Pelna obsluga ksiegowa, rachunkowa - Katowice

Pelna obsluga ksiegowa, rachunkowa - Katowice nr 1841

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Equity Investments SA
Wyślij e-mail
ul. H.Krahelskiej 7
40-285 Katowice

tel: 32 7503030
fax: 32 7907718
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Misją Equity Investments SA jest dostarczanie użytecznych i wysokiej jakości informacji związanych ściśle z prowadzoną przez klienta działalnością gospodarczą. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na wzrost wartości przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów.

Usługi rachunkowe

Equity Investments S.A. świadczy usługi obejmujące pełny zakres obsługi
rachunkowo - finansowej przedsiębiorstwa. Przedstawiony poniżej zakres usług wykonują pracownicy naszej spółki posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów dla przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Equity Investments S.A. spełnia wymogi kwalifikacyjne dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe określone na podstawie Ustawy o rachunkowości. Działalność Equity Investments S.A. we wskazanym zakresie podlega ubezpieczeniu OC podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.

Equity Investments SA świadczy dla podmiotów zewnętrznych usługi obejmujące:

 • prowadzenie ksiąg handlowych dla firm o różnorodnym profilu działalności;

 • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów;

 • prowadzenie ewidencji VAT;

 • prowadzenie rozliczeń pracowników;

 • prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym;

 • prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych;

 • sporządzanie wszystkich wymaganych deklaracji i zestawień (ZUS, Urząd Skarbowy, Urząd Statystyczny, PFRON, Urząd Miasta, Intrastat)

 • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

 • reprezentacja klienta przed urzędami skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi.Usługi świadczone są w oparciu o najnowsze oprogramowanie komputerowe, umożliwiające maksymalne skrócenie czasu od pozyskania dokumentów do przedstawienia informacji o bieżącej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Na życzenia klienta Equity Investments udostępnia poprzez wdrożenia i szkolenia, oprogramowanie wspierające przygotowawcze działania księgowe prowadzone w siedzibie przedsiębiorstwa.

W swoich działaniach pracownicy Equity Investments kładą szczególny nacisk na rzetelność i szybkość wykonania usługi, mając na uwadze, że wynik świadczonych przez nich usług jest podstawą do podejmowania decyzji gospodarczych przez osoby kierujące przedsiębiorstwem klienta.

Nasze doświadczenie w usługach rachunkowych

Wysoka jakość usług świadczonych przez Equity Investments jest wynikiem wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Pracownicy Equity Investments świadczący usługi rachunkowe posiadają licencje Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz legitymują się praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu wszystkich ewidencji rachunkowych i podatkowych zdobywanym w wielu przedsiębiorstwach, w tym na stanowiskach Głównych Księgowych. Equity Investments obsługuje aktualnie szereg przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności, prowadzonej ewidencji podatkowej i formie prawnej działalności. Naszymi klientami są między innymi:

 • spółki prawa handlowego, spółki cywilne, działalności gospodarcze osób fizycznych;

 • przedsiębiorstwa prowadzące ewidencję pełną (księgi handlowe), księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów;

 • przedsiębiorstwa handlowe (hurtownie, punkty sprzedaży detalicznej);

 • przedsiębiorstwa usługowe w szerokim zakresie (instalacje, gastronomia, kolportaż, kosmetyki);

 • przedsiębiorstwa produkcyjne;

 • przedsiębiorstwa świadczące usługi i sprzedaż odbiorcom detalicznym, prowadzące ewidencję przy użyciu kas rejestrujących;

 • przedsiębiorstwa o obrotach od 100.000 do 30.000.000 PLN rocznie;

 • przedsiębiorstwa zatrudniające do 1.000 pracowników etatowych.

Różnorodność naszych klientów wymaga od naszych pracowników ciągłego doskonalenia zarówno w aspektach praktycznych jak i w zakresie wiedzy dt. rachunkowości i podatków. Spełniając funkcje Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego Equity Investments na bieżąco rozwiązuje problemy podatkowo-rachunkowe swoich Klientów oraz znajduje rozwiązania dostosowane do specyfiki działalności poszczególnych podmiotów i odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu rachunkowości i rozliczeń podatkowych.

Usługi rachunkowe - cennik

Usługi rachunkowe świadczone przez Equity Investments oferowane są po atrakcyjnych cenach. Cena oferowana za usługi księgowe uzależniona jest przede wszystkim od ilości miesięcznie księgowanych dokumentów oraz od liczby zatrudnianych pracowników i współpracowników. W przypadku prowadzenia ksiąg handlowych cena uzależniona jest także od złożoności księgowań.

Cena usług rachunkowych proponowana jest Klientom po rozpoznaniu ich potrzeb, w trakcie bezpośrednich negocjacji. W celu zapoznania się z poziomem cen usług rachunkowych oferowanych przez Equity Investments.

Również zajmujemy się:

 • Usługami rachunkowymi zakładów pracy chronionej-specjalna oferta!

 • Doradztwem gospodarczym

 • Pozyskiwanie finansowania


Sprawdź koniecznie jak Tobie możemy pomóc!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pelna obsluga ksiegowa, rachunkowa - Katowice - galeria
Pelna obsluga ksiegowa, rachunkowa - Katowice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Nauka gry na Akordeonie, szkoła z tradycją.   Następna usługa: Nauka gry na perkusji Jasło