Medycyna Pracy - atrakcyjne pakiety! Warszawa

Medycyna Pracy - atrakcyjne pakiety! Warszawa nr 2494

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
11 / sztuka
Kontakt
Medicus s.c.
Wyślij e-mail
ul. Grzybowska 35
00-855 Warszawa

tel: 22 6247180
tel: 22 6523802
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 10:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Dlaczego warto nam zaufać:

Kompetencje: Nasi lekarze to specjaliści z najlepszych warszawskich szpitali (m.in. Centralny Szpital Wojskowej Akademii Medycznej, ul. Szaserów ; Centralny Szpital Kliniczny, ul. Centralny Szpital Kliniczny, ul. Wołoska).
Ceny: Lecząc się u nas dużo zaoszczędzisz. Oferujemy bezpłatne konsultacje, porady i przeglądy stomatologiczne. Zadzwoń i sprawdź!
Gwarancje: Dajemy gwarancje na prace stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne wykonane u nas.
Lokalizacja: Nasze przychodnie zlokalizowane są w punktach wyjątkowo przyjaznych komunikacyjnie, abyś nie tracił swojego cennego czasu na dojazd.
Satysfakcja: Nasz personel sprawi, że nawet czas spędzony u lekarza będzie przyjemny. Zapraszamy!


medycyna pracy
Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie na rynku usług medycznych, możemy zaoferować profesjonalną opiekę lekarską dostosowaną idealnie do Państwa wymagań.

Nasza oferta ma charakter 6 podstawowych pakietów, przy czym każdy może być dowolnie modyfikowany w zależności od Państwa potrzeb. Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy unikatową na rynku medycznym, opiekę medyczną "szytą na miarę". Firmom i zakładom pracy szczególnie ceniącym czas swoich pracowników oferujemy opiekę lekarską bezpośrednio w ich siedzibie. Możemy zapewnić, iż nasza oferta jest jedną z najbardziej korzystnych finansowo.

PAKIET 1.     11 zł
Badania pracownicze wstępne, okresowe i kontrolne z uwzględnieniem skierowań przez lekarza medycyny pracy do lekarza specjalisty.

PAKIET 2.     15 zł
Badania pracownicze wstępne, okresowe i kontrolne z uwzględnieniem skierowań przez lekarza medycyny pracy do lekarza specjalisty oraz stałą opieką lekarza internisty.

PAKIET 3.     15 zł
Badanie pracownicze jak w Pakiecie I. Opieka lekarska w oparciu o faktyczne koszty leczenia(obowiązuje cennik przychodni -15% rabatu na wszystkie
usługi medyczne, chirurgię i stomatologię zachowawczą)

PAKIET 4.     36 zł
Opieka w zakresie badań pracowniczych wstępnych, okresowych i kontrolnych. Opieka medyczna w zakresie następujących specjalności: interny, laryngologii, dermatologii, ginekologii, ortopedii, chirurgii, neurologii, okulistyki, pulmonologii, kardiologii i endokrynologii.

W ramach opieki zapewniamy za skierowaniem od lekarza specjalisty wykonanie pełnego zakresu badań analitycznych i diagnostycznych w zakresie analiz podstawowych: EKG, USG, cytologii, biopsji, echokardiografii, rtg klatki piersiowej, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny.

PAKIET 5.      55 zł
Badania pracownicze wstępne, okresowe, kontrolne. Opieka medyczna jak w Pakiecie IV rozszerzona o stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną i rtg zębów.

PAKIET 6.      70 zł
Inną możliwością jest opieka lekarska w zakresie badań pracowniczych wstępnych, okresowych i kontrolnych, opieka medyczna lekarzy specjalistów z uwzględnieniem opieki stomatologicznej w oparciu o faktyczne koszty leczenia pracowników obliczane wg. poniższego cennika:
  • badanie podstawowe - bez czynników szkodliwych dla zdrowia 70,00 zł
  • badanie podstawowe z okulistą - 90,00 zł
  • badanie podstawowe z pracą na wysokości - 135,00 zł
  • rtg 20,00 zł (duży obrazek)
  • protetyka stomatologiczna - 10 % rabatu.
  • Na pozostałe usługi - 15% rabatu.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Medycyna Pracy - atrakcyjne pakiety! Warszawa - galeria
Medycyna Pracy - atrakcyjne pakiety! Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Wynajem samochodów, wypożyczalnia - Car4rent   Następna usługa: SOLIDNE I BARDZO TANIE LEKCJE GRY NA PERKUSJI !!!!