Mawiko OŚRODEK LECZENIA NERWIC !! SOLIDNA POMOC!!

Mawiko OŚRODEK LECZENIA NERWIC !! SOLIDNA POMOC!! nr 1462

Lokalizacja: Chojnice (woj. pomorskie)Więcej: przy Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach

INFORMACJE
Cena
200 / dzień
Użytkownik
Kontakt
NSP ZOZ MAWIKO
Wyślij e-mail
ul.Leśna 8
89-600 Chojnice

tel: 52 3970376
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Spółka z o.o. MAWIKO powstała w 1998 roku założona przez trzech lekarzy: psychiatrę, neurologa-psychiatrę i internistę w celu zorganizowania ośrodka opiekuńczo-leczniczo-rehabilitacyjnego o profilu psychiatryczno-geriatrycznym.

Z powodu braku odpowiedniego lokalu do końca 2000 nie podjęła działalności. Po wyjściu ze Spółki lekarza internisty w grudniu 2000 roku na jej bazie powstał Niepubliczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAWIKO, który od początku 2001 rozpoczął swą działalność w ramach kontraktu z Pomorską Regionalną Kasą Chorych w Gdańsku. W skład NZOZ-u weszła Poradnia Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie i wkrótce 30-łóżkowy Oddział Psychiatryczny w Człuchowie.
Oddział ten w ramach NSP ZOZ MAWIKO działał trzy lata- hospitalizowano w tym okresie około 1000 pacjentów głównie z powiatu człuchowskiego i chojnickiego, a także z Trójmiasta i innych województw.

Oddział szybko zdobył renomę u pacjentów- chętnie przebywali w Oddziale z powodu dobrej atmosfery i praktycznie wszystkich form nowoczesnej terapii psychiatrycznej- psychoterapii indywidualnej i grupowej, terapii rodzinnej, psychoedukacji, socjoterapii, terapii zajęciowej, nowoczesnej farmakoterapii, dobrej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej oraz diagnostyki psychologicznej i psychiatrycznej.
Zespół Oddziału zdobył pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie firmy Lilly "Schizofrenia-Otwórzcie Drzwi" w roku 2002 za program edukacyjny "Przez sztukę do serc", który był realizowany przez cały rok 2003. W roku 2003 jako jedyny niepubliczny oddział zajął 13 miejsce w rankingu szpitali psychiatrycznych magazynu "Wprost".

Z powodu nie przedłużenia dzierżawy lokalu w Człuchowie nastąpiła likwidacja Oddziału w ramach Spółki. Po zmianie wspólnika w Spółce od 10 grudnia 2004 rozpoczął działalność Ośrodek Leczenia Nerwic w sąsiedztwie nowoczesnego Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach, w którym zatrudniona jest znaczna część osób pracujących w poprzednim Oddziale w Człuchowie.

Piąty rok działalności szpitalnej i doskonalenie różnych form terapii, a zwłaszcza profesjonalnej psychoterapii zaczyna przynosić efekty. Rozwojowi Ośrodka sprzyja przyjazna atmosfera ze strony władz samorządowych prężnie rozwijających się Chojnic oraz lokalnego środowiska lekarskiego, z którym współpracujemy.

Oferta dla pacjentów komercyjnych w ramach pobytu w Ośrodku Leczenia Nerwic w Chojnicach

 • Diagnostyka psychiatryczna
 • Diagnostyka psychologiczna
 • Diagnostyka laboratoryjna, obrazowa, elektrodiagnostyka itp. (ze wskazań lekarskich w ramach kosztu pobytu; na życzenie pacjenta możliwość wszelkich wymienionych w tym punkcie badań i konsultacji specjalistycznych za dodatkową opłatą)
 • Pogłębiona profesjonalna psychoterapia grupowa (raz w tygodniu w czwartki dwie sesje po 45 minut)
 • Psychoterapia indywidualna do 3 razy w tygodniu (psychoanaliza lub terapia Gestault)
 • Całodobowa wykwalifikowana opieka lekarska i pielęgniarska
 • Opieka psychologiczna- wsparcie, rozmowy terapeutyczne, terapia kryzysowa
 • Nowoczesna farmakoterapia
 • Diety żywieniowe dostosowane do somatycznego stanu zdrowia
 • Fototerapia
 • Socjoterapia
 • Kinezyterapia z relaksacją
 • Psychoedukacja
 • Terapia zajęciowa
 • Społeczność terapeutyczna
 • Program rekreacyjny
 • możliwość terapii odwykowej od zaraz
 • mozliwosc czasowego pobytu opiekunczego

