Kurs codzienny

Kurs codzienny nr 182837

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: codzienne przez cały sezon 2011: 21.06-02.07.; 05-16.07; 19-30.07., 02-13.08; 16-27.08;30.08-10.09;

INFORMACJE
Cena
650 / sztuka
Kontakt
Małgorzata Kobylecka
Akademia Żeglarska
Wyślij e-mail
Słodowiec 3/25
01-708 Warszawa

tel: 22 8348792
tel: 601290346
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:30-18:30
sb: 08:30-18:30
nd: 08:30-18:30
Zapraszamy do zapoznania się z naszą żeglarską ofertą szkoleniową na str www.wiatr.waw.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kurs na pierwszy stopień uprawnień żeglarskich. Patent umożliwia pływanie po śródlądziu bez ograniczeń pod żaglami i na silniku pomocniczym na jachcie żaglowym. Program uczy skutecznego i bezpiecznego pływania jachtem oraz przygotowuje do egzaminu.
Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Po zakończeniu szkolenia na miejscu możliwość zdawania egzaminu na patent. Tryb szkolenia to 12 kolejnych dni + egzamin po zakończeniu szkolenia (opcjonalnie). Dla osób początkujących i zaawansowanych.

Wariant podstawowy kursu zakłada uczestnictwo w zajęciach codziennie w godzinach 08.30 - 18.30 z godziną przerwy w porze obiadowej. Wszyscy uczestnicy stawiają się w tych godzinach na zajęcia ((tryb dojazdowy).

Wariant opcjonalny.
Dla osób zainteresowanych dodatkowo pobytem na miejscu przez cały czas trwania szkolenia istnieje możliwość wykupienia wyżywienia i noclegu (w różnym standardzie do wyboru) po faktycznych kosztach w zależności od opcji (tryb stacjonarny pełny).

Istnieje także możliwość wykupienia samego noclegu lub tylko samego obiadu jako dodatek do wariantu podstawowego ( tryb mieszany).
Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowym elementem uzupełniającym wariant podstawowy, poza samym szkoleniem zaznacz to na zgłoszeniu.
Decyzję co do wariantu kursu możesz podjąć ostatecznie na miejscu w dniu rozpoczęcia imprezy, a my w przypadku wariantu innego niz dojazdowy, pomożemy ci przy wyborze zakwaterowania i wyzywienia. zajrzyj: Wyślij e-mail po więcej szczegółów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU makob
zajęcia na omedze - Kurs codzienny
Kurs codzienny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Tablice wyjazdowe - www. exportauto. pl   Następna usługa: TYNKI MASZYNOWE