Baterie Słoneczne Ogniwa Słoneczne Fotowoltaika

Baterie Słoneczne Ogniwa Słoneczne Fotowoltaika nr 279956

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: wysyłka kurierska w Polsce i zagarnicę

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
Bateria słoneczna
50 Watt - 499 PLN BruttoPRZY ZAKUPIE 2 PANELI - RABAT 5%  czyli tylko 474 PLN/sztuka
PRZY ZAKUPIE 4 PANELI - RABAT 10% czyli tylko 449 PLN/sztuka


TEJ JAKOŚCI NIE ZNAJDZIESZ TANIEJ !!!

Firma World Window jest bezpośrednim importerem FOTOWOLTAICZNYCH OGNIW SŁONECZNYCH. Będąc importerem nie nakładamy dodatkowych marż stosowanych przez inne firmy i kolejnych pośredników. Aby osiągnąć naszą cenę, konkurencja musi sprzedawać poniżej kosztów nabycia. Naszą domeną jest sprowadzanie nowoczesnych i trwałych systemów paneli słonecznych.
 
Hurtownicy i instalatorzy mogą liczyć na dalsze upusty. Zapraszamy!!!

Wszystkie ogniwa są NOWE, NIEUŻYWANE i POSIADAJĄ 4 LETNIĄ GWARANCJĘ PRODUCENTA I NASZĄ!!!

Co Ci po gwarancji nieznanego producenta,której nie bedziesz w stanie wyegzekowawać, ponieważ nie posiada on biura w Polsce?

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Ogniwo fotowoltaiczne firmy WORLD WINDOW (inaczej fotoogniwo, solar, bateria słoneczna lub ogniwo słoneczne) jest urządzeniem służącym do bezpośredniej konwersji energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną, poprzez wykorzystanie półprzewodnikowego złącza typu p-n, w którym pod wpływem fotonów, o energii większej niż szerokość przerwy energetycznej półprzewodnika, elektrony przemieszczają się do obszaru n, a dziury (nośniki ładunku) do obszaru p. Takie przemieszczenie ładunków elektrycznych powoduje pojawienie się różnicy potencjałów, czyli napięcia elektrycznego. Innymi słowy to mini elektrownia, który wytwarza dla nas prąd.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Nasze produkty charakteryzują się łatwym montażem, długą wytrzymałością a przede wszystkim bardzo konkurencyjną ceną. W ramach naszej działalności zajmujemy się dystrybucją urządzeń z zakresu Energii Odnawialnej.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail  
Wyślij e-mail Współpracując z renomowanymi światowymi producentami możemy naszym klientom zaoferować dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu pozyskiwania i przetwarzania energii słonecznej.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Znamy się na ogniwach słonecznych , dlatego nie rozdrabniamy się na sprzedaż dodatkowych urządzeń, których jakości i przydatności nie jesteśmy w stanie potwierdzić. Jeśli ktoś jest uważa się specjalistę we wszystkim równie dobrze może nie posiadać dogłębnej wiedzy w konkretnym temacie.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wierzymy, że kupując nasze ogniwa nie zawiedziemy Twojego zaufania, bo nasze ogniwa współpracują ze wszystkimi urządzeniami odbiorczymi  i przetwarzającymi. Pozostałe elementy  układu będziesz w stanie dobrać sam. W razie potrzeby służymy radą, ale nie chcemy niczego narzucać (akumulatorów/baterii, inwertera z prądu stałego na zmienny, falowników itp). Co czyni nas bardziej wiarygodnymi.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty (faktura VAT,  karta gwarancyjna) i certyfikaty (Deklaracja Zgodności CE), gwarantujemy legalność naszych produktów. Zapewniamy że nasze produkty są nowe i nieużywane w przeciwieństwie do tanich urządzeń używanych , sprowadzonych z zagranicy, które nie posiadają nawet tabliczki znamionowej (tzw. rating label) w języku polskim.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Oferujemy szeroki zakres paneli słonecznych z wysoko wydajnych ogniw monokrystalicznych  o mocy od 50Watt do 240Watt (w przeciwieństwie do niskowydajnych ogniw polikrystalicznych). Ogniwa posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, od zasilania prostych urządzeń RTV i AGD do produkcji energii elektrycznej w celach komercyjnych.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Średnia sprawność ogniw słonecznych aktualnie oferowanych przez wszystkich światowych producentów  (BP, Sharp, Kyocera)  wynosi ok. 13%-17%. Nasze ogniwa słoneczne z wydajnością na poziomie powyżej 15,5% wyprodukowane na komponentach niemieckiej firmy Bosch plasują nasze produkty na najwyższej półce z gwarancją, którą jest w stanie zaoferować tylko niewielu innych producentów.
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Skupiamy się na szerokim wykorzystaniu alternatywnych źródeł energii, które są ekologiczne, a zatem oszczędne dla środowiska naturalnego. Najoszczędniejszym (a w dodatku ekonomicznym) sposobem produkcji prądu elektrycznego jest właśnie przemiana promieniowania słonecznego na energię elektryczną.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Model WWM-50 TYLKO 499,00 PLN BRUTTO
Wyślij e-mail czyli tylko 9,98 PLN za 1W (porównaj ze Sprzedawcami, którzy proponują pojedyńcze ogniwa za dwukrotnie wyższą cenę)
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Moc max. (W) 50W
Wyślij e-mail
Liczba ogniw w panelu 36
Wyślij e-mail Napięcie systemu (V) 12
Wyślij e-mail
Napięcie zwarciowe (V) 21,5
Wyślij e-mail Prąd zwarciowy (A) 3,23
Wyślij e-mail Napięcie max. (V) 17,5
Wyślij e-mail Prąd max. (A) 2,8
Wyślij e-mail Ochrona szkło hartowane (grubość): 3.2mm
Wyślij e-mail Maksymalne napięcie całego systemu (V): 1000 Volt
Wyślij e-mail
Waga: 7kg
Wyślij e-mail
Wymiary: 670*600*35mm
Wyślij e-mail
Wymiary Kartonu Zbiorczego: 700*630*110mm
Wyślij e-mail
Ilość sztuk w kartonie: 1 sztuka lub 2 sztuki
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Parametry są określone w warunkach STC: 1000 W/m2; 25 stopni C; AM 1,5
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Gwarancja:
Wyślij e-mail lata na jakość wykonania i materiał
Wyślij e-mail
19 lat na moc wyjściową 90%
Wyślij e-mail
25 lat na moc wyjściową 80%
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Obudowa: Rama aluminiowa zamknięta,  wysokotransparentne hartowane szkło o niskiej zawartości żelaza grubość 3,2mm, przepuszczalność światła powyżej 95%
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wytrzymałość szyby na uderzenia i gradobicie:
Wyślij e-mail Testowany laboratoryjnie
stalową kulą o wadze 227g zrzuconą z wysokości 1 metra !!!

