EXPO MARKET KRAKÓW Banery, flagi, oprawa imprez

EXPO MARKET KRAKÓW Banery, flagi, oprawa imprez nr 2089

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
211 / sztuka
Kontakt
EXPOmarket s.c.
Wyślij e-mail
Nawojki 4
30-072 Kraków

tel: 12 6383344
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma 
Kreatywne podejście do każdego zadania, najwyższa jakość techniczna produktów, zespół zaangażowanych ludzi, myślących kategoriami ekonomii i wygody użytkownika i gotowych podjąć się wspólnie z Państwem nawet najbardziej niezwykłych przedsięwzięć - oto powody, dla których chcemy zainteresować Państwa naszą ofertą.

Wieloletnie doświadczenia doprowadziły do zogniskowania naszych zainteresowań wokół problemów reklamy wizualnej i wystawiennictwa. Poszukiwania najlepszych rozwiązań technicznych zaowocowały wieloma kontaktami wśród producentów i dostawców, które wykorzystaliśmy budując naszą ofertę handlową. Dziś EXPOomarket służy zarówno klientom końcowym, oferując kompletne rozwiązania reklamowe i wystawiennicze, jak i branży reklamowej, będąc liczącym się dostawcą materiałów i technologii dla firm reklamowych.

Stanowimy zgrany, życzliwy i sprawny zespół. Oferujemy wiedzę, zaangażowanie i świeże pomysły. Witamy w firmie EXPOmarket - miejscu, w którym wspólnie pracujemy na Państwa sukces!

Dla przedsiębiorstw i instytucji...


Jeżeli poszukują Państwo sprawnego partnera, proponującego kompletne rozwiązania z dziedziny, reklamy wizualnej, BTL, marketingu wystawienniczego, polecamy:

 • Wystawiennictwo i POS: stojaki, standy, stoiska degustacyjne i targowe wraz z fotorealistyczną, wielkoformatową grafiką
 • Bannery i flagi: nadruk ploterowy lub sitowy, wysokiej jakości maszty flagowe
 • Oprawa plastyczna imprez: elementy identyfikacji wizualnej i informacji, poligrafia
 • Fotorealistyczny druk wielkoformatowy: nawet jednostkowe nakłady plakatów, kalendarzy, bilboardów, bannerów, paneli podświetlanych, grafiki na auta
 • Serwis graficzny: projektowanie i przygotowanie do drukuDla firm reklamowych...


Doświadczenie przekonało nas, że odpowiednia technologia to podstawowy składnik sukcesu w pracy firmy reklamowej. Naszymi kontaktami, możliwościami i wiedzą chętnie dzielimy się z kolegami z branży, oferując:

 • Materiały do produkcji reklam: materiały bannerowe, flagowe, elementy montażowe, maszty, akcesoria do reklamy świetlnej, prezentery, ramy i stojaki, systemy oznakowań, narzędzia Olfa.
 • Wydruki wielkoformatowe: ploterowy druk pigmentowy i solwentowy, laminowanie.
 • dostęp do specjalistycznych serwisów Wyślij e-mail firm reklamowych: prowadzimy szereg projektów internetowych ułatwiających zdobywanie wiedzy zawodowej i realizację zleceń

Wyślij e-mail

Bannery i flagi

Dysponujemy własną pracownią projektową i realizacyjną wyposażoną w plotery, na których wykonujemy wydruki wielkoformatowe oraz przygotowujemy grafikę techniką cięcia folii samoprzylepnych. W wypadku większych nakładów stosujemy nadruki sitowe.


Co oferujemy?

 • Bannery
  Realizujemy zarówno pojedyncze egzemplarze jak i duże nakłady. Bannery zawierające fotorealistyczną grafikę realizujemy wykorzystując technikę druku wielkoformatowego. Drukowane bannery do zastosowań wewnętrznych mogą być wykonane na lekkich i odpornych mechanicznie podłożach papierowych. Oferujemy niezbędne akcesoria montażowe: haczyki, kausze, śruby naprężne, pierścienie metalowe, linki.

 • Flagi
  Grafikę wykonujemy metodą nadruku sitodruku. Flagi z nadukiem sitowym wykonujemy z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, odznaczającej się trwałością nawet w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Niewielka masa oraz zastosowanie taśmy wzmacniającej, zmniejszają do minimum możliwość zerwania flagi. Mogą one być prane w ogólnodostępnych środkach lub czyszczone chemicznie w usługowych zakładach pralniczych.
  Technika sitodruku staje się opłacalna przy nakładach powyżej ok. 10 sztuk. Możliwe jest także wykonanie pojedynczych flag metodą nadruku pigmentowego lub solwentowego.

 • Maszty flagowe
  Dysponujemy bogatym wyborem masztów aluminiowych lub wykonanych z włókna szklanego. Wyróżniają się one doskonałą jakością oraz prostym i szybkim montażem. Łatwy transport umożliwia składana konstrukcja masztu, dzięki której każdy maszt dostarczany jest w opakowaniu dającym się łatwo przewieźć samochodem osobowym. Prosty montaż dodatkowo ułatwia obrazkowa instrukcja.