Miła atmosfera 30-łóżkowego oddziału, doświadczony personel, dobre warunki żywieniowe i lokalowe (sale jedno i dwuosobowe z łazienką i WC oraz telewizją kablową) oraz możliwość dostosowania odpowiedniej terapii do potrzeb pacjenta stwarzają dogodny klimat do szybkiego powrotu do zdrowia. Istnieje możliwość kontynuowania psychoterapii grupowej po opuszczeniu Ośrodka.

Zapraszamy oferując fachową pomoc osobom z zaburzeniami emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresyjnymi, osobowościowymi a także psychotycznymi oraz wszelkiego rodzaju uzależnieniami (detoksykacja i wstępna terapia motywująca do podjęcia leczenia- istnieje możliwość kontynuacji terapii po odtruciu w innych wyspecjalizowanych placówkach, z którymi utrzymujemy kontakty). Zajmujemy się praktycznie wszelkimi zaburzeniami mieszczącymi się w klasyfikacji ICD-10 pod kodami F00-F99.

Zespół-diagnostyczno-terapeutyczny Ośrodka Leczenia Nerwic NSP ZOZ MAWIKO w Chojnicach

 • lek med. Adam Małecki, specjalista psychiatra, dyrektor NSP ZOZ MAWIKO
 • lek med. Ewa Staszewska-Małys, specjalista psychiatra, Ordynator OLN, psychoterapeuta PTP
 • lek med. Radosław Bałaj, asystent OLN, certyfikowany terapeuta Gestalt
 • mgr Maria Kurowska, psycholog kliniczny II st
 • mgr Arleta Kuberka, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • mgr Agata Obuchowska, psycholog
 • mgr Katarzyna Grąbska, socjoterapeuta
 • Marzena Bryza, Oddziałowa OLN
 • Ewa Staniszewska, terapeuta zajęciowy
 • Zespół pielęgniarski : Bożena Adamcio, Monika Mejer, Jolanta Powarzyńska, Irena Roman, Magdalena Mogą

Cennik dla pacjentów komercyjnych OLN Chojnice

 • Doba pobytu w pokoju jednoosobowym - 200 zł
 • Doba pobytu w pokoju dwuosobowym - 150 zł
 • Doba pobytu osoby towarzyszącej z wyżywieniem - 100 zł
 • cykl leczenia odwykowego (8-tygodniowy)
  wpłata przed przyjęciem 4500 zł za pierwsze 30 dni(150 zł za dobę) - nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w trakcie terapii
 • doba pobytu opiekunczego 120 zł
Dopłaty za detoksykację:
 • alkoholową- za pierwsze 5 dni leczenia dopłata 150 zł/dobę (dopłata zawiera koszty dodatkowych badań diagnostycznych- próby wątrobowe, elektrolity, diastazy, EKG i ewentualnie inne badania konieczne ze wskazań medycznych i konsultacje specjalistyczne, kroplówki z płynami infuzyjnymi i witaminami oraz inne leki odtruwające i niwelujące objawy abstynencyjne, wstępna terapia motywująca do podjęcia cyklu leczenia odwykowego)
 • w przebiegu uzależnienia od narkotyków, leków- za pierwsze 10-14 dni dopłata 100 zł/dobę- czas uzależniony od stanu psychofizycznego pacjenta (dopłata zawiera podobne składniki jw.)

U w a g a:
Przyjmujemy także pacjentów pod działaniem środka uzależniającego. Warunek- pisemna deklaracja zgody na pobyt.

Warunkiem przyjęcia do Ośrodka jest uzgodnienie terminu przyjęcia z oddziałową Panią Marzeną Bryza (tel kom 0-505-154-670 lub OLN -tel stacj 0-52/397-03-76 i kom 0-509-972-737- w godzinach 8,00-14,30) i dokonanie wpłaty na poczet leczenia kwoty 1500 zł za hospitalizację na konto Spółki z o.o. MAWIKO. (wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na uzgodniony termin)
Wystawiamy faktury za wpłatę i fakturę końcową za okres leczenia.

