Outsourcing uslug ksiegowych takze on - line!!!

Outsourcing uslug ksiegowych takze on - line!!! nr 2717

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
200 / zestaw
Kontakt
LICZYK Biuro Finasowo - Księgowe
Wyślij e-mail
Krzywickiego 34
02-078 Warszawa

tel: 22 6221222
tel: 22 6224521
fax: 22 6222974
tel: 22 6228910, 22 6250007, 22 6250314
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O nas

LICZYK Biuro Finansowo - Księgowe

To istniejąca od 1993 r. firma zajmująca się prowadzeniem księgowości dla tych którzy tego potrzebują. Intensywny rozwój prywatnej przedsiębiorczości tuż po 1990 r. skłonił nas do założenia biura, które miało pomagać innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic. Tylko zadowolenie Klientów z naszych usług spowodowało dynamiczny rozwój firmy. Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma bez kapitału.

Obecnie świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową dla ponad 700 podmiotów o różnym profilu działalności. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też duże spółki akcyjne. Każdy z naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, a naszym pracownikom wciąż przypominamy, że "to my jesteśmy dla Klientów a nie Klienci dla nas".

Mimo że firma nasza zatrudnia kilkudziesięciu pracowników w kilku działach, to dalej staramy się być przyjaciółmi z sąsiedztwa. Nasi Klienci nie czują się jak bezimienni interesanci w urzędach, są dla nas raczej dobrymi znajomymi, którym pomagamy prowadzić biznes.

Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych albowiem naszymi Klientami są nie tylko podmioty gospodarcze ale też stowarzyszenia, fundacje, wspólnoty mieszkaniowe, izby gospodarcze czy przedstawicielstwa.

Chętnie pomagamy wszystkim w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów podatkowych. Często dzięki nam Klienci wybrnęli z bardzo trudnych konfliktów z Urzędami Skarbowymi. Zatrudniamy fachową i wykształconą kadrę blisko 80 osób, które wykorzystują w swojej pracy nowoczesne programy komputerowe, dbamy także, aby nasi pracownicy systematycznie podnosili kwalifikacje zawodowe, oraz aby zawsze byli na bieżąco w sprawach zawodowych. W naszej firmie każdego roku kilkoro młodych absolwentów szkół ekonomicznych ma szansę na odbycie kilkumiesięcznego stażu w księgowości, co pozwala im skonfrontować teorię zdobytą w szkole z praktyką oraz ułatwia start zawodowy.

W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem bądź likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Współpracujące z nami kancelarie prawne, notarialne, czy biegli rewidenci poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług. Przezorni zaś mogą ubezpieczyć siebie bądź swój dobytek w najlepszych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Zasady współpracy

Z naszymi klientami zawieramy umowy o cykliczną obsługę bądź jednorazowe zlecenia. Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.

Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za naszego Klienta w uzgodnionym zakresie obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z wypłacanym wynagrodzeniem. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego z działów naszej firmy


Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych i obsługi wypłacanych wynagrodzeń:

 • Dostarczacie Państwo dokumenty do naszego biura lub odbieramy je sami i u nas są one księgowane. Tradycyjna i najczęstsza obecnie forma naszych usług księgowych.
 • Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.
 • Usługa Wyślij e-mail ! To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych oraz pełnej obsługi wypłacanych wynagrodzeń. Za niewielką opłatą - już od 88 zł netto - poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Również dla dowolnej firmy z terenu całej Polski zapewnimy pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń. Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, skany dokumentów w standardowych formatach). Wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się drogą poczty e-mail i stron internetowych (księgi on-line). Odpowiedź na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy im zbiorczo co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu do naszych e-Klientów.

Oprócz podstawowej usługi prowadzenia księgowości proponujemy:

 • outsourcing płac
 • ubezpieczenia
 • doradzwto podatkowe
 • nadzór i szkolenia BHP
 • pośrednictwo kredytowe
 • monitorowanie i windykację należności
Często też Klienci chcą od biura innych, nietypowych usług - np. wysyłka korespondencji firmy - a dobre biuro powinno zapewnić jak najszersze spektrum swoich usług.

Uważacie Państwo, że taka usługa jest pewnie droga i stać na nią tylko większe firmy. Biuro LICZYK zawsze stało na stanowisku, że na nasze usługi powinno być stać każdego Klienta. Nie można jednak oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi za cenę z "szarej strefy".

Posiadamy również drugą siedzibę w Warszawie:

ul. Koszykowa 60/62 lok.43

00-673 Warszawa (dokładny dojazd na mapce w galerii zdjęć)

Księgowość

Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych! To przede wszystkim wiedza z wielu gałęzi prawa. Główny dział naszego biura zaspokaja potrzeby tych przedsiębiorców dla których najkorzystniejszym rozwiązaniem jest profesjonalny i rzetelny outsourcing usług księgowych.

Usługi te to:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencji przychodów
 • w zależności od potrzeb przygotowujemy lub modyfikujemy zakładowy plan kont
 • dla płatników VAT-u prowadzimy odpowiednie rejestry tego podatku
 • w zależności od potrzeb sporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia
 • na podstawie ksiąg i rejestrów wypełniamy wszystkie niezbędne deklaracje podatkowe i sprawozdawcze, oraz dostarczamy je do odpowiednich urzędów
 • reprezentujemy naszego Klienta w w/w urzędach w zakresie naszego umocowania
 • raporty i wyniki księgowości udostępniamy na stronach internetowych, gwarantujemy przy tym całkowitą poufność
 • udzielamy porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych

Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych:

 • Dostarczacie Państwo dokumenty do naszego biura lub odbieramy je sami i u nas są one księgowane. Tradycyjna i najczęstsza obecnie forma naszych usług księgowych.
 • Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.
 • Wyślij e-mail To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych. Za niewielką opłatą - już od 88zł netto Wyślij e-mail ). Odpowiedź na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy im zbiorczo co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu do naszych e-Klientów. - poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, TIFF lub JPG). Wszystkie kontakty klienta z biurem odbywają się drogą poczty e-mail i stron internetowych.

