Kompleksowe instalacje teletechniczne

Kompleksowe instalacje teletechniczne nr 164617

Lokalizacja: Warszawa, Piaseczno, Otwock, Łomianki, Ożarów (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
areko-instalacje ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Areko-instalacje
Wyślij e-mail
Grenadierów 21
Warszawa

tel: 782547937
tel: 790539869
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Oferujemy montaż urządzeń i kompleksowe wykonanie następujących instalacji:
  • systemów sygnalizacji włamania i napadu ( alarmowych) z możliwością powiadomienia na telefon, sterowaniem przez internet czy podłączeniem do monitoringu dowolnej firmy ochroniarskiej.
  • telewizji dozorowej ( kamer przemysłowych) z możliwością zapisu oraz podglądu przez internet.
  • instalacji antenowych rtv i sat
  • domofonowych i wideodomofonowych
  • sieci komputerowej
  • telefonicznych
  • kontroli dostępu z rejestracją czasu pracy
  • elektrycznych
  • inteligentnych budynków w oparciu o system firmy nexwell

 

          Decydując się na naszą ofertę mogą mieć Państwo pewność, że poszczególnymi typami instalacji zajmą się specjaliści
i zostaną one zaprojektowane i wykonane w sposób jak najbardziej fachowy. 
 
          Wykonujemy instalacje zarówno na potrzeby klientów indywidualnych jak i firm, spółdzielni czy instytucji.
Przyjmujemy zlecenia kompleksowe, jak również, na wykonanie wybranych instalacji lub montaż urządzeń.

Instalacje RTV-SAT
Wykonujemy w standardzie punkt- punkt , prowadząc do każdego pomieszczenia oddzielny przewód. Taki standard  wykonania zapewnia najwyższą jakość sygnału oraz umożliwia wykonanie nowoczesnych instalacji antenowych opartych na multiswitchu. Do przynajmniej jednego pomieszczenia doprowadzamy dwa przewody tak, aby umożliwić jednoczesne oglądanie i nagrywanie  programów SAT, lub udostępnić obraz z dekodera na innych odbiornikach TV.    Do wykonania instalacji używamy tylko i wyłącznie przewodów RG6  najwyższej klasy firm Technokabel i Amphenol. Wykonujemy też kanały kablowe pod telewizory wiszące.
Podejmujemy się też montażu całego systemu w oparciu o anteny i urządzenia takich firm jak: Triax, Dipol, Telmor.
 

 
Instalacje alarmowe
 Wykonujemy w standardzie  punkt -punkt prowadząc w zależności od urządzenia przewody 6 , 8 lub 10 żyłowe. Przewody jakich tu używamy to przeznaczone do tego typu instalacji YTDY takich firm jak Technokabel, Madex czy Elektrokabel.  Wykonujemy zarówno standardowe instalacje oparte o czujniki ruchu, jak i instalacje obwodowe i zewnętrzne. Przed przystąpieniem do okablowania nasz specjalista ustali z Państwem jakiego typu system będzie najodpowiedniejszy, określi typy i rozmieszczenie urządzeń oraz skalkuluje ich koszt.
Oferujemy oczywiście też montaż samego systemu, który może pracować niezależnie lub podłączony do dowolnie wybranej firmy ochroniarskiej. Uraądzenia jakie wykorzystujemy w naszych instalacjach to: centrale alarmowe firm Satel i Rokonet; czujniki ruchu firm DSC, Satel, Rokonet, Vidicon; czujniki zbicia szyby: Satel, Rokonet i Vidicon; czujniki kontaktronowe: Satel; czujniki inercyjne ( wykrywające drgania towarzyszące próbom wyważenia, wyłamania lub wybicia) firm Satel, Rokonet,  bariery okienne listwowe firm Satel i Crow; sygnalizatory Satel, moduły powiadomienia i sterowania GSM Satel I ROPAM. 
 

 
Instalacje domofonowe i wideodomofonowe
 Wykonujemy je na tyle uniwersalnie aby mogły na nich pracować zarówno domofony i wideodomofony, te zasilane z zasilacza centralnego ( tak jak np Urmet, czy Genway) jak i te zasilane bezpośrednio z sieci 230 V ( jak np Commax czy Onyx)  Do furtki doprowadzamy  dwa przewody o średnicy żyły 0,5 mm ( minimum 12 żył) przy dużych odległościach zwiększając odpowiednio przekrój żył i ich ilość, lub dokładając przewód koncentryczny.  W miarę potrzeby tak wykonujemy instalację aby z domofonu/ wideodomofonu można było otwierać nie tylko furtkę ale też bramę, czy aby wraz z przyciśnięciem przycisku wywołania zapalało się przy furtce oświetlenie. 
Instalacji systemów domofonowych i wideodomofonowych dokonujemy  w oparciu o urządzenia takich firm jak: Urmet, Impuls, Commax, Kenwei, Onyx, Genway.Dodatkowa funkcjonalność jaką oferujemy to: zamki szyfrowe i piloty do otwierania furtki; dołaczenie do wideodomofonu dodatkowych kamer monitorujących podjazd czy otoczenie domu, podgląd obrazu z wideodomofonu na TV. 
 
 
 

 
Instalacje telekomunikacyjne i teleinformatyczne
 Mimo rozwoju sieci bezprzewodowych ze względu na zasięgi, szybkość transferu i bezpieczeństwo proponujemy naszym klientom wykonanie instalacji kablowej. Standardowo wykonujemy je przewodami UTP kat 5e. Nawet gdy nie decydują się Państwo na wykonanie pełnej sieci warto przewidzieć przynajmniej okablowanie które pozwoli na doprowadzenie sygnału np z anteny umieszczonej na strychu do wybranego pomieszczenia. Warto też np przewidzieć doprowadzenie sygnału telefonicznego do centrali alarmowej. Każda centrala posiada wbudowany dialer telefoniczny i może powiadamiać nas ta drogą o zdarzeniach na budynku ( niezależnie od ewentualnego powiadomienia do stacji monitorowania firmy ochroniarskiej)   
 
zachęcamy do zapoznania się z naszą pelna ofertą na : Wyślij e-mail
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU areko-instalacje
Kompleksowe instalacje teletechniczne - galeria
Kompleksowe instalacje teletechniczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Mechanika samochodowa 511 358 116   Następna usługa: Badania geologiczne działek