Brak zdjęcia

PROBITAS FINANSE nr 12569

Lokalizacja: Zabrze (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
PROBITAS FINANSE
Wyślij e-mail
ul. Wolności 345a
41-800 Zabrze

tel: 32 7771059
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Informacje o firmie:
Probitas Finanse s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie profesjonalnych rozwiązań finansowych dla podmiotów gospodarczych z terenu całego kraju. Wyspecjalizowana i doświadczona kadra naszych pracowników posiadająca bogatą wiedzę prawną i ekonomiczną stanowi gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki zastosowaniu własnych i sprawdzonych w praktyce metod działania, osiągamy bardzo dobre rezultaty, czego dowodem jest zadowolenie wciąż powiększającej się grupy naszych Klientów.

Celem naszej działalności jest zapewnienie kompleksowej i sprawnej obsługi obejmującej wszystkie problemy dotyczące należności pieniężnych. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o finanse naszych Klientów, począwszy od zastosowania procedur prewencyjnych mających na celu zminimalizowanie ryzyka zawieranych transakcji handlowych, prowadzeniu polubownych działań windykacyjnych należności przeterminowanych, reprezentowaniu w postępowaniach sadowych a na wspomaganiu egzekucji komorniczej kończąc.
Wdrożenie oferowanych przez nas usług niewątpliwie uwolni Państwa od czasochłonnego i kłopotliwego borykania się z dłużnikami, korzystnie wpływając na dalszy rozwój prowadzonej przez Państwa działalności.

Oferta firmy:
- monitoring płatności
- pieczęć prewencyjna
- wywiad gospodarczy
- doradztwo prawne
- windykacja należności


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU

PROBITAS FINANSE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Nauka FRANCUSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO   Następna usługa: Remonty warszawa