Biuro rachunkowe, nadzor ksiegowy - pelna obsluga!

Biuro rachunkowe, nadzor ksiegowy - pelna obsluga! nr 2781

Lokalizacja: Koszalin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Gierczyński
Kancelaria Doradztwa Finansowego "HOSSA"
Wyślij e-mail
ul. Okulickiego 24
75-443 Koszalin

tel: 94 3471441
tel: 602 774494
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
   Właścicielem i osobą sprawującą kontrolę nad całokształtem pracy Kancelarii jest Piotr Gierczyński - wieloletni dyrektor finansowy - biuro rachunkowe od 1999r. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej - specjalizacja: rachunkowość i kontrola. Tytuł magistra nadany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego - specjalizacja: rachunkowość i finanse. Obecnie - doktorant Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Biuro rachunkowe - pełna obsługa

Usługowo prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, "ryczałt", kartę podatkową, rozliczenia z ZUS, kadry i płace. Wszystko to co sprawia kłopot w firmie i nie pozwala właścicielowi zająć się prowadzeniem interesu, a jest źródłem kłopotów w przypadku kontroli.

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów z dnia
1999-10-18, Nr 14356/99.


Zasady współpracy z nami.


    
  W zależności od liczby dokumentów klient powinien dostarczyć wszystkie dokumenty w określonym umową terminie. Przeważnie jest to 10 dzień miesiąca następującego w przypadku do 100 dokumentów. Jeżeli ich liczba jest znacznie większa przekazywanie następuje uzgodnionymi partiami. Istnieje możliwość odbioru dokumentów przez naszego upoważnionego pracownika.

      W ramach naszych usług biura rachunkowego, świadczymy nieodpłatnie drobne doradztwo finansowe dotyczącej bieżącej działalności (sugerowanie korzystniejszych rozwiązań, dzielenie się naszym doświadczeniem w zakresie współpracy z firmami komputerowymi, bankami, i innymi instytucjami finansowymi).

Nadzór księgowy

      Ze względu na wysokie koszty zatrudnienia doświadczonego głównego księgowego, który nie tylko księguje, ale potrafi sporządzać plany finansowe, prognozy, rzetelne sprawozdania finansowe - zgodne z prawem bilansowym polskim i Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości - nie masz takiej osoby na etacie? Proponujemy nasz nadzór księgowy.

      Jeżeli zatrudniasz osobę księgującą dokumenty - nasza rola to nadzór nad poprawnością ich odpowiedniej kwalifikacji, sposobu wprowadzenia do ewidencji, sprawdzenie i zamknięcie miesiąca oraz ksiąg na koniec roku, a na koniec sporządzenie sprawozdania finansowego.

      Nie będziesz miał obaw, że księgi są prowadzone niepoprawnie i ktoś w czasie kontroli może zakwestionować sposób ich prowadzenia lub koszty, a te nie wszystkie są podatkowe.

Ceny usług biura rachunkowego


      Nie stosujemy powszechnej zasady dopasowywania cen do możliwości finansowych klienta!

      Klient płaci tylko za efektywną naszą pracę.
To oznacza, że im mniej mamy do zaksięgowania dokumentów, tym mniej nasz klient płaci.

Cena wyjściowa dla wszystkich rodzajów księgowości - 100 zł.

W powyższej kwocie zawarte są: następujące usługi:

  • sporządzenie miesięcznej deklaracji PIT-5 dla właściciela (1 os.),

  • sporządzenie deklaracji ZUS - dla właściciela,

  • sporządzenie deklaracji VAT-7,

  • sporządzenie wydruków odpowiednich rejestrów.

      Za każdą dodatkową deklarację - 10,00 zł.

      Ryczałt - jak wyżej minus 10,00 zł.,

      Podatnicy nie będący płatnikami VAT - minus 10,00 zł.

      Za zaksięgowanie jednego dokumentu, który tworzy nie więcej niż 3 zapisy księgowe (dekrety) pobieramy opłatę w wysokości 1,80 zł. 
Powyższa kwota obejmuje sprawdzenie pod względem formalnym oraz zaksięgowanie.

      W przypadku ksiąg rachunkowych za opracowanie planu kont - jeżeli go jeszcze nie ma - opłata jednorazowa - od 100 zł.
      Za wprowadzenie obrotów rozpoczęcia - jw.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Biuro rachunkowe, nadzor ksiegowy - pelna obsluga! - galeria
Biuro rachunkowe, nadzor ksiegowy - pelna obsluga! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Dostosowanie systemu ksiegowosci do specyfiki firm   Następna usługa: Kursy Windsurfingu W Jastarni Sezon 2007