D. W. A  - Producent Tablic Informacyjnych. Uwaga TANIO

D. W. A - Producent Tablic Informacyjnych. Uwaga TANIO nr 3255

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
D.W.A
Wyślij e-mail
Stokowa 3
25-702 Kielce

tel: 41 3472000
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
D.W.A - Producent Tablic Informacyjnych
   
   
   
   
   
   Oferta
 
Szanowni Państwo,

program firmy D.W.A obejmuje: Przedstawiamy naszą ofertę na wykonanie tablic z nazwami ulic, tablic do oznaczania ważnych miejsc w mieście lub gminie (instytucje państwowe, miejsca zabytkowe itp.), oraz innych tablic wg Państwa zapotrzebowania. Wizualna forma poszczególnych nośników informacji posiada wszelkie znamiona zintegrowanego systemu przy jednoczesnym uwzględnieniu cech charakterystycznych dla danego miasta lub regionu. Wszystkie rodzaje tablic wykonane są z materiałów gwarantujących długoletni okres eksploatacji oraz atrakcyjność pod względem architektonicznym i graficznym.

 

System informacji miejskiej

Firma D.W.A proponuje Państwu nowoczesny System Informacji Miejskiej. Jednym z produktów w naszej ofercie są tablice z nazwami ulic. Są one zgodne ze standardami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej. Białe tło tablic aluminiowych wykonane jest z wysokiej jakości folii odblaskowych. Litery wykonane z czarnej folii matowej przy zastosowaniu technologii plotera tnącego. Grafika (herb) nanoszone są metodą sitodruku.

W skład całego systemu wchodzą poszczególne rodzaje tablic, które dzięki rozwiązaniom modułowym mogą być wprowadzane niezależnie wraz z realizacją kolejnych etapów programu.


Tablice w ramce

Ramki wykonane z blachy stalowej 3 mm o profilu w kształcie ceownika, ocynk 100 mikronów, malowane proszkowo.


Tablica montowana na murze o wymiarach 165 x 750 mm, wsuwana od góry do ramki ocynkowanej, szybki i bezproblemowy montaż na murze poprzez cztery otwory montażowe od wewnętrznej strony ramki.

Tablice montowane na supku wymiarach 165 x 750 mm lub 215 x 970 mm, wsunięte do ramki blokowane od strony słupka. Montaż kompletu do słupka poprzez stalową taśmę zaciskową.

Tablice z nazwami ulic - konstrukcja samonośna

Tablice wykonujemy z blachy ocynkowanej o grubości 0,7 mm, lub blachy aluminiowej 1 mm.
Wymiar standardowy 750 x 165 mm.
Krawędzie zagięte w kształcie profilu zamkniętego, który dodatkowo usztywnia tablicę. Lico wykonane z folii odblaskowej I generacji. Grafika wycinana ploterem tnącym lub jako nadruk solwentowy w dowolnym kolorze.
Oznakowanie przystanków

Oznakowanie przystanków komunikacji miejskiej stanowi część systemu informacji miejskiej, który powinien być jasny, czytelny i przejrzysty. Taki system spełnia swoją podstawową rolę - informacji dla ludzi z niej korzystających. Firma D.W.A proponuje różne rozwiązania dla przystanków różnego typu.Tablice tłoczone

Produkowane przez nas tablice tłoczone wykonywane są z blachy aluminiowej, zabezpieczonej dwustronnie chromową warstwą konwersyjną. Przód tablicy jest lakierowany proszkowo na kolor: żółty, czerwony, biały, niebieski, zielony lub czarny. Litery, znaki oraz obrzeża tablicy wykonane są metodą tłoczenia, a następnie pokrywane specjalną farbą w dowolnym kolorze. Jest to najtrwalszy i najpopularniejszy sposób oznakowania budynków w obrębie miejscowości. Tablice posesyjne wykonywane są standardowo w dwóch wymiarach tj.: 23 x 29 cm i 14 x 20 cm. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wymiaru odbiegającego od standardu.


Tablice gładkie

W naszej ofercie znajdują się także tablice gładkie lakierowane z grafiką nanoszoną metodą sitodruku lub z plotera tnącego. Przy tej technologii istnieje również możliwość naniesienia dowolnego symbolu graficznego, takiego jak godło państwowe, herb miasta, oznaczenie miejsca zabytkowego, pomnika przyrody i in.

Wszystkie rodzaje tablic wykonane są z materiałów gwarantujących długoletni okres ich eksploatacji oraz atrakcyjność pod względem estetycznym i graficznym.Tabiczki opisowe, znamionowe i informacyjne (gładkie i tłoczone)

Tabliczki wykonywane trzema technologiami:
  • Tablica aluminiowa form. A4 lakierowana. Czarne linie i napisy tłoczone.
    Wymiar 210 x 297 mm
  • Tablica wyklejana folią na podkładzie z PCV, PLEXI lub aluminium.
    Wymiar 148 x 210 mm
  • Naklejka z folii samoprzylepnej
    Wymiar 148 x 210 mm


Grawerstwo

Samoprzylepne, grawerowane na laminatach opisy złącz i urządzeń.

