Święty Krzyż, Góry Świętokrzyskie, noclegi

Święty Krzyż, Góry Świętokrzyskie, noclegi nr 344328

Lokalizacja: Bieliny (woj. świętokrzyskie)Więcej: blisko Świętego Krzyża

INFORMACJE
Cena
30 / osoba
Kontakt
Halina Lipka
Agroturystyka
Wyślij e-mail
Huta Koszary 28a
26-004 Bieliny

tel: 41-30-27-028,
tel: 785630670
numer gg:23126987
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 00:00-24:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Naszym Gościom oferujemy wypoczynek w dwóch pokojach (jeden pokój jest dwu osobowy z możliwością z dostawy oraz jeden 3- 4 osobowy również z możliwością dostawy”według życzenia klienta”.Nasz dom leży 1-1,5h pieszo od Świętego Krzyża albo 10-15 minut samochodem. W pobliżu również Muzeum Starożytnego Hutnictwa, krzemionki opatowskie, zamek w Chęcinach i inne. Możliwość zorganizowania sobie grilla oraz ogniska. Piaskownica dla dzieci.Nasz dom jest nowego budownictwa niedawno wybudowany.Dajemy możliwość z skorzystania z internetu(sieć bezprzewodowa) oraz telewizji kablowej.Oferujemy dobre produkty ekologiczne np; mleko, pomidory, jajka, masło, ser i nie tylko. Niektórych produktów jest możliwość zrobienia samemu.Huta Koszary to maleńka wieś położona w malowniczej okolicy. Z okna domu widać Święty Krzyż. Ukształtowanie terenu jest bardzo atrakcyjne. Okoliczne lasy, pola i łąki są wspaniałym miejscem do spacerów połączonych ze zbieraniem grzybów, dzikich owoców i polnych kwiatów. W terenie często można zobaczyć zająca, lisa, sarnę a nawet dzika, z ptaków – bażanty, kuropatwy, bociany, czaple oraz jastrzębie. Czyste, nie skażone przez człowieka środowisko zapewnia doskonałe warunki do spokojnego wypoczynku.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU jodelka
Święty Krzyż, Góry Świętokrzyskie, noclegi - galeria
Święty Krzyż, Góry Świętokrzyskie, noclegi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Ogrodnik, ogród, trawniki, nawodnienia   Następna usługa: Brukarstwo