Ocieplanie poddaszy, stropów pianą termiczą

Ocieplanie poddaszy, stropów pianą termiczą nr 240586

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
ekoplus ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Łukasz Bomba
Eko-Plus Łukasz Bomba
Wyślij e-mail
ul.Ksiegarska 37
51-180 Wrocław

tel: 536990990
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

SKUTECZNE OCIEPLANIE PIANĄ TERMICZNĄ GAMOWykonujemy efektywne i szczelne izolacje:

* poddaszy


* stropów

* podłóg

* ścian


w budynkach mieszkalnych i przemysłowych

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

502 298 228  ; 509 60 69 59


Wyślij e-mail www.eko-plus.com


 
Informację na temat naszych ociepleń

Od dawna wiadomo, że najwięcej ciepła "ucieka" z domu przez dach, dlatego tak ważna jest dobra termoizolacja poddasza. Dzięki naszej technologi jesteśmy w stanie uzyskać już 94% efektywności oszczędzania energii przy warstwie o grubości 10cm (odpowiadającej 30-35cm standardowego ocieplenia). Największą zaletą naszej technologi jest wyjątkowa szczelność instalacji, pozwalająca zatrzymać ciepłe powietrze wewnątrz budynku, i jednocześnie bardzo dobra paro-przepuszczalność nie spowoduje efektu termosu i znacznie poprawi jakość powietrza w domu. Te właściwości pozwalają nam utworzyć skuteczne, szczelne i ekologiczne ocieplenie najnowszej generacji. Dodatkowo udzielamy 20-sto letniej gwarancji , tzn że po 20 latach nasza piana nie wykaże żadnych zmian i zachowa swoje właściwości izolacyjne, paro-przepuszczalne, nie skruszeje, nie utleni się i nie obwiśnie.

Piana przylepia się do wszystkich ocieplanych powierzchni, wypełnia wszelkie nieszczelności i tworzy jednolitą, ciepłą i szczelną warstwę, bez mostków cieplnych. Chroni budynek nie tylko przed promieniowaniem ciepła, lecz również przed ucieczką ciepłego powietrza przez konstrukcję. Ponadto skomplikowana budowa drobnych komórek nie pozwala piance wsysać wewnątrz siebie wilgoci, jednocześnie zapewniając wystarczającą przepuszczalność pary, co czyni pianę ocieplającym materiałem oddychającym.

Pianę natryskuję się na izolowaną powierzchnię przy pomocy specjalistycznego sprzętu, w ciągu 3-5 sekund zwiększa swą objętość do 100 razy, tworząc miękką warstwę ciepłej, szczelnej i elastycznej piany termicznej. Wypełniającej nawet najmniejsze szczeliny i trudno dostępne miejsca niemożliwe do ocieplenia metodami standardowymi.

Zalety:

Szczelność - technologia izolacji natryskowych pozwala na otrzymanie niezwykle szczelnych izolacji (brak mostków termicznych), wypełnia wszystkie szczeliny i puste przestrzenie, tworząc półsztywną barierę zatrzymująca ciepło wewnątrz budynków.

Oszczędność - redukcja kosztów ogrzewania nawet do 50%. NIŻSZE RACHUNKI. Urządzenia grzewcze mogą mieć 30% mniejszą wydajność. Cena instalacji porównywalna lub niższa od tradycyjnych metod izolacji.

Kompleksowość – jednym produktem ocieplimy poddasze, ściany, strop, podłogę.

Łatwość - bez specjalnego przygotowania ocieplanej powierzchni, bez foli ochronnych. Dzięki pianie można ocieplić konstrukcje każdego kształtu nawet w trudno dostępnych miejscach, co pozwala ocieplić budynek o każdym przeznaczeniu.

Szybkość - ocieplenie standardowego poddasza trwa jeden dzień. Dodatkowo bezpośrednio po natrysku można wykonywać dalsze pracę.

Bezpieczeństwo - piana termiczna nie ma żadnych skutków ubocznych, czy cech negatywnych. Po instalacji nie pyli się, nie gnije, nie pleśnieje, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

Udzielamy 20 letniej gwarancji - każdy klient otrzymuje certyfikat gwarancyjny, w którym potwierdzona jest jakość i długowieczność piany termicznej oraz jakoś wykonywanych prac. Z biegiem lat piana nie obwiśnie i nie zmieni swoich właściwości izolacyjnych.

Jest to technologia ekologiczna. Nie ma żadnych skutków ubocznych lub cech negatywnych. Nie pyli, nie pleśnieje, nie gnije, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

 

 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

Właściwość

Jednostka

pomiaru

Wartość

Gęstośc objetościowa ƿ

kg/m3

5,5-6,4

Współczynnik przewodnictwa cieplnego λD

W/mK

0,04

Krótkotrwała chłonność wody przy zanurzeniu WP

kg/m2

0,3

Przepustowość powietrza

m2/sPa

7,56 x 10-9

Przustowość pary wodnej δ

kg/msPa

1,13 x 10-9

Wskaźnik izolacji dzwiękowej RW

dB

37

Klasa palności

B-s1, d0 (EN 13823)

Odporność na korozję

Korozja nie zachodzi

 


 

WŁAŚCIWOŚCI EKOLOGICZNE

Heksafluoroacetony (HFA)

Brak

Węglowodory fluorowane (HFC)

Brak

Lotne związki organiczne

Brak

Formaldehyd

Brak

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
ocieplanie poddasza pianką Quadfoam 500 - Ocieplanie poddaszy, stropów pianą termiczą
Ocieplanie poddaszy, stropów pianą termiczą Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Naprawa immobiliser wroclaw immo 882 812 388   Następna usługa: Sprzedam PELLET