Malarstwo: olejne, akwarele, rysunki, kopie

Malarstwo: olejne, akwarele, rysunki, kopie nr 287

Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Fuławka
Malarstwo Artystyczne
Wyślij e-mail
Raciborska 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel: 77 4823747
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Zawsze interesowała mnie twórczość. Wiele lat pracowałem jako konstruktor - specjalista w Zakładzie Naukowo - Badawczym kędzierzyńskich "Azotów". Próbowałem swoich sił w różnych dziedzinach sztuki (np. rzeźba, piosenka czy poezja), by w końcu na poważnie rozpocząć swą przygodę z malarstwem. Także od kilku lat (równolegle z malarstwem) zajmuję się dziennikarstwem oraz publicystyką o tematyce społeczno-politycznej.

        Cieszy mnie, że moje prace są zauważane przez odbiorców. Widząc spore zainteresowanie moimi obrazami, od kilku lat zdecydowałem się uruchomić własną stronę internetową. Od marca 2001 r. w przeciągu roku oglądalność strony osiągnęła ponad 20 tys. odwiedzających, a bogata korespondencja zachęciła mnie do rozbudowania dotychczasowego wizerunku strony w Internecie.
      
  Od 1986 roku posiadam własną pracownię plastyczną, przez którą przewinęła się niezliczona ilość osób. Wiele satysfakcji sprawia mi, że moje prace znajdują się w wielu krajach, np. USA, Kanada, Francja, W. Brytania, Niemcy, a nawet Argentyna, czy Australia itd.

        Prezentowane tutaj obrazy to głównie pejzaże oraz rysunki, których spora ilość ma za sobą publikacje w szeregu gazetach (regionalnych, ogólnokrajowych, itd.), a także w informatorach czy w wielu już albumach.

        Niestety dokumentowałem tylko znikomą ilość moich prac, które tu Państwu udostępniam. Namalowałem sporo obrazów o charakterze symbolicznym (zdjęcia zniszczyła mi powódź w lipcu 97), a z których zachowało się tylko zdjęcie obrazu pt. Wyślij e-mail z 1992 roku. Obraz zawiera moje przemyślenia związane z sytuacją Polski w tamtym czasie i jej dalszymi perspektywami. Po latach rzeczywistość dowodzi, że wówczas niewiele się myliłem w swoich wizjach. Ostatnim obrazem o podobnym charakterze jest Wyślij e-mail z 2001 roku.

        Jednak w większości maluję przyrodę, do której w swoich obrazach staram się zbliżyć.

        Zapraszam do zapoznania się z cząstką mojej twórczości.

Grzegorz Fuławka    
     
OBRAZY: 
OLEJNE (tematyka)
 - Surrealistyczne obrazy o tematyce egzystencjonalnej i symbolicznej
 - Pejzaże
 - Scenki Rodzajowe
 - Pejzaże zimowe
 - Pod żaglami
 - Martwa natura
 - Kwiaty
 - Obrazy o tematyce religijnej
 - Portrety
AKWARELE
RYSUNKI
KOPIE


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Malarstwo: olejne, akwarele, rysunki, kopie - galeria
Malarstwo: olejne, akwarele, rysunki, kopie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zielony listek   Następna usługa: Cyrk, artyści, klowni, akrobaci, organizacja imprez