Brak zdjęcia

Chcesz zainwestować?? Teraz stopa zwrotu 250% nr 247735

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Zbigniew Malon
PHUP Import Export
Wyślij e-mail
cechowa 25/1
85-790 Bydgoszcz

tel: 792826307
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Jeśli chcesz zainwestować i otrzymać w krótkim czasie minimum 300% zwrotu po 4 miesiącach czego nie da ci żaden bank to napisz szczegóły prześlę na mail wraz z raportem oraz symulacją. Najmniejsza kwota do zainwestowania to 200zł a najwyższa to 1500 zł.

Inwestycja nie jest zwyczajnym lokowaniem pieniędzy w lokaty, akcje, obligacje oraz inne papiery wartościowe obciążone ryzykiem straty.

 

Proponuję państwu inwestowanie w zupełnie coś innego otóż są to towary za wschodniej granicy kupione legalnie na działalność gospodarczą i odsprzedane po wyższej cenie w Polsce oraz dalej na zachód.

 

Marża w takim przypadku wynosi minimum 100% czyli za wydane 100zł otrzymujemy drugie 100zł. Oczywiście zapytacie państwo gdzie obiecane 300% otóż spieszę wyjaśnić.

 

Wpłacacie państwo 200zł, ja inwestuję je w towarze z zagranicy czyli kupuję 6 do 8 przedmiotów w cenie maksymalnie do 30zł.

Po miesiącu otrzymuję zakupione towary bo mniej więcej tyle trwają procedury celne oraz przesyłka do Polski.

 

U nas wystawiam te przedmioty za minimum 100zł od sztuki.

 

W ciągu 2 kolejnych miesięcy powinienem mieć sprzedane minimum 5 do 7 sztuk czyli mieć przychód 500 lub 700zł.

 

I tutaj powstanie krzyk dlaczego pan mnie robi w trąbę i zbiera pan większość z tych pieniędzy.

 

Powiem wprost ja mam z nich niewiele gdyż wszelkie koszty związane z wystawieniem, wypromowaniem, sprzedażą ponoszę ja. Do tego jak wiecie serwer kosztuje, strona, programy, konta, podatki wszystko trzeba opłacić do tego mój czas który poświęcam do znalezienia chodliwego towaru jak i do znalezienia klienta na ten towar.

 

 

Jeśli jeszcze są państwo zainteresowani to proszę napisać a doślę przykładowy skan zakupionego towaru oraz skan z rachunku sprzedaży.

 

Wyślij e-mail ale chwilowo nie mam czasu robić wykresów ale obiecuję że w przyszłym tygodniu będą one dostępne na stronie firmowej która obecnie jest w budowie. To nie jest żadna piramida zysk gwarantuję na piśmie jedyne ryzyko jakie państwo ponoszą to takie że możecie zarobić więcej niż 300%.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Zbigniew Malon

 

 

P.S.

 

Jak wiadomo inwestycja w chodliwy towar bardziej się opłaca niż lokata roczna.


Szczegóły


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU zbigniew201
brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie

Chcesz zainwestować?? Teraz stopa zwrotu 250% Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Sklep komputerowy   Następna usługa: Świadczę usługi remontowo - budowlane