Brak zdjęcia

Windykacja należności nr 19713

Lokalizacja: cała PolskaWięcej: Unia Europejska

INFORMACJE
Kontakt
Radosław Stryjski
Grupa Finansowa PROFIT
Wyślij e-mail
ul. Piłsudskiego 12
43-100 Tychy

tel: 501 846188
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Grupa Finansowa „PROFIT” jako firma działająca od ponad siedmiu lat na rynku obrotu wierzytelnościami wszelkich gałęzi przemysłu ma zaszczyt przedstawić Państwu swoją ofertę nawiązania współpracy. Oto kilka podstawowych argumentów, które przemawiają za tym, aby nawiązać z nami współpracę w zakresie prowadzonej przez nas działalności: - Nieoceniony wpływ na sferę motywacyjną dłużnika wywierany przez zaangażowanie firmy windykacyjnej , Szybkość i skuteczność działania; procedury windykacyjne pozwalające na weryfikację stanowiska dłużnika, kontakt bezpośredni z dłużnikiem i negocjacje prowadzące do dobrowolnej spłaty należności. - Bez kosztów, bez opłat; z tytułu naszej działalności nie ponosicie Państwo żadnych opłat wstępnych, stałych czy manipulacyjnych. Po ściągnięciu należności potrącany jest niewielki procent tytułem naszej prowizji (0,5-15%). W przypadku skierowania sprawy do Sądu nie ponosicie Państwo kosztów zastępstwa procesowego. - Naszą kadrę stanowią fachowcy; wszyscy pracownicy dysponują bogatym doświadczeniem kierunkowym podpartym odpowiednim wykształceniem. - Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w sprawach gospodarczych; specjalizują się w szybkim prowadzeniu procesów sądowych. Składamy comiesięczne raporty z przebiegu postępowania windykacyjnego, tak abyście Państwo byli na bieżąco poinformowani o stanie każdej ze spraw. - Nie musicie Państwo od razu rezygnować z dotychczasowej obsługi – przekażcie nam 1 czy 2 sprawy na próbę i przekonajcie się o naszej skuteczności. Skuteczna pomoc w odzyskiwaniu należności!!! Kupno i sprzedaż wierzytelności – cesja- (płatność natychmiastowa lub w terminie określonym przez Strony umowy), Powierniczy przelew- (płatność niezwłocznie po wyegzekwowaniu każdorazowej kwoty) Upoważnienie do Windykacji- Inkasowe- wierzytelności objętych zakazem zbycia (płatność niezwłocznie, w oznaczonym terminie po wyegzekwowaniu każdorazowej kwoty), Umowa Zlecenia - Consultingu- na podstawie tej umowy spółka nasza jest umocowana do prowadzenia sprawy lub dokonania określonych czynności... Umowa Monitoringu- na podstawie tej umowy klient naszej Spółki nie musi się już martwić o pilnowanie terminów płatności u jego kontrahentów. Usługi faktoringu- realizuje się poprzez zawarcie umowy przelewu wierzytelności jeszcze nie wymagalnych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU

Windykacja należności Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: AUTO SZKOŁA ''ANDRZEJ''   Następna usługa: Usługi remontowo - budowlane