PLASTYKA POWŁOK BRZUCHA Zadowolenie!!

PLASTYKA POWŁOK BRZUCHA Zadowolenie!! nr 3223

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Nowe Miasto

INFORMACJE
Cena
100 / sztuka Sprawdź rabaty!
Kontakt
Linea Corporis
Wyślij e-mail
ul.Nowiniarska 1
00-235 Warszawa

tel: 22 6357363
fax: 22 6357368
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Linea Corporis

O nas

Linea Corporis powstała dzięki połączeniu praktyk trzech doświadczonych lekarzy, nowej filozofii działania i wytrwałemu dążeniu do realizacji wspólnego marzenia.

Postrzegamy piękno jako atut w dążeniu do pełni życia, jako formę wolności. Nasza praca jest dla nas ważna, ponieważ mamy ambicję być czymś więcej niż jeszcze jednym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Chcemy być nicią łączącą medycynę i sztukę.

Stworzyliśmy wrażliwy i komunikatywny zespół z indywidualnym podejściem do problemów każdego pacjenta. Zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła, optymizmu, zrozumienia innych i dyskrecji.PLASTYKA POWŁOK BRZUCHA

Plastyka powłok brzucha (abdominoplastyka) polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej z podbrzusza oraz wzmocnieniu napięcia powięzi i mięśni tworzących ścianę jamy brzusznej w celu uzyskania ładniejszej sylwetki ciała z bardziej napiętym, płaskim brzuchem i lepiej zaznaczoną talią. W trakcie operacji można także zmienić kształt i położenie pępka jak również dokonać plastyki przepukliny brzusznej jeśli istniałaby taka konieczność.
Należy podkreślić, że zabieg ten nie jest sposobem leczenia otyłości. Nie pozwala on także na usunięcie wszystkich blizn i rozstępów skóry brzucha (dotyczy to zwłaszcza śród- i nadbrzusza).
Wynik zabiegu jest  trwały pod warunkiem unikania znacznych wahań wagi ciała. Należy również podkreślić, że efekt operacji może ulec pogorszeniu po porodzie.


Konsultacja

Cena wizyty wynosi 100 zł

Wizyta obejmuje: konsultację chirurgiczną oraz przedoperacyjną konsultację anestezjologiczną w przypadku wszystkich zabiegów wykonywanych w znieczuleniu innym niż miejscowe.

W przypadkach, w których z góry można przewidzieć, że stan zdrowia pacjentki ze względu na poważne obciążenia może uniemożliwić wykonanie planowanej przez nią operacji ustalany jest termin dodatkowej, oddzielnie płatnej konsultacji anestezjologicznej. Konsultacje odbywają się codziennie za wyjątkiem sobót i niedziel oraz dni świątecznych. Cena takiej konsultacji wynosi również 100 zł.

Konsultacja chirurgiczna obejmuje szczegółowe omówienie nie tylko samego zabiegu i jego efektów (albumy ze zdjęciami) ale również wszystkich aspektów związanych z rekonwalescencją i możliwymi powikłaniami. Ponadto we wszystkich przypadkach, w których ma to sens istnieje możliwość skorzystania z symulacji komputerowej obrazującej spodziewany efekt zabiegu. Symulacja komputerowa nie jest oddzielnie płatna.


UWAGA!
Należy zdawać sobie sprawę, że wynik symulacji komputerowej nie jest gwarancją uzyskania takiego samego efektu podczas operacji. Spowodowane jest to tym, że na zgodność efektu operacji z efektem symulacji wpływa bardzo wiele czynników (np. rodzaj operacji, budowa ciała, wiek, właściwości skóry i inne). Symulacja komputerowa wyznacza jedynie kierunek, w którym ma podążać operacja i stanowi jedynie dodatkowe ułatwienie w komunikacji z pacjentem mające na celu lepsze poznanie jego oczekiwań.

 

Cennik


1

Plastyka brzucha - pełna

13 200

Znieczulenie lędżwiowe lub ogólne, operacja, pobyt w klinice pod opieką pielęgniarską i lekarską 3 dni, specjalne ubranko uciskowe, wszelkie niezbędne opatrunki, zdjęcie szwów, wizyty kontrolne

2

Plastyka brzucha - bez przenoszenia pępka

5 900

Znieczulenie lędźwiowe lub ogólone, operacja, pobyt w klinice pod opieką pielęgniarską i lekarską 3 dni, specjalne ubranko uciskowe, wszelkie niezbędne opatrunki, zdjęcie szwów, wizyty kontrolne

 Dodatkowe

1

Znieczulenie ogólne dożylne na życzenie pacjentki zamiast znieczulenia miejscowego

400

bez zniżki!

 

2

Dodatkowa doba pobytu w dni powszednie

400

bez zniżki!

Pełne wyżywienie, opieka pielęgniarska

3

Dodatkowa doba pobytu w sobotę lub niedzielę

600

bez zniżki!

Pełne wyżywienie, opieka pielęgniarskaZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Operacja w sobotę rozwiń Cena: 0 zł CENA + 50%
Plastyka brzucha - pełna rozwiń Cena: 13 100 zł ,
Plastyka brzucha - bez przenoszenia pępka rozwiń Cena: 5 800 zł ,
RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaUstalenie terminu wraz z wpłaceniem zaliczki w wysokości 10% ceny operacji na min. 2tyg przed!
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaWypełnienie ankiety znajdującej się na naszej stronie internetowej!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
PLASTYKA POWŁOK BRZUCHA Zadowolenie!! - galeria
PLASTYKA POWŁOK BRZUCHA Zadowolenie!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 20)
Poprzednia usługa: Przelewanie wody przez dziurawą rurę TEAMWORK!   Następna usługa: Usługi elektryczne