Wycieczki, noclegi, spływy, przyroda, rajdy rowerowe

Wycieczki, noclegi, spływy, przyroda, rajdy rowerowe nr 290404

Lokalizacja: Łomża, Augustów, Mikołajki, Goniądz (woj. podlaskie)Więcej: Miejsce usług według uzgodnień z klientem.

INFORMACJE
Cena
50 / osoba Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
1_podrozniczek-7 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Józef Szok
"Podróżniczek" Organizator Turystyki Przyrodniczej
Wyślij e-mail
Dworna 18/4 - 5
18-400 Łomża

tel: 600 671744
tel: 86 2188199
fax: 86 2188199
Kontakt na komórkę każdego dnia do 20,oo
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
sb: 10:00-14:00
Wstępne informacje telefonicznie i drogą meilową.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

”PODRÓŻNICZEK” ORGANIZATOR TURYSTYKI WYKONUJE  i POLECA: 

 

Wycieczki, pobyty weekendowe, integracyjne, wczasy, organizację szkoleń, rajdy rowerowe, spływy naturalnymi rzekami, wędrówki, nauka i jazda w konie, obserwacje przyrody. Imprezy są oferowane dla pracowników zakładów pracy, firm, instytucji, młodzieży szkolnej, stowarzyszeń, związków zawodowych i hobbystycznych oraz grup towarzyskich i osób indywidualnych.

 

Zakres zwiedzania:

obejmuje charakterystyczne zabytki  historyczne i obiekty kultury różnych narodowości , np. Staroobrzędowców, Prawosławia, Islamu w regionie północno - wschodnim. Lokalny folklor łącznie z prezentacją produktów regionalnych, zespołów ludowych lub mniejszości narodowych; na zamówienie lub na lokalnych festynach i świętach okolicznościowych. Problemy ochrony i ekologii środowiska, w tym pobyty z przewodnikiem w środowisku naturalnym i obserwacje  ssaków, ptaków i innych zwierząt w naturze, rzadkie chronione rośliny. Dawne twierdze – forty wojenne, grody średniowieczne, zabytkowe klasztory, sanktuaria, zamki i pałace, ogrody - parki według założeń różnych wzorów narodowych. Pobyty i zwiedzanie jest często łączone z organizacją różnych form rekreacji – relaksu na wodzie i lądzie albo w profesjonalnie urządzonych w tym celu ośrodkach rozrywki.

 

Kierunki wycieczek, wyjazdów:

wszystkie regiony w Polsce i kraje sąsiednie. Polecane są atrakcyjne okolice i miejscowościach turystyczno – uzdrowiskowe, jak przykładowo na pojezierzu Suwalsko Augustowskim, Warmii i Mazurach, Podlasiu, w Kotlinie Kłodzkiej - Sudetach, na pojezierzu Gnieźnieńskim i Piastowskim Szlaku, w Małopolsce, w tym na Podhalu, w Beskidzie Sądeckim i Śląskim, nad Bałtykiem od Mierzei Wiślanej począwszy poprzez Trójmiasto, Hel, Wybrzeże Środkowe do Zachodniego, na Ziemi Lubelskiej i Roztoczu, w Warszawie i Mazowszu. Wycieczki – pobyty w krajach sąsiednich, przykładowo: na Litwie Wilno, Troki, Kowno i Druskienniki. W Niemczech; zabytki w Saksonii Szwajcarskiej oraz Bawarii, w tym Monachium i atrakcyjne miasta, alpejskie krajobrazy, zamki w regionie przy trójstyku granic  Niemiec – Szwajcarii i Austrii. Na Ukrainie w Czechach i Słowacji; zabytki  historyczne, przyroda w górach,relaks w basenach termalnych. Pobyty w regionach przygranicznych w Polsce można z powodzeniem łączyć z jedno- lub kilkudniowymi wypadami  na poznanie atrakcji w krajach sąsiednich.

Przykładowo; 4 dniowa wycieczka z zakwaterowaniem w Augustowie, w tym jeden dzień zwiedzania zabytków Historii Obojga Narodów w Trokach i Wilnie na Litwie. Pobyt na Roztoczu, w tym jednodniowy wyjazd do Lwowa. Pobyt w Beskidzie Sądeckim i kilkugodzinne wyjazdy na zwiedzanie zabytków na Spiszu i, lub relaks w basenach termalnych na Słowacji. Pobyt w Kotlinie Kłodzkiej i wypad na zwiedzanie Pragi lub fantastycznej przyrody gór po czeskiej stronie. Na pobycie w Karpaczu lub  Szklarskiej Porębie, jeden dzień zwiedzania urokliwych krajobrazów nad Łabą i zamków w Saksonii Szwajcarskiej w Niemczech.

 

Zakres świadczeń – usług:

kompletne przygotowanie i wykonanie wyjazdów – pobytów, według warunków ustalonych z podmiotem zamawiającym. Zakwaterowanie podczas imprez w sprawdzonych hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach z dobrym, wysokim standardem,posiadających z reguły określoną kategorię, dysponujących różnorodnym menu, w tym posiłków regionalnych oraz wyposażonych w sale szkoleniowe – konferencyjne, urządzenia rekreacyjne, odnowy zdrowotnej, zabiegów SPA, warunkami do gier i wieczorków integracyjnych. Lokalizacja obiektów noclegowych w malowniczych krajobrazach nad jeziorami, morzem, w górach lub na terenach zielonych będących często pod ochroną przyrodniczą.

 

„Podróżniczek” serdecznie zaprasza na piękne wrażenia!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU 1_podrozniczek-7
Edukacja przyrodnicza uczni na przykładach Parków Narodowych - Wycieczki, noclegi, spływy, przyroda, rajdy rowerowe
Wycieczki, noclegi, spływy, przyroda, rajdy rowerowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Produkcja form Wtryskowych laserowa naprawa form   Następna usługa: Przedłuzanie włosów 250zł Chełmno