MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ KIELCE SUCHEDNIÓW SKARŻYSKO KOŃSKIE

MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ KIELCE SUCHEDNIÓW SKARŻYSKO KOŃSKIE nr 295839

Lokalizacja: Kielce, Skarżysko, Suchedniów, Końskie (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Użytkownik
sebclean ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Sebastian Wiaderny
SEBCLEAN
Wyślij e-mail
26-200 Końskie
tel: 505013613
tel: 413751576
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">  

ŚWIADCZYMY USŁUGI OD 1999 ROKU. OSUSZANIE BUDYNKÓW I ODTWARZANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWYCH METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

Osuszamy budynki, rozwiążemy Państwa problem typu :

- zawilgocone i zagrzybione mieszkanie 

- zalane mieszkanie w skutek awarii instalacji wodnej, powodzi lub opadów atmosferycznych 

- osuszenie nowego budynku z nadmiaru wilgoci technologicznej

Specjalizujemy się w następujących pracach:

- odtwarzanie izolacji poziomych i pionowych (osuszanie fundamentów, ścian, murów wewnętrznych i zewnętrznych) metodą INIEKCJI KRYSTALICZNEJ. 

Osuszanie budynków z wilgoci pochodzącej z gruntu na skutek braku izolacji poziomej jak i pionowej  w budynkach jest jednym z ważniejszych problemów technicznych podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Wynalazek INIEKCJI KRYSTALICZNEJ, wielokrotnie nagradzanej na najważniejszych światowych wystawach, dotyczy właśnie metody osuszania budynków, które uległy zawilgoceniu wskutek podciągania kapilarnego wód gruntowych. Istota metody polega na tym, że warstwa izolacyjna pozioma i pionowa tworzy się na skutek krystalizacji nierozpuszczalnych w wodzie minerałów w porach i kapilarach materiału budowlanego. Technologia iniekcji krystalicznej ma szereg zalet - jest to zdecydowanie najtańsza, stosowana  w technologia osuszania budynków, jest przy tym ekologiczna. Do stworzenia blokady przeciwwilgociowej wykorzystuje mineralne preparaty wytwarzane w całości w Polsce i z surowców krajowych. Prace osuszeniowe (INIEKCJA KRYSTALICZNA) można wykonywać od zewnątrz jak i wewnątrz budynków. 

INIEKCJA KRYSTALICZNA to jedna z wielu metod osuszania budynków, ale w odróżnieniu od innych niezwykle tania, a przy tym bardzo wygodna i trwała. Technologię INIEKCJI KRYSTALICZNEJ można stosować do tworzenia izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej obiektu, bez konieczności odkopywania murów zewnętrznych. INIEKCJĘ KRYSTALICZNĄ wykorzystuje się do osuszania zawilgoconych obiektów, niezależnie od rodzaju materiału użytego do budowy murów. Nie ma także znaczenia ich grubość oraz stopień zawilgocenia czy zasolenia. Pojawia się wręcz zjawisko, że im bardziej zawilgocone są mury, tym skuteczniejsza jest INIEKCJA KRYSTALICZNA. W efekcie wytworzona blokada przeciwwilgociowa typu mineralnego działa praktycznie bezterminowo.

 

- osuszamy po zalaniu, powodzi i w trakcie budowy – Wyślij e-mail px; font-size: 22px;">WYPOŻYCZAMY OSUSZACZE

OSUSZANIE Z WYKORZYSTANIEM OSUSZACZY KONDENSACYJNYCH polega na osuszeniu powietrza zawartego wewnątrz pomieszczeń przez skroplenie zawartej w nim pary wodnej. Powoduje to znaczne obniżenie wilgotności względnej powietrza na skutek czego zawarta w murze wilgoć odparowuje. Wilgotne powietrze jest zasysane przez urządzenie (osuszacz), w którym następuje kondensacja (skraplanie) pary wodnej. Woda odprowadzana jest do pojemnika lub bezpośrednio do kanalizacji.

- wykonujemy pomiar wilgotności tynków, ścian, posadzek

- wykonujemy badanie parametrów wewnątrz budynku takich jak: wilgotność powietrza, temperatura powietrza, temperatura powierzchni przegród budowlanych, temperatura "punktu rosy" (mostki termiczne, przemarzanie)

- chętnie doradzamy w zakresie izolacji.

 

 

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ PROFESJONALNE USŁUGI DLA DOMU I JEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA.


CZYŚCIMY DYWANY, WYKŁADZINY, TAPICERKĘ- wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia "na mokro", wykładzina/dywan po wyczyszczeniu pozostaje wilgotna. Do czyszczenia używamy profesjonalnych środków chemicznych renomowanych firm. Bez problemów jesteśmy w stanie doprowadzić do czystości ok. 500 m2  wykładziny dzienne. Metoda czyszczenia "na mokro" pozwala usunąć zabrudzenia wynikające z normalnego użytkowania oraz większość plam.


MYJEMY ELEWACJĘ, KOSTKĘ BRUKOWĄ ORAZ PRAKTYCZNIE WSZYSTKO WYKORZYSTUJĄC WYSOKIE CIŚNIENIE WODY -  wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące  firmy KARCHER. Polega na zmyciu warstw brudu pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz środków chemicznych.


PIERZEMY WERTIKALE - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące  firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia "na mokro". Polega na demontażu poszczególnych elementów, upraniu oraz osuszeniu i ponownym montażu. Zużyte elementy żaluzji wymieniamy na nowe. 

UDRAŻNIAMY, CZYŚCIMY RURY, ODPŁYWY, RYNNY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące  firmy KARCHER. Jest to metoda udrażniania wodą (HYDRODYNAMICZNA) pod wysokim ciśnieniem. Pozawala na bezpieczne udrażnianie kanalizacji, nie uszkadza rury. Możliwość wykonania usługi wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. 

 

 

 

 

Sebastian Wiaderny

tel. Wyślij e-mail , Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU sebclean
MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ KIELCE SUCHEDNIÓW SKARŻYSKO KOŃSKIE - galeria
MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ KIELCE SUCHEDNIÓW SKARŻYSKO KOŃSKIE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Mieszkanie do wynajęcia   Następna usługa: Karykatura ślubna!