Opłata za udział w cotygodniowych 2 sesjach psychoterapii grupowej dla osób aktualnie nie przebywających w Ośrodku po 15 zł za sesję (30 tygodniowo) - wpłaty 120,00 zaliczkowo na miesiąc z góry po kwalifikacji do grupy.

Wpłat prosimy dokonywać na konto: Bank BPH O/Chojnice nr Wyślij e-mail .Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Pokój 1os rozwiń Cena: 200 zł Doba pobytu w pokoju jednoosobowym
Pokój 2os rozwiń Cena: 150 zł Doba pobytu w pokoju dwuosobowym
Osoba towarzysząca rozwiń Cena: 100 zł Doba pobytu osoby towarzyszącej z wyżywieniem
Opieka rozwiń Cena: 120 zł Doba pobytu opiekunczego
Cykl leczenia rozwiń Cena: 0 zł Cykl leczenia odwykowego (8-tygodniowy) wpłata przed przyjęciem 4500 zł za pierwsze 30 dni(150 zł za dobę) - nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w trakcie terapii
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mawiko
pozytywna
rozwiń polecam ten osrodek szczegolnie ze względu na fachowość pani doktor Aleksandry Wiatrowskiej. Bardzo kompetentna pani doktor przy tym ma w sobie mnóstwo ciepła i serdecznosci dla pacjentów. Jestem zachwycona, Wystawiona 17-12-2015 16:04 przez Halszka (188.125.136.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Witam. Byłam w Mawiko na detoksie 9 dni.Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Opieka pielęgniarek wspaniała, można się było do nich zwrócić 24 h na dobę. Leki dobrane bardzo dobrze, praktycznie nie odczuwałam skutków odtrucia! Trafiłam na wspaniałego lekarza Radosława Bałaja, który rozpoczął już na detoksie moją terapię. Pełne zrozumienie, zainteresowanie i opieka medyczna. Poczytałam parę negatywnych opinii, ale uważam że ludzie nie proszą o pomoc, nie chodzą w chwili słabości do lekarza, a następnie wypisują bzdury, że nie poświęcono im czasu i uwagi! Ludzie jeśli potrzebujecie pomocy nauczcie się o nią prosić!!! Polecam Mawiko w 100% Wystawiona 01-10-2015 17:20 przez sonilka (83.25.118.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Ten osrodek jest super. Dba o pacjentow lekarze i pielegniarki ok.Zawsze mozna zwrocic sie o pomoc bedac w szpitalu. jezeli nie wicie jaki osrodek wybrac to wlanie ten a wychodzac ze szpitala bedziecie zadowoleni. pozdrawiam pana Maleckiego ktory mi wiele pomogl oraz wszystkie pielegniarki i siostre Marzenke. Wystawiona 28-11-2012 00:01 przez Mleczek (80.50.231.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Oferują pomoc pacjentowi, któremu nie mogą pomóc - oczywiście za duże pieniądze.... Potem mówią - nic więcej nie dało się zrobić... Lekarze zajęci sobą, a nie pacjentem. Wystawiona 12-09-2015 18:54 przez MIKI (78.28.40.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń Omijać szerokim łukiem ! Totalna mordownia. Personel tragiczny, wszyscy mają Cie gdzieś, lekarze również. Pielęgniarki o niczym nie informują, nikt nic nie wie. Po wyjściu stamtąd mój chłopak miał 10 centymetrowe siniaki po "wkuwaniu" się pięlegniarek. Wenflon wymieniła ostatniego dnia nowa pielęgniarka jak już zaczynała się robić rana...Wszystko robione z wielką łaską. Po prostu tragedia. Jedzenie - jak dla świń. Dosłownie, nie da się tego przełknąć. Na talerzu łyżeczka dżemu, kawałek masła i o zgrozo ! liść sałaty. To są te "standardy europejskie" o których piszą na oficjalnej stronie :) I za to płaci się tyle pieniędzy. Umieralnia i dno ! Wystawiona 31-08-2015 23:23 przez Lena (83.25.161.*)   Zgłoś nadużycie
Mawiko OŚRODEK LECZENIA NERWIC !! SOLIDNA POMOC!! - galeria
Mawiko OŚRODEK LECZENIA NERWIC !! SOLIDNA POMOC!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 34)
Poprzednia usługa: Art - Bro Pylony reklamowe, Totemy, Banery !   Następna usługa: Art - Bro Tablice informacyjne, oklejanie samochodow