Jednym z bardzo ważnych aspektów pracy biura rachunkowego jest umiejętność obsługi ewentualnych kontroli podatkowych lub skarbowych. Księgowa zatrudniona w firmie na etacie spotyka się z kontrolą podatkową raz na kilka lat albo i rzadziej. Księgowe naszego biura (przy współudziale prawników) obsługują od kilku do kilkunastu kontroli w roku, co powoduje, że dużo sprawniej bronią efektów swej pracy.

Obsługa finansowo - księgowa

przez nasze biuro rachunkowe to znacznie więcej niż zapisanie odpowiednich dokumentów na konta księgowe lub do rubryk księgi przychodów i rozchodów.

Aby prawidłowo zaksięgować dokumenty obrazujące operacje gospodarcze Państwa firmy, pracownik naszego biura musi podjąć szereg często trudnych decyzji. Niejednokrotnie decyzje te podejmowane są kolektywnie lub po zasięgnięciu opinii prawnika - specjalisty prawa podatkowego. W biurze LICZYK prowadzimy Państwu wszystkie niezbędne ewidencje takie jak: rejestry sprzedaży i zakupu do potrzeb podatku VAT, ewidencję i wykaz środków trwałych, ewidencję wyposażenia, karty wynagrodzeń pracowników. Zapewniamy pełną obsługę kadrowo-płacową. Sporządzamy plany kont, wszystkie wymagane prawem deklaracje i sprawozdania, które na czas dostarczane są do odpowiednich urzędów. Przygotowujemy dla Klientów różnorodne (w zależności od potrzeb) sprawozdania finansowe, również w języku angielskim. W pełni obsługujemy ewentualne kontrole Państwa firmy, a jeśli trzeba to reprezentujemy w postępowaniu podatkowym, bądź przed NSA. Zapewniamy badanie sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów i aktywnie w takim badaniu uczestniczymy. Udzielamy wreszcie Państwu wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.

Istnieje również możliwość zlecania nam usług w konkretnym zakresie, np. tylko prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT-7.

Cennik Biura Finansowo-Księgowego LICZYK

Biuro nie stosuje sztywnego cennika. Firma firmie nie równa, więc i ceny są indywidualne. W zależności od ilości pracy wykonywanej dla danego klienta, ustalamy zryczałtowaną odpłatność miesięczną.

Poniżej prezentujemy nasze ceny minimalne, które można odnieść do działalności nowo powstającej lub nie generującej zbyt wielu dokumentów.

Ryczałt od 200 zł
KPiR od 250 zł
Pełna księgowość od 700 zł
Sprawy pracownicze i obsługa ZUS * 15/35 zł za osobę
Rejestracje i zmiany w rejestracji w KRS, REGON, Urzędzie Skarbowym od 85 zł
* właściciel/pracownik, przy większej ilości pracowników istnieje możliwość negocjacji ceny.
Ceny nie zawierają 22% podatku VAT

Cennik szczegółowy

Rejestracje i zmiany w rejestracji
Wypełnienie wniosków do KRS i innych formularzy (w zależności od nakładu pracy) od 85,00
Rejestracja w KRS wraz z odebraniem odpisu KRS 350,00 zł
Pełna rejestracja firmy (Umówienie z notariuszem, KRS, Regon, US i inne) 700,00 zł
Zarejestrowanie lub dokonanie zmian w REGON 150,00 zł
Deklaracje Intrastat
Sporządzenie deklaracji od 50,00 zł
za każdą pozycję na deklaracji (przy komplecie informacji) dodatkowo 15,00 zł
Wszystkie roczne zeznania podatkowe osób fizycznych 75,00 zł
Inne
Współpraca z biegłym rewidentem przy badaniu poprawności bilansu 85,00 zł /h
Osobiste złożenie dokumentów w urzędach w obrębie Warszawy, na specjalne życzenie klienta 50,00 zł
Przygotowanie wszelkich dokumentów w języku angielskim (strona A4) dodatkowo 40,00 zł
Pozostałe czynności nie wymienione w umowie i cenniku 85,00 zł /h
Wysłanie potwierdzenia sald i not korygujących , oraz innej korespondencji w imieniu Zlecającego 4, 50 zł /szt
Konsultacje księgowe udzielane przez księgową 50,00 zł /30 min
Konsultacje prawno - podatkowe udzielane przez doradcę podatkowego lub prawnika 100,00 zł/ 30 min
pisemne opinie prawno - podatkowe ustalane indywidualnie
Reprezentacja przed urzędami przez Biuro w zakresie czynności objętych umową bezpłatnie
Reprezentacja Zlecającego przez doradcę podatkowego w postępowaniu podatkowym i przed Sądami Administracyjnymi 150 zł /h


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ulica Krzywickiego - Outsourcing uslug ksiegowych takze on - line!!!
Outsourcing uslug ksiegowych takze on - line!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Imprezy towarzyskie, oprawa muzyczna, doświadczenie   Następna usługa: Kurs Kajakarstwa Górskiego