Brak zdjęcia

CHELATACJA CHELACJA TYLKO U NAS SKUTECZNIE nr 22868

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Nikodem
NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDOKIN
Wyślij e-mail
UL. Związku Walki Młodych 12
02-786 WARSZAWA

tel: 22 8555520
tel: 601501438
www.medokin.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

CHELATACJA (CHELACJA) – REWITALIZACJA NACZYŃ

 

            Rewelacyjna , nowa w Polsce nieoperacyjna metoda leczenia rozpuszczająca blaszki miażdżycowe w naczyniach krwionośnych.

Propagowana przez ACAM (American College for Advancement In Medicine) międzynarodową organizację lekarzy amerykańskich.

CHELACJĘ amerykańską metodę leczenia rozpoczyna w NZOZ „Medokin” w Warszawie dr Tadeusz Skowron – specjalista z 15 letnim stażem lekarskim w USA.

 

Istotą tego leczenia jest oczyszczenie organizmu z toksyn , leczenie miażdżycy ale także innych schorzeń związanych z komplikacjami krążenia jak : zawał mięśnia sercowego , przebyty lub zagrażający udar mózgu , niedokrwienie kończyn (w stanach zagrożenia amputacją) oraz schorzeniach szczególnie przewlekłych jak: stwardnienie rozsiane , choroba reumatyczna , choroba Alzheimera, cukrzyca gdzie reguluje poziom glukozy we krwi osób , zapobiegając zmianom patologicznym w naczyniach .U osób leczonych metodą CHELACJI stwierdzono zmniejszenie o 90 % zachorowalności na nowotwory .

Z doświadczeń amerykańskich wynika , że szybszą skuteczność oraz lepsze efekty osiąga się w leczeniu tą metodą dzięki temu , że do kroplówki poza głównym jej składnikiem EDTA dodaje się też inne substancje aktywne – witaminy , minerały których działanie jest wspomagające i synergistyczne , czyli zwiększające sumę efektów terapeutycznych wywołując zjawisko zwane REWITALIZACJĄ – powrót życia i proporcjonalnych do wieku sił życiowych. Po leczeniu metodą CHELACJI pacjenci czują się gdy chodzi o sprawność biologiczną jakby im ujęto 10 – 15 lat.

Z doświadczenia klinicznego w USA dr Tadeusza Skowrona wynika , że nawet u osób które miały zmiany niedokrwienne w badaniach izotopowych dokładniejszych niż cewkowanie serca , po leczeniu metodą chelacji zmiany te wróciły do normy.

Przed rozpoczęciem terapii pacjenci poddawani są bezpłatnej konsultacji lekarskiej przy zaleceniu wykonania kilku badań które są niezbędne do prawidłowego leczenia (badanie krwi i moczu) .

 

Efekty są już widoczne po 10 zabiegach, które wykonuje się w formie kroplówki pod nadzorem lekarza.

 

Kuracje zalecane z innych niż miażdżyca powodów nie wymagają przeważnie aż tylu zabiegów i indywidualnie określa to lekarz . Może to być np. 3, 5, 7 zabiegów.

 

Cena jednego wlewu kroplówką wykonanego amerykańską metodą leczenia wynosi 150 zł.

 

Koszty Chelacji ponoszone przez pacjenta są znacznie niższe w porównaniu z opłatą za przeciętną operację „ by – pass” , który to zabieg chirurgiczny omija tylko kilka centymetrów najmocniej zatkanej tętnicy nie dotykając nawet całej pozostałej chorej reszty, podczas gdy chelacja oczyszcza cały układ krążenia.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU NZOZ-MEDOKIN

CHELATACJA CHELACJA TYLKO U NAS SKUTECZNIE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Lekcje gry na gitarę, bongosy, bas.   Następna usługa: UWAGA! jade w okolice Vento mam wolne miejsca