Skuteczną i dyskretną pomoc osobom samotnym

Skuteczną i dyskretną pomoc osobom samotnym nr 2913

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
150 / strona
Kontakt
Przemysław Stroński
Stołeczne Biuro Matrymonialn
Wyślij e-mail
Grójecka 80/102 lok.40
02-376 Warszawa

tel: 22 8222014
tel: 503 940253
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 16:00-20:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Witamy na stronach Stołecznego Biura Matrymonialnego WARSZAWIANKA.

Istniejemy już od 1996 roku i przez te wszystkie lata niesiemy skuteczną i dyskretną pomoc osobom samotnym pragnącym poznać swego życiowego partnera.

Zachęcamy Cię zatem do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.


Warunkiem korzystania z naszych usług jest złożenie własnej oferty i wniesienie jednorazowej opłaty wpisowej - jesteście naszymi klientami "aż do skutku" -  Wyślij e-mail

Prosimy wypełnić formularz ankiety (wersja e-mail lub do wydruku) i dostarczyć do biura - osobiście, drogą pocztową, e-mail Wyślij e-mail

Raz w miesiącu wydajemy zaktualizowany biuletyn ofert. Jest on do odbioru na miejscu w biurze - tym osobom, które wybrały przynależność na zasadach korespondencyjnych wysyłamy go pocztą (także e-mail).

Do interesujących ofert podajemy telefony, adresy e-mail lub przekazujemy listy - fotografie są do wglądu wyłącznie w siedzibie biura  

Na życzenie, nieodpłatnie, publikujemy oferty naszych klientów w internecie na naszej stronie

Aby ściągnąć pliki na swój dysk kliknij prawym przyciskiem myszy na link i wybierz opcję "zapisz element docelowy jako..." Wyślij e-mail

CENNIK

Wybierz opcję przynależności do biura

   
150,00 PLN Opłata wpisowa podstawowa
 
 • opłata jednorazowa (brak opłat miesięcznych)
 • przynależność na czas nieokreślony (aż do skutku)
 • osobiście odbierasz biuletyny z ofertami matrymonialnymi wraz
 • z ewentualną korespondencją
 •  
   
  250,00 PLN Opłata wpisowa dla ofert korespondencyjnych
   
 • opłata jednorazowa (brak opłat miesięcznych)
 • przynależność na czas nieokreślony (aż do skutku)
 • wysyłamy Ci biuletyny z ofertami matrymonialnymi oraz
 • ewentualną korespondencję na wskazany adres pocztowy lub e-mail
 •  
   
  150,00 USD Opłata wpisowa dla ofert zagranicznych
   
 • opłata jednorazowa (brak opłat miesięcznych)
 • przynależność na czas nieokreślony (aż do skutku)
 • wysyłamy Ci biuletyny z ofertami matrymonialnymi oraz
 • ewentualną korespondencję na wskazany adres pocztowy lub e-mail
 •  
   
  2,70 PLN Opłata za przekazanie korespondencji
   
 • lub zamiennie znaczki pocztowe 2 x 1,35 PLN


 • Przykładowe oferty:

  K4188/tel/fot - Maria, 31 l (30.01.76). Rozwiedziona (możliwy ślub kościelny), szczupła, 160 cm wzrostu, zamieszkała w Nasielsku (dom), wykształcenie średnie. Jestem osobą szczerą, otwartą, naturalną i spontaniczną. Lubię przyrodę, wolny czas chętnie spędzam na wycieczkach rowerowych. Mam syna - 6 lat. ON : Rozwiedziony lub kawaler, 29-35 l, powyżej 170 cm wzrostu. Schludny, bez zarostu, wysportowany pan, cieszący się poczuciem humoru.

  K4073/tel - Anna, 31 l (26.01.76). Panna, szczupła brunetka, 170 cm wzrostu, zamieszkała w Warszawie, wykształcenie średnie. Jestem miłą dziewczyną, choć bardzo zabieganą - wiele czasu poświęcam pracy i czuję się samotna. Pragnę z tym skończyć. Poznam kawalera do 35 l, powyżej 170 cm wzrostu, z min. średnim wykształceniem, szczerego i sympatycznego partnera na resztę życia. Może palić (ja palę).