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail Panele słoneczne są tak skonstruowane, że swoje napięcia (V) osiągają nawet przy dużym zachmurzeniu natomiast moc (W) jest zależna od nasłonecznienia.  Najbardziej optymalnym położeniem paneli to kierunek południowy pod kątem 30stopni (dla okresu letniego) lub 60stopni (dla okresu zimowego). Położenie paneli w innym kierunku może spowodować nawet kilkudziesięcioprocentowy spadek produkcji prądu z fotoogniw.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Należy również zaznaczyć, że na panele nie powinien padać cień. Zacieniowanie paneli znacznie wpływa na produkcję energii. Nawet najmniejsze zacieniowanie (np. z pobliskiego słupa, komina dachu, budynku sąsiada, drzewa itp.) może skutkować spadkiem produkcji nawet o 50%.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Produkcję lub zużycie energii podaje się w jednostce Wh lub kWh, natomiast moc urządzeń podaje się w watach W lub kW. Watogodzina (Wh) - jest to nic innego jak moc (W) * godziny (h). Dla przykładu mając odbiornik prądu o mocy ciągłej 30Watt i używając go 10 godzin na dobę, uzyskujemy zużycie prądu na poziomie 300Wh/doba.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Znając położenie paneli słonecznych możemy wyliczyć produkcję energii dla przykładowego systemu PV (PhotoVoltaic). Panele PV występują obecnie o różnej mocy. W naszej ofercie są panele 50Watt, 100Watt, 145Watt, 240Watt. Przyjmując, że chcemy 2szt. paneli 50Watt uzyskujemy elektrownię o mocy 100W = 0.1kW

Wyślij e-mail

Czyli w okresie wiosenno-letnim ponad 550Wh/doba = 0,55kWh/doba
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Obliczanie zużycia prądu jest w większości przypadków proste. Jeżeli odbiornikiem prądu jest np.  pompa fontanny ogrodowej o mocy 50Watt to wówczas moc pobieranego prądu wynosi 50Watt. Jeżeli mamy włączone 10h/doba fontannę to zużycie wyniesie 50W*10h=500Wh/doba.

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Zapytaj o cennik na inne ogniwa - wyślemy Ci mailem jeszcze tego samego dnia : Wyślij e-mail

Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 2 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU worldwindow
ogniwo 50W - Baterie Słoneczne Ogniwa Słoneczne Fotowoltaika
Baterie Słoneczne Ogniwa Słoneczne Fotowoltaika Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Provident Kazimierza Wielka Provident   Następna usługa: Provident Kielce Provident Kielce