszamy do nas na hale oraz na miłe zakupy pozdrawamy GRUPA BigLook Wystawiona 26-02-2010 12:17 przez BigLook (95.48.120.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Ta firma nie jest producentem ekranów a jedynie sprowadza je od producenta z Chin. Ekrany są nie najlepszej jakości a cena zawyżona - są w naszym kraju tańsze firmy.
Odpowiedź z dnia 26-02-2010 12:18
Jesteśmy jedynym polski producentem ekranów LED. Zapraszamy do nas na hale oraz na miłe zakupy pozdrawamy GRUPA BigLook
Wystawiona 20-07-2009 09:43 przez maciek (83.27.74.*)   Zgłoś nadużycie
Reklama na telebimach LED w Sosnowcu - Targowa 15 - galeria
Reklama na telebimach LED w Sosnowcu - Targowa 15 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Odchudzanie bez efektu jo - jo   Następna usługa: Usługi księgowe, kadrowo płacowe, zmiana PKD