Familijne spektakle teatralne

Familijne spektakle teatralne nr 20553

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Teatr Na Walizkach
Wyślij e-mail
Wrocław
tel: 507 54 55 73
www.teatrnawalizkach.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:01-22:02
sb: 08:03-22:02
nd: 08:03-22:02
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Teatr Na Walizkach istnieje od 2003r. Zakładając go postawiliśmy sobie cel, wcale niełatwy, do zrealizowania: rozśmieszyć publiczność. A dokładniej: pozwolić poczuć się jej radosnym i bezproblemowym jak dziecko.

Naszą inspiracją są filmy z okresu kina niemego (Charlie Chaplin, Buster Keaton), rosyjska nowoczesna clownada, teatr improwizacji, pantomima.


Teatr Na Walizkach jest zderzeniem sztuk: jest tu teatr (w tym teatr uliczny), cyrk, estrada. Jest tu miejsce na parodię, interakcję i improwizację.WIDOWISKA PLENEROWE

przeznaczone dla widzów od lat 3 do 103 lat

BECZKA SMIECHU

Spektakl otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlasce 2006.

BŁAZENOLOGIA

FAMILIJNE SPEKTAKLE SCENICZNE

Humor i satyra. Konwencja teatru improwizacji, pantomimy komicznej oraz estrady. Dzieci oglądają proste historie o życiu – są one nie tylko rozrywką, ale i edukacją o mądrościach i wartościach życiowych.

ATAK CLOWNÓW. EPIZOD III

POWRÓT CZERWONYCH NOSÓW


 

WARSZTATY TEATRALNO-CYRKOWE

Nauka elementów pantomimy oraz zabawy teatralne. Nauka podstaw żonglerki: dwoma, trzema piłeczkami oraz chusteczkami. Nauka elementów ekwilibrystyki: balansowanie talerzami, „próby” na jednokołowym rowerku. Wyjaśnianie tajników iluzji: podstawy manipulacji, palmowanie, „pass”. Nauka tworzenia kolorowych stworków z podłużnych balonów.

Wiek dzieci od: 7 – 13 lat.

Wyślij e-mail

mail: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU teatrnawalizkach
LOGO - Familijne spektakle teatralne
Familijne spektakle teatralne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Kosmetyki AVON   Następna usługa: Instalacje elektryczne