Wspolnoty mieszkaniowe, nieruchomosci - ksiegowosc

Wspolnoty mieszkaniowe, nieruchomosci - ksiegowosc nr 2659

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Jacek Bosak
JBconsulting Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. J.Wybickiego 7
31-261 Kraków

tel: 12 6339968
fax: 12 6319290
e-mail: ebosak@jb.com.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O firmie

"Firma jB" jest rodzinnym przedsiębiorstwem o tradycjach sięgających 1949 roku. Firma przetrwała trudne i nieprzyjazne dla "prywaciarzy" czasy, aby w 1979 roku uzyskać nową formułę pozwalającą na rozwój trwający po dziś dzień. Obecnie "Firma jB" zatrudnia ośmiu pełnoetatowych pracowników oraz blisko współpracuje z około dwudziestoma stałymi współpracownikami i konsultantami.

Misją "Firmy jB" jest zapewnienie kompleksowej obsługi małych i średnich podmiotów gospodarczych. Założeniem tej koncepcji jest przekonanie, że małe przedsiębiorstwa potrzebują wysokiej jakości usług doradczych oraz profesjonalnego wsparcia organizacyjnego, aby mogły być konkurencyjne w stosunku do działających na rynku wielkich korporacji. Potwierdzeniem słuszności tej tezy są wyniki finansowe naszych klientów, którzy powierzyli nam obsługę i prowadzenie szerokiego zakresu spraw swoich firm.

Paleta naszych usług dla firm obejmuje: usługi księgowe, doradztwo podatkowe i finansowe, projektowanie i instalacja sieci i systemów informatycznych, pełny zakres ubezpieczeń związanych z działalnością gospodarczą, a także usługi małej poligrafii. Firma oferuje również szeroki pakiet usług doradczych z zakresu zarządzania firmą, obsługi inwestycji i projektów gospodarczych, obrotu, zagospodarowania i wyceny nieruchomości komercyjnych oraz dostosowania firm do przepisów i procedur Unii Europejskiej.

"Firma jB" posiada umowę o stałej współpracy z Akademią Ekonomiczną w Krakowie, która obejmuje między innymi organizację praktyk studenckich. Studenci wyższych lat kierunków ekonomicznych mają tu sposobność odbycia wielomiesięcznych staży pod opieką merytoryczną wysokiej klasy specjalistów.

Jacek Bosak

Obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych i nieruchomości

Oferta dla Wspólnot Mieszkaniowych
oraz właścicieli i zarządców nieruchomości

Szanowni Państwo,

Oferujemy kompleksową obsługę księgową wraz z doradztwem podatkowym, prowadzoną przez zespół doświadczonych księgowych pod nadzorem biegłych rewidentów i radców prawnych. Oferujemy także kompleksowe ubezpieczenia Wspólnot mieszkaniowych oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze rachunkowej zarówno różnorodnych podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Posiadamy stałą współpracę z Katedrą Rachunkowości oraz Katedrą Ekonomiki Nieruchomości Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lutego 1992 r. (z póˇniejszymi zmianami) o podatku dochodowym wykonujemy na potrzeby Wspólnot Mieszkaniowych oraz zarządów nieruchomości:

  • prowadzenie ewidencji rachunkowej
  • prowadzenie rachunków bankowych (bieżących i pomocniczych)
  • sporządzanie deklaracji CIT - 2
  • sporządzanie deklaracji VAT - 7 (jeśli taki obowiązek istnieje)

Oferujemy także kompleksowe ubezpieczenia obejmujące:

  • ubezpieczenia Wspólnot Mieszkaniowych
  • ubezpieczenia nieruchomości i mienia
  • ubezpieczenia działalności gospodarczej
  • doradztwo ubezpieczeniowe

Każdy podmiot, którego obsługę księgową prowadzi nasza firma, korzysta z ciągłego specjalistycznego doradztwa podatkowego oraz - w miarę potrzeb - z pomocy innych naszych doradców a takżejest przez nas reprezentowany przed Urzędem Skarbowym.

Zapraszamy również do zapoznania się z inymi usługami JBconsulting!

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wspolnoty mieszkaniowe, nieruchomosci - ksiegowosc - galeria
Wspolnoty mieszkaniowe, nieruchomosci - ksiegowosc Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: ARTYSTA LUTNIK Bednarski Władysław NOWY TARG   Następna usługa: Bogdan Sikora LUTNIK Poznań SKRZYPCE konserwacja