 • Flagietki (chorągiewki) z PCV
  Chorągiewki są tanią i sprawdzoną na świecie formą reklamy. Pozwalają skutecznie zaznaczyć swoją obecność np. w punkcie sprzedaży, bez instalowania kosztownych kasetonów świetlnych. Przy większych seriach wykonujemy nadruk sitowy.

 • Sprzedaż materiałów
  bannerowych i flagowych do samodzielnego naniesienia grafiki oraz kompletnych systemów montażu.

 

Oprawa plastyczna imprez

Służymy pomocą w zorganizowaniu oprawy plastycznej imprez i uroczystości, takich jak zjazdy, kongresy, konferencje, prezentacje, szkolenia, special-events. Od wielu lat współpracujemy przy organizacji ogólnopolskich zjazdów i konferencji naukowych dla lekarzy z firmami i instytucjami medycznymi. Zajmujemy się identyfikacją i reklamą podczas imprez organizowanych w terenie, takich jak zawody, mistrzostwa, pokazy itp.


Co oferujemy?

 • Analizę potrzeb i warunków technicznych oraz pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań.
 • Serwis graficzny - opracowanie identyfikacji wizualnej, logo, stworzenie spójnej koncepcji graficznej dla oznakowań, elementów i materiałów prezentowanych odbiorcy.
 • Wykonanie bannerów i flag.
 • Wykonanie oznakowań, elementów informacji wizualnej i kierunkowej.
 • Wykonanie tablic i stojaków.
 • Wykonanie przenośnych stoisk ekspozycyjnych i promocyjnych - np. dla organizatorów lub sponsorów imprezy.
 • Wykonanie grafiki na odzieży.
 • Projekt, przygotowanie do druku i produkcję wydawnictw towarzyszących imprezom - plakatów, zaproszeń, materiałów konferencyjnych, teczek itp.

Serwis graficzny

Zespół studia graficznego w naszej firmie tworzą projektanci dysponujący wieloletnim dowiadczeniem w projektowaniu materiałów reklamowych i promocyjnych. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo jedynie zmodyfikować posiadane projekty pod kątem oferowanych przez nas rozwiązań technicznych, czy też wymagacie stworzenia od podstaw unikatowej koncepcji graficznej, nasz zespół służy kompetentną i skuteczną pomocą na każdym etapie Waszych działań promocyjnych.


Identyfikacja wizualna
Nasi projektanci mają duże doświadczenie w dziedzinie projektowania wizualnej tożsamości firm i instytucji. Jeżeli potrzebują Państwo stworzyć od podstaw lub udoskonalić system identyfikacji wizualnej Waszych przedsięwzięć lub marki - zaprojektować logo, kolorystykę, wybrać liternictwo i zaplanować spójny system ich aplikacji na drukach, obiektach, pojazdach, opakowaniach - jesteśmy do dyspozyji.


Grafika wydawnicza i poligrafia
Problemy naszych klientów rozwiązujemy do końca - chętnie podejmiemy się przygotowania i wykonania dodatkowych elementów towarzyszących wystąpieniu targowemu lub promocji, takich jak drobne druki, papeteria, identyfikatory, ulotki, teczki, foldery, katalogi.
Druki większego formatu - plakaty, kalendarze, bilboardy - realizujemy w naszej pracowni druku wielkoformatowego.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń EXPOMARKET naciągacze bez twarzy i honoru. Numer zamówienia: 3658 Data złożenia: wtorek, 28.09.2010 r. kwota 633,12. Dnia 04.11.2010 telefony + maile, Witold Nowakowski odpisuje: Proszę jeszcze o cierpliwość. Jeżeli do dnia 09.11(wtorek)nie otrzymamy wzorników, w tym samym dniu wystawimy fakturę korygującą i wykonamy zwrot przedpłaty przelewem. Dnia 19.11.2010 brak reakcji, anulowałem zlecenie. Dzień 17.04.2012 kolejne telefony bez odpowiedzi. Dzień 29.05.2012 Prośba od Pana W. Nowakowskiego o potwierdzenie numeru konta, potwierdzam wraz z kwotą i naliczonymi odstekami. Dzień 19.12.2012 brak wpłaty, brak kontaktu, telefony milczą... Zbieram ludzi do ZBIOROWEGO POZWU dla zasad, zainteresowanych proszę o kontakt 501051218 Wystawiona 19-12-2012 11:03 przez konradkruk@2b3art.pl (89.72.40.*)   Zgłoś nadużycie
negatywna
rozwiń W dniu dzisiejszym (08.04.2010r.) wysłałam pismo w sprawie wezwania do wykonania umowy firmie Expomarket. Rok temu 04.03.2009 r. złożyłam zamówienie na stojaki na ulotki na kwotę 555,04 zł i nie uzyskałam zamówionego produktu. Jakiekolwiek próby kontaktu i uzyskania informacji /odzyskania pieniędzy nie przyniosły żadnego efektu - za każdym razem byłam zbywana. Jestem w szkoku, że firma ma taki standard postępowania z klientami. Wystawiona 08-04-2010 08:51 przez kosadkowska (62.111.180.*)   Zgłoś nadużycie
EXPO MARKET KRAKÓW Banery, flagi, oprawa imprez - galeria
EXPO MARKET KRAKÓW Banery, flagi, oprawa imprez Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Mezoterapia, peelingi na bazie kwasów - Warszawa   Następna usługa: Kompleksowe usługi weselne, niskie ceny, super menu