Kursy i lekcje tańca towarzyskiego i nowoczesnego

Kursy i lekcje tańca towarzyskiego i nowoczesnego nr 10771

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: AKADEMIA TAŃCA - ul. Długa 17 (Pasaż Wenecki)

INFORMACJE
Cena
50 / zestaw
Kontakt
Wyślij e-mail
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-22:00
sb: 10:00-22:00
nd: 10:00-22:00
Własna piękna sala taneczna z lustrami w centrum Krakowa - 240m2 dostępna 24h/7dni
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zapraszamy na naszą stronę Wyślij e-mail

Taniec - nasza pasja...

Od wielu lat taniec jest naszą miłością i sposobem na życie pełne pasji. Tej właśnie pasji poświęciliśmy wszystkie swoje siły, w niej ulokowaliśmy ambicje, marzenia i cele.

Efektem naszych starań są tytuły mistrzowskie w tańcu towarzyskim w kraju i za granicą, wielokrotne zdobycie niezwykle prestiżowego Pucharu prof. Mariana Wieczystego, a także dostąpienie zaszczytu reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata Zawodowców.

Nie bez znaczenia było także dla nas dalsze podnoszenie swoich kwalifikacji, czego dowodem są nadane nam przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także przez Ministerstwo Kultury i Sztuki uprawnienia instruktorów tańca towarzyskiego oraz przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu tytuł instruktora sportu ze specjalizacją w tańcu sportowym. Szczycimy się także zdanymi na najwyższą ocenę egzaminami zawodowymi w Imperial Society of Teachers of Dancing w Wielkiej Brytanii.

Jako nieliczni z instruktorów tańca towarzyskiego w Małopolsce posiadamy zawodowe licencje na prowadzenie zajęć tanecznych wydane przez Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne.


Spełniamy marzenia...

Zawsze marzyliśmy o tym, aby naszą pasję dzielić wraz z innymi ludźmi. Jesteśmy bowiem przekonani, że taniec to najwspanialsza forma spędzania wolnego czasu, która nie tylko pogłębia więzi międzyludzkie, ale także daje radość życia, rozwija wiarę w siebie i wzmaga zdrowie fizyczne.
Naszą misją stała się popularyzacja tańca towarzyskiego przeprowadzona w taki sposób, aby odkryć przed innymi jego piękno i dobroczynny wpływ na ludzką duszę.

Nasza współpraca z ludźmi od lat 5 do 105 przyniosła fantastyczne efekty. Możemy poszczycić się wieloletnią współpracą z wieloma placówkami kulturalno-oświatowymi w Krakowie: Szkołą Podstawową i Gimnazjum Zgromadzenia Sióstr Augustianek, z Domem Kultury Kolejarza oraz Domem Kultury "Iskierka". Prowadzimy także zajęcia taneczne dla sekcji tanecznej w Zakopanem.

Po kilkunastu latach uczestniczenia w życiu tanecznym kraju i całego świata zdecydowaliśmy się zrealizować nasze największe marzenie. Postanowiliśmy stworzyć w Krakowie ośrodek, który będzie w stu procentach spełniał oczekiwania osób kochających taniec. Zadbaliśmy nie tylko o doskonałą lokalizację (śródmieście), ale także o fantastyczny nastrój. Nasza piękna, przestronna sala taneczna mieści się na V piętrze centrum handlowego i posiada wspaniały widok na całe miasto. Estetyczne wnętrze zachęca do spędzenia czasu pełnego muzyki, ruchu i kontaktów towarzyskich. Doskonale przygotowani instruktorzy (także z wykształceniem pedagogicznym) są gwarancją efektywności i atrakcyjności zajęć.


Co proponujemy

Proponujemy naukę różnorodnych stylów tanecznych: taniec towarzyski, nowoczesny, latynoski. Przewidzieliśmy szeroki wachlarz form nauczania: kursy, szkolenia, lekcje indywidualne, obozy treningowe, warsztaty. Rozumiejąc specyfikę współczesnego życia wychodzimy naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych tańcem i gwarantujemy im elastyczność w doborze terminów zajęć.

Ośrodek taneczny na wysokim poziomie

W naszym ośrodku, mieszczącym się w ścisłym centrum Krakowa, postaraliśmy się o stworzenie doskonałych warunków do nauki tańca.

Przede wszystkim dysponujemy nową, przestronną salą taneczną o powierzchni wynoszącej ponad 240 metrów kwadratowych. Jest ona wyposażona w lustra na dwóch ścianach będące nieocenioną pomocą podczas nauki wszelkiego rodzaju choreografii.

Sala znajduje się na piątym piętrze centrum handlowego, rozciąga się z niej wspaniały, panoramiczny widok na całe miasto. Posiadamy także bufet z zimnymi i ciepłymi napojami oraz sklepik z akcesoriami tanecznymi.


Zadbaliśmy nie tylko o doskonałe warunki i lokalizację, ale także o fantastyczny nastrój. Estetyczne wnętrze zachęca do spędzenia czasu pełnego muzyki, ruchu i kontaktów towarzyskich. A doskonale przygotowani instruktorzy (także z wykształceniem pedagogicznym) są gwarancją efektywności i atrakcyjności zajęć.Jak do nas trafić?

Adres:
AKADEMIA TAŃCA
Kraków, ul. Długa 17 (Pasaż Wenecki), 5 piętro

tel: Wyślij e-mail

e-mail: Wyślij e-mail

strona: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPINIE O UŻYTKOWNIKU wojzop
Taniec... nasza pasja - Kursy i lekcje tańca towarzyskiego i nowoczesnego
Kursy i lekcje tańca towarzyskiego i nowoczesnego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: DEKORY PODłOGOWE Z GRESU: listwy, rozety, mozaiki.   Następna usługa: Pogotowie Komputerowe