ZUS, place oraz kadry, sprawy pracownicze!!!

ZUS, place oraz kadry, sprawy pracownicze!!! nr 2731

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
LICZYK Biuro Finasowo - Księgowe
Wyślij e-mail
Krzywickiego 34
02-078 Warszawa

tel: 22 6221222
tel: 22 6224521
fax: 22 6222974
tel: 22 6228910, 22 6250007, 22 6250314
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O nas

LICZYK Biuro Finansowo - Księgowe

To istniejąca od 1993 r. firma zajmująca się prowadzeniem księgowości dla tych którzy tego potrzebują. Intensywny rozwój prywatnej przedsiębiorczości tuż po 1990 r. skłonił nas do założenia biura, które miało pomagać innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic. Tylko zadowolenie Klientów z naszych usług spowodowało dynamiczny rozwój firmy. Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma bez kapitału.

Obecnie świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową dla ponad 700 podmiotów o różnym profilu działalności. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też duże spółki akcyjne. Każdy z naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, a naszym pracownikom wciąż przypominamy, że "to my jesteśmy dla Klientów a nie Klienci dla nas".

Mimo że firma nasza zatrudnia kilkudziesięciu pracowników w kilku działach, to dalej staramy się być przyjaciółmi z sąsiedztwa. Nasi Klienci nie czują się jak bezimienni interesanci w urzędach, są dla nas raczej dobrymi znajomymi, którym pomagamy prowadzić biznes.

Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych albowiem naszymi Klientami są nie tylko podmioty gospodarcze ale też stowarzyszenia, fundacje, wspólnoty mieszkaniowe, izby gospodarcze czy przedstawicielstwa.

Chętnie pomagamy wszystkim w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów podatkowych. Często dzięki nam Klienci wybrnęli z bardzo trudnych konfliktów z Urzędami Skarbowymi. Zatrudniamy fachową i wykształconą kadrę blisko 80 osób, które wykorzystują w swojej pracy nowoczesne programy komputerowe, dbamy także, aby nasi pracownicy systematycznie podnosili kwalifikacje zawodowe, oraz aby zawsze byli na bieżąco w sprawach zawodowych. W naszej firmie każdego roku kilkoro młodych absolwentów szkół ekonomicznych ma szansę na odbycie kilkumiesięcznego stażu w księgowości, co pozwala im skonfrontować teorię zdobytą w szkole z praktyką oraz ułatwia start zawodowy.

W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem bądź likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Współpracujące z nami kancelarie prawne, notarialne, czy biegli rewidenci poszerzają spektrum świadczonych przez nas usług. Przezorni zaś mogą ubezpieczyć siebie bądź swój dobytek w najlepszych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Zasady współpracy

Z naszymi klientami zawieramy umowy o cykliczną obsługę bądź jednorazowe zlecenia. Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.

Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za naszego Klienta w uzgodnionym zakresie obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z wypłacanym wynagrodzeniem. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego z działów naszej firmy


Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych i obsługi wypłacanych wynagrodzeń:

 • Dostarczacie Państwo dokumenty do naszego biura lub odbieramy je sami i u nas są one księgowane. Tradycyjna i najczęstsza obecnie forma naszych usług księgowych.
 • Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.
 • Usługa Wyślij e-mail ! To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych oraz pełnej obsługi wypłacanych wynagrodzeń. Za niewielką opłatą - już od 88 zł netto - poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Również dla dowolnej firmy z terenu całej Polski zapewnimy pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń. Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, skany dokumentów w standardowych formatach). Wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się drogą poczty e-mail i stron internetowych (księgi on-line). Odpowiedź na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy im zbiorczo co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu do naszych e-Klientów.

Oprócz podstawowej usługi prowadzenia księgowości proponujemy:

 • outsourcing płac
 • ubezpieczenia
 • doradzwto podatkowe
 • nadzór i szkolenia BHP
 • pośrednictwo kredytowe
 • monitorowanie i windykację należności
Często też Klienci chcą od biura innych, nietypowych usług - np. wysyłka korespondencji firmy - a dobre biuro powinno zapewnić jak najszersze spektrum swoich usług.

Uważacie Państwo, że taka usługa jest pewnie droga i stać na nią tylko większe firmy. Biuro LICZYK zawsze stało na stanowisku, że na nasze usługi powinno być stać każdego Klienta. Nie można jednak oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi za cenę z "szarej strefy".

Posiadamy również drugą siedzibę w Warszawie:

ul. Koszykowa 60/62 lok.43

00-673 Warszawa (dokładny dojazd na mapce w galerii zdjęć)

ZUS, Płace i Kadry

Kompleksowa obsługa zus, kadr i płac (płacowa), sprawy pracownicze

Outsourcing usług związanych z wypłacanym wynagrodzeniem, to cały specjalistyczny dział naszej firmy. Oferta nasza skierowana jest do każdego kto zatrudnia pracowników. Bez znaczenia przy tym jest czy pracowników jest dwóch czy 2000. Mała firma zatrudniająca kilku pracowników zaoszczędza dzięki naszej pracy czas i pieniądze, które musiałaby wydać, aby sprostać wysokim wymaganiom stawianym zarówno przez ZUS jak i całe prawo pracy. Zalety zlecania firmom zewnętrznym obsługi płac przez duże firmy zostały dawno przez nie dostrzeżone i dzisiaj prawie 70% z nich korzysta z tej formy outsourcingu. Zatrudnianie pracowników w przedsiębiorstwie związane jest z wypełnianiem szeregu obowiązków nałożonych na pracodawcę przez różne gałęzie prawa. Spełnienie ich wszystkich wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i sporego nakładu pracy. Przejmując wykonywanie obowiązków związanych z zatrudnianiem pracowników zapewniamy naszym Klientom możliwość skoncentrowania się na swojej podstawowej działalności.


Zakres naszych usług to między innymi:

 • obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
 • wyliczanie składek ZUS i sporządzanie miesięcznych deklaracji
 • przygotowywanie i składanie do ZUS dokumentów rejestrujących i wyrejestrowujących pracowników
 • przygotowywanie wymaganych raportów miesięcznych
 • wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych i sporządzanie deklaracji miesięcznych
 • rozliczanie wynagrodzeń za czas choroby, zasiłków chorobowych, rodzinnych, pielęgnacyjnych i innych
 • przygotowywanie dokumentów płatności z tytułu podatków i składek ZUS
 • przygotowywanie przelewów z tytułu wynagrodzeń
 • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników
 • raporty płacowe dla zarządu

Obsługę płac możemy uzupełnić o kadry, czyli:

 • prowadzenie obowiązkowych akt osobowych pracowników
 • prowadzenie kart urlopowych
 • organizacja badań lekarskich
 • raporty płacowe dla zarządu

Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów modyfikujemy zakres usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji na każdym etapie współpracy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ulica Krzywickiego - ZUS, place oraz kadry, sprawy pracownicze!!!
ZUS, place oraz kadry, sprawy pracownicze!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Nauka gry keyboardzie gitarze, zajęcia dla dzieci   Następna usługa: QUADY! POSZALEJ W TERENIE!