Wyjazdowy kurs językowy -  J. Turecki w Istambule

Wyjazdowy kurs językowy - J. Turecki w Istambule nr 179724

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Julia Dubovik
Szkoła Językowa Privet
Wyślij e-mail
ul. Belwederska 44
00-594 Warszawa

tel: 22 498 51 01
tel: 22 407 89 40
www.privet.edu.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Zapraszamy do Szkoły EF Dil Okulu w Istambule

EF Dil Okulu została założona jako szkoła języka tureckiego dla cudzoziemców. Utworzona przez Zeynep Gunduzyeli i Bora Gunduzyeli.

Szkoła powstała w 1997 roku i w sposób niezwykle dynamiczny rozwija się. Dysponuje doskonałym zapleczem dydaktycznym i technicznym. W wszystkie szkolne klasy wyposażone są w klimatyzację oraz sprzęt audiowizualny.Celem szkoły jest przyjazna i efektywna nauka pięknego języka – tureckiego!!


Poziom I . Początkujący Na początku brak jakichkolwiek umiejętności językowych. Po zakończeniu kursu studenci potrafią komunikować się podstawowych sytuacjach życiowych, znają podstawy gramatyki tureckiej.

Poziom II. Elementarny Na początku student potrafi komunikować się w prostych sytuacjach życiowych oraz zna podstawy gramatyki. Po zakończeniu kursu – studenci potrafią dyskutować na podstawowe tematy, samodzielnie rozmawiać w sytuacjach z normalnego życia.

Poziom III. Podstawowy Studenci na tym poziomie nadal znajdują się na wczesnym etapie nauki języka tureckiego. Zasób słownictwa pozwala na manipulowanie językowe w prostych sytuacjach. Potrafią czytać.

Poziom IV. Wczesny pośredni Chociaż ich słownictwo i gramatyka są ograniczane to jednak studenci są zdolni do komunikacji w najbardziej zasadniczych sytuacjach. Są w stanie rzeczywiście słuchać, rozumieć i mówić. Potrafią wyrażać idee chociaż język nie jest jeszcze doskonały.

Poziom V. Pośredni Studenci używają słów i gramatyki chociaż ich mowa nie jest jeszcze absolutnie płynna.

Poziom VI. Wyższy – Pośredni Studenci na tym poziomie są w stanie wyrażać się samodzielnie bardzo biegle, chociaż nie zawsze dokładnie, z szerokim zakresem słownictwa i wykorzystaniem pełnej gramatyki. Mogą używać tureckiego w szerokim zakresie kontekstów sytuacyjnych i zaczynają doceniać komplikacje językowe.

Poziom VII. Zaawansowany wstępny Studenci na tym poziomie są w stanie posługiwać się swobodnie językiem. Posiadają jeszcze niepewność poprawności ale generalnie ich język jest dobry. Łatwo rozumieją język mówiony i pisany.

Poziom VIII. Zaawansowany Studenci samodzielnie potrafią budować i tworzyć słowa i abstrakcje językowe chociaż jeszcze z pewnym zakresem dopuszczalności błędu. Ich zdolność rozumienia abstrakcji i łatwość posługiwania się językiem pozwala na wydanie im prawa do pełnej kompetencji językowej.

 

TURECKI OGÓLNY

Nasze lekcje tureckiego dla cudzoziemców są nastawione na szybką i efektywną naukę poprawnego tureckiego już od pierwszej lekcji.

Kursy są prowadzone w sposób elastyczny co sprawia, iż kursanci uczą się wszystkich pięciu umiejętności językowych na dwóch poziomach języka: literackiego i języka popularnego, którym mówi "ulica". Wprowadzana gramatyka, słownictwo, dialogi, prezentacje, sprawiają, iż nasi słuchacze już od pierwszych kilku lekcji zaczynają poprawnie mówić po turecku.

Kursy są organizowane w formie :

- kursów letnich-  W okresie od czerwca do sierpnia mogą Państwo wybrać kurs:

3, 6, 9, 12 – tygodniowy jako kurs intensywny.

Doskonałą oprawą tej nauki będzie czas spędzony w pięknym i mistycznym Istambule, przebywając wśród historii i naturalnego środowiska językowego. Proponujemy również program rozrywkowo – kulturalny łączący się i uzupełniający program nauczania.

- kursów całorocznych - od września do czerwca

Maksymalna ilość słuchaczy w grupie wynosi 12 osób.


TURECKI W BIZNESIE

Nasze kursy tureckiego w biznesie są skierowane do ludzi biznesu i fachowców, którym do pracy zawodowej potrzebna jest doskonała komunikacja w języku tureckim.

Celem ich jest szybkie i efektywne nauczenie poprawnego języka fachowego zgodnie z oczekiwaniami naszych słuchaczy.

Nauka w naszej szkole pozwala na poznanie języka tureckiego nie tylko w jego naturalnym środowisku ale przede wszystkim w środowisku, gdzie stykają się dwa światy Wschodu i Zachodu.

Dla ludzi biznesu, polityków, pracowników technicznych wyższego szczebla znajomość tureckiego pozwoli wyrobić umiejętność czynnej komunikacji, co pozwoli osiągnąć niezwykle wysoką efektywność w pracy zawodowej we współpracy z Turcją.

Nauczymy Państwa umiejętności prowadzenia dyskusji, negocjacji handlowych, pertraktacji, redagowanie pism i listów handlowych biorąc pod uwagę nie tylko poprawność językową ale również aspekty kulturowe.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Biznesmeni oraz klienci instytucjonalni bardzo często wymagają specyficznego podejścia z powodu uwarunkowań i potrzeb językowych.

W odpowiedzi na te potrzeby przygotowane zostały zajęcia indywidualne w dowolnym wymiarze czasowym z udziałem najlepszych specjalistów językowych.

W ramach zajęć prowadzone są – oprócz tradycyjnych – fokusy przygotowujące do konkretnych ról zawodowych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik.

Serdecznie zapraszamy na Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Privet
neutralna
rozwiń Perfekni lektorzy arabskiego!!! Jestem zadowolona z nauki przez Skype! Polecam!!! http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-arabskiego Wystawiona 27-12-2014 18:53 przez AnnaBB (93.73.166.*)   Zgłoś nadużycie
meczet - Wyjazdowy kurs językowy - J. Turecki w Istambule
Wyjazdowy kurs językowy - J. Turecki w Istambule Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Ogrody, Nawadnianie Częstochowa, Opole, Katowice   Następna usługa: Fotografia ślubna Białogard / Koszalin / Kołobrzeg