Tabliczki znamionowe grawerowane w mosiądzu i aluminium anodowanym.

Wielkoformatowe wydruki solwentowe

Wykonujemy druk solwentowy na ploterze firmy Roland. Drukujemy na foliach, tekstyliach winylowych, papierach, płótnie i poliestrach flagowych, produkując billboardy, plakaty, bannery, ścianki ekspozycyjne, szyldy, tablice, flagi i grafiki na pojazdy. Wszystkie drukowane przez nas prace wykańczamy (laminowanie, oczkowanie, zgrzewanie, oprawa itp.) Nasze wydruki cechuje fotograficzna jakość.

Zobacz więcej na stronie wydruki wielkoformatoweDrukujemy i wycinamy w formie arkusza, paska lub pojedynczych etykiet.
Niskonakładowe nalepki - naklejki wycinane po żądanym obrysie wcześniej wydrukowanej
i zalaminowanej grafiki.Laminujemy wydruki cyfrowe, plakaty, mapy itd. Stosujemy folie błyszczące, matowe, z filtrami UV, podłogowe, ozdobne. Szczególnie polecamy laminowanie wydruków z przeznaczeniem do obklejania samochodów. Naklejamy maszynowo materiały na płyty do 50 mm grubości i 150 cm szerokości (np. Zwykłe folie na płyty piankowe).

Nasze laminowane wydruki to wysoka estetyka.Znaki drogowe

Sprzedaż obejmuje pełen asortyment wymiarowy znaków (małe, duże i wielkie).
Znaki drogowe wykonane są z blachy ocynkowanej z podwójnie zaginanymi krawędziami, zabezpieczone proszkowo, typowa grafika nakładana metodą sitodruku. Stosowana jest atestowana folia odblaskowa I, II i III generacji.
Ponadto nasza oferta obejmuje pełną gamę elementów inżynierii drogowej.

Znaki sprzedawane przez nas posiadają certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa "B" wydanym przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.


Znaki ostrzegawcze

Znaki nakazu

Znaki zakazu

Znaki informacyjne

Znaki dodatkowe przed przejazdami kolejowymi

Tabliczki do znaków drogowych

Znaki uzupełniające

Znaki kierunku i miejscowości
Znaki z nazwami miejscowości


Pachołki drogowe (słupki prowadzące U-1a i U-1b) z PE HD dzięki swym właściwościom doskonale zastępuje zarówno słupki betonowe jak i tradycyjne polietylenowe. Estetyczne pachołki są bezpieczne dla kierowców i przyjazne dla środowiska.
Progi zwalniające to elementy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, stosowane w przypadku konieczności ograniczenia prędkości pojazdów w określonym miejscu na drodze. Wszystkie elementy są wykonane z trwałego, termoplastycznego PCV pochodzącego z recyklingu.
Tabliczki ostrzegawcze

Tabliczki aluminiowe, tło tablicy jest lakierowane proszkowo na kolor: żółty, czerwony, biały, zielony, czarny lub srebrny. Grafika, litery oraz obrzeża wykonane są metodą tłoczenia.
Tablice imienne

Tablice aluminiowe tłoczone w kolorach białym, żółtym, niebieskim.
Na tablicach oprócz imienia można umieścić motyw na przykład: podkowa, samochód zabytkowy lub samochód ciężarowy.
Tablice białe ze znakiem "PL" lub Unii Europejskiej oraz imieniem.

W naszej ofercie mamy także tablice standardowe "Nowożeńcy" lub "Młoda Para".Ramki do tablic rejestracyjnych

Atrakcyjnym i bardzo tanim elementem reklamowym są ramki do tablic rejestracyjnych. Mogą być wykonane z uniwersalnymi napisami, jak również z napisami na indywidualne zamówienia dla: stacji kontroli pojazdów, dealerów samochodów, autokomisów itd. Są one również dobrą formą promocji regionu, miasta a także elementem reklamy firmy.
Ramka pod rejestrację to także idealny prezent dla każdego klienta. Na elemencie zatrzaskowym ramki znajduje się miejsce do nadrukowania logo firmy, wraz z adresem, numerami telefonów, adresem www. Klient, który wykorzysta ramkę do zamocowania tablicy rejestracyjnej, reklamował będzie jednocześnie Państwa firmę.


Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów
są naszą najlepszą rekomendacjąZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
D. W. A - Producent Tablic Informacyjnych. Uwaga TANIO - galeria
D. W. A - Producent Tablic Informacyjnych. Uwaga TANIO Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: RAFTING na Dunajcu, rafting Dunajec   Następna usługa: LIPOSUCTION Profesjonalnie Pewnie POLECAMY!!