  K3985/tel/e-mail/fot - Anna, 31 l (21.01.76). Panna, atrakcyjna, szczupła szatynka, o czarnych oczach, 179 cm wzrostu, spod znaku Wodnika, zamieszkała pod Warszawą, wykształcenie wyższe ekonomiczne, nie paląca, bezdzietna, materialnie niezależna. Osoba odpowiedzialna, otwarta, o pogodnym usposobieniu i ciepłej osobowości, ceni uczciwość i wzajemne zaufanie. Uwielbia długie spacery i czynny wypoczynek. Interesuje się psychologią. ON : Wolny, 28-40 l, powyżej 180 cm wzrostu, wykształcenie min. średnie. Pan o wysokiej kulturze osobistej, uczciwy, odpowiedzialny, szukający prawdziwej miłości.

  K4372/tel/e-mail - Monika, 20 l (02.10.86). Panna, szczupła, 170 cm wzrostu, Warszawa, wykształcenie średnie (studentka). Od najmłodszych lat zainteresowana światem literatury, kina i teatru. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy potrafią ją zainspirować. Towarzyska i tajemnicza. W wolnych chwilach tworzy poezję i prozę. Latem urzeka ją wiejska sielanka. Lubi podróżować, ale z osobami, które dobrze zna. Jeździ konno, pływa. Fascynuje ją muzyka klasyczna (szczególnie fortepianowa i skrzypcowa) oraz filmowa. Wiele już w swoim krótkim życiu przeczytała. Miła romantyczką mocno stąpająca po ziemi, poczucie humoru potrafi pogodzić z refleksyjną zadumą. Porozmawia na każdy temat. Bez nałogów. ON : Kawaler studiujący lub z wyższym wykształceniem. Odpowiedzialny, cierpliwy, szczery, z poczuciem humoru, lekki w tańcu, ale nigdy w życiu. Jeżeli chodzi o zainteresowania może być jej zupełnym przeciwieństwem. Najchętniej z Warszawy.

  K3485/tel/e-mail - Anna, 22 l (19.07.84). Panna, średniej tuszy blondynka, 165 cm wzrostu, zamieszkała w Warszawie, studentka. Jestem wrażliwą, czułą, zadbaną dziewczyną, opiekuńczą i otwartą, czasem nieśmiałą, ale mającą własne zdanie i zaradną. Cenię domowe zacisze, życie rodzinne, nie stronię jednak od towarzystwa. Interesuje mnie malarstwo, architektura, nauki przyrodnicze, także sport. ON : Wolny, do 30 l, od 175 cm wzrostu, wykształcenie min. średnie. Szczery, ciepły, troskliwy chłopak, średniej budowy ciała, pragnący trwałego i szczęśliwego związku. Własne mieszkanie mile widziane.

  M4355/tel - Adrian, 31 l (28.02.76). Kawaler, szczupły szatyn, 170 cm wzrostu, zamieszkały w Warszawie, wykształcenie wyższe.. estem tolerancyjnym i wrażliwym chłopakiem. Cenię szczerość i uczciwość. Interesuje mnie turystyka, przyroda, kino i teatr. Pragnę pokochać dziewczynę do 35 l i poświęcić jej resztę swego życia.

  M4475/tel/e-mail/fot - Michał, 31 l (04.11.75). Kawaler, szczupły blondyn, 198 cm wzrostu, Warszawa (mieszkanie), wykształcenie wyższe. Kulturalny, spokojny, raczej domator, bez nałogów i zobowiązań. Zainteresowany sportem, literaturą, kinem i muzyką. ONA :Panna, 25-30 l, powyżej 165 cm wzrostu, wykształcenie wyższe. Miła i pogodna dziewczyna, inteligentna, o szczupłej sylwetce i zbliżonych zainteresowaniach.

  M4771/tel/fot - Robert, 31 l (13.09.75). W trakcie rozwodu (w przyszłości możliwy ślub kościelny), szczupły blondyn, 178 cm wzrostu, oczy szare, zamieszkały w Pruszkowie, wykształcenie wyższe. Jestem spokojnym i wyrozumiałym mężczyzną. Interesuję się sportem. Pragnę poznać wolną panią w wieku do 32 l, z min. średnim wykształceniem, która podobnie jak ja jest zainteresowana stałym związkiem, a w przyszłości założeniem rodziny.  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz

  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Skuteczną i dyskretną pomoc osobom samotnym - galeria
  Skuteczną i dyskretną pomoc osobom samotnym Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
  Poprzednia usługa: Szukaj Szczęścia, Miłości, Przyjaźni z Nami   Następna usługa: KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE W WARZYWA I OWOCE Wroc!!!