Neoneon Warszawa Reklama wielkoformatowa, Pylony

Neoneon Warszawa Reklama wielkoformatowa, Pylony nr 1789

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
120 / sztuka
Kontakt
Neoneon Giernat
Wyślij e-mail
Więckowskiego 54
90-735 Łódź

tel: 42 6300085
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Witamy na stronie firmy Neoneon

Zajmujemy się oznakowaniem i reklamą świetlną. Od czternastu lat wykonujemy neony, napisy i inne elementy identyfkacji. Pracujemy zarówno dla małych firm jak i dla dużych korporacji, obsługujemy sieci sprzedaży i działy marketingu, biura architektoniczne i projektowe. W czasie tych czternastu lat zrealizowaliśmy ponad trzy tysiące mniejszych i większych projektów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalną realizację każdego projektu reklamowego.


O firmie

Rok założenia
Firma Neoneon s.c. działa na rynku usług reklamowych od 1992 roku.

Forma prawna
Neoneon s.c. jest spółką cywilną: Paweł Giernat i Zbigniew Kokocinski.

Poziom zatrudnienia
Firma zartudnia 16 osób w tym inżyniera z uprawnieniami budowlanymi.

Profil działalności
Podstawową działalnością firmy jest projektowanie oraz kompleksowe wykonawstwo reklam oraz oznakowania graficznego wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Firma Neoneon s.c. posiada oprzyrządowanie, wiedzę techniczną oraz doświadczenie pozwalające na wykonanie każdej reklamy oraz oznakowania graficznego budynku. Przyjmujemy realizacje od projektu do montażu. Jesteśmy firmą, która posiada całkowite oprzyrządowanie i możliwości techniczne do wykonania reklamy w sposób kompleksowy: od projektu poprzez konstrukcję do światła neonowego.

Reklama wielkoformatowaTotemy cenoweCiekawostki
Kiedy powstał neon

Pierwszy neon - pokazany na Paris Expo - wykonał w 1910 roku we Francji Georges Claude. Pierwszy neon reklamowy kupił paryski fryzjer i zainstalował w swym salonie na Champs-Elysees. Metrowej wielkości litery tworzyły napis... CINZANO. Kariera neonu rozpoczęła się na dobre dopiero gdy trafił do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy neon zamówił w 1923 roku Earle C. Anthony - właściciel salonu samochodowego marki Packard. Reklama Packarda kosztowała 24 tysiące dolarów - tyle co dwa dobre samochody, albo parterowy dom!


Earle Anthony był niezwykle ciekawą postacią. W wieku 17 lat zbudował pierwszy samochód o napędzie elektrycznym. Później wraz ze swym ojcem otworzył stację benzynową, dla której wymyślił logo Chevron. Logo to sprzedał później firmie Standard Oil. Był również twórcą stacji radiowej KFI i pomysłodawcą wybudowania Golden Gate Bridge w Los Angeles. Założył też małą firmę, która z czasem przerodziła się w Greyhound Corporation.

Kolory światła neonowego
Rury neonowe wypełnione są gazami szlachetnymi: neonem lub argonem. W literaturze spotkać można opisy neonów wypełnianych innymi gazami (xenonem, kryptonem, helem, dwutlenkiem węgla, freonem) jednak praktycznie stosuje się tylko neon i argon. Gaz neon swieci intensywnie czerwono i powszechnie stosuje się go do wykonania czerwono świecących neonów (w przezroczystej rurce szklanej). Argon świeci na blado niebiesko dlatego do rur dodaje się rtęć, której pary dodają intensywności świecenia. Wszyskie kolory neonów, oprócz czerwonego, uzyskuje się dzięki luminoforom pokrywającym wewnętrzną ściankę rury neonowej oraz niekiedy przez zastosowanie kolorowego szkła. Obecnie dostępne są neony w ponad 150 kolorach - praktycznie jednak używa się około 20 kolorów.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Neoneon Warszawa Reklama wielkoformatowa, Pylony - galeria
Neoneon Warszawa Reklama wielkoformatowa, Pylony Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: SZKOŁA CHEERLEADERS SOLTARE OSiR   Następna usługa: Masaże, depilacja liftingi etc. - ciało.. Warszawa