Usługi, prace wysokościowe

Usługi, prace wysokościowe nr 183369

Lokalizacja: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Inne (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
SPIDER Kamil Kawecki
Wyślij e-mail
ul. Bohomolca 2a/9
80-410 Gdańsk

tel: 603 288382
www.wysokosciowe.webd.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail f%253Btext-indent%253A0%253B%257D&cursor=default&tunewidth=0&tuneheight=0&offsetleft=&offsettop=&fitexactly=false&preventwrap=false&forcesingleline=false&antialiastype=&thickness=&sharpness=&kerning=&gridfittype=pixel&flashfilters=&opacity=100&blendmode=&selectable=true&fixhover=true&events=false&delayrun=false&version=436" /> Firma SPIDER proponuje usługi wysokościowe z użyciem technik alpinistycznych dla zleceń realizowanych w wysoko położonych i trudno dostępnych miejscach. Prace prowadzone są bez użycia rusztowań i ciężkiego sprzętu, co obniża koszty i skraca czas pracy. Mobilność stosowanych metod ogranicza zniszczenia wywoływane w otoczeniu i redukuje zagrożenie bezpieczeństwa obiektów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU SPIDER_Kamil_Kawecki
Usługi, prace wysokościowe - galeria
Usługi, prace wysokościowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Tipsy Żelowe + dojazd do klientki POZNAŃ   Następna usługa: Zdrowy posiłek na dobry początek dnia.