Znakowanie, etykietowanie, oznaczanie, datowniki

Znakowanie, etykietowanie, oznaczanie, datowniki nr 3480

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Coleman International Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Królowej Marysieńki 76
02-954 Warszawa

tel: 22 6517663
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O nas

 


Firma Coleman International Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się importem i dystrybucją przemysłowych urządzeń do znakowania i etykietowania wyrobów.

Reprezentujemy światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji przemysłowych urządzeń znakujących.

Naszym celem jest:

  • Zapewnienie pełnego spektrum najwyższej klasy urządzeń i usług dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb w zakresie kodowania i znakowania
  • Stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz wprowadzanie technologicznych innowacji
  • Nawiązanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z klientami, zapewniających najwyższy standard usług przy specyficznych i zróżnicowanych oczekiwaniach.

Nasze Produkty
W ciągu ostatnich 15 lat staliśmy się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania produktów, od wyrobów jednostkowych poprzez opakowania zbiorcze i palety.

Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają druk dowolnej informacji, np. nazwy produktu, znaków logo, kodów kreskowych, daty ważności, daty produkcji, czasu, numerów serii itd. Technika znakowania dostosowana jest do charakteru produkcji, typu produktu, warunków w zakładzie oraz konstrukcji linii produkcyjnej.

Zapewniamy pełną obsługę po sprzedażną obejmującą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, dostawy części, materiałów eksploatacyjnych, szkolenia dla operatorów czy zaawansowane szkolenia techniczne dla kierowników produkcji.

Znakowanie

 

NOWA DRUKARKA DO ETYKIET CAB A4+

Nowa drukarka o Wyślij e-mail drukarki A4 w cenie A3.
break
Znakowanie produktów jednostkowych

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest oznakowanie produktu jednostkowego czy jego opakowania zmienną informacją, niezależnie czy to datą przydatności do spożycia, datą trwałości, nr partii, zmiany czy kodem kreskowym, doskonałym urządzeniem do tego celu są bezdotykowe Wyślij e-mail .

Uniwersalność tych drukarek sprawia, że nadają się zarówno do druku prostych, krótkich komunikatów w jednej czy dwóch liniach, jak też nadruków o wiele bardziej skomplikowanych, obszernych, zawierających kod kreskowy czy znaki graficzne.

Do nadruku dowolnych informacji np. składu produktu, daty przydatności, znaku graficznego na folii opakowaniowej, gdzie pakowanie odbywa się przy wykorzystaniu maszyn pakujących poziomych, np. typu Flow Pack, pionowych czy termoformujących, służą drukarki – Wyślij e-mail .

Chcąc natomiast trwale oznakować produkt, wykorzystaj doskonale nadający się do tego Wyślij e-mail bądź Wyślij e-mail .

break
Znakowanie opakowań zbiorczych i dużych powierzchni

Produkt, od momentu jego wytworzenia do momentu dotarcia do finalnego odbiorcy, pokonuje niejednokrotnie wiele ogniw w łańcuchu dystrybucji. Poprawne i czytelne oznakowanie opakowania zbiorczego w znacznej mierze usprawnia cały proces i eliminuje ryzyko pomyłek. 

Chcąc oznakować kartonowe opakowanie zbiorcze bądź produkt o dużej powierzchni prostym, wyraźnym komunikatem- datą, nazwą produktu itp. wybierz Wyślij e-mail  lub Wyślij e-mail .  

Tym, którzy oprócz naniesienia podstawowych informacji pragną bardziej zindywidualizować swoje opakowanie, dodając np. logo, rysunek czy kod kreskowy, polecamy Wyślij e-mail .

break
Etykietowanie produktów, kartonów i palet

W wielu przypadkach do identyfikacji opakowań zbiorczych czy palet stosuje się etykiety samoprzylepne. To pewny i niezawodny sposób oznakowania każdego opakowania.

Jeśli chcesz mieć uniwersalny, elastyczny Wyślij e-mail , który wydrukuje i od razu naklei etykietę, wybierz Wyślij e-mail . Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że informacje na etykiecie, np. godzina pakowania czy kod zmiany, są zgodne z rzeczywistością.
Tam zaś, gdzie wymagana jest naprawdę duża prędkość druku, nawet do 400 mm/s, polecamy systemy drukująco-etykietujące Wyślij e-mail

Poszukującym ekonomicznego rozwiązania do etykietowania niewielkich opakowań proponujemy półautomatyczny system drukująco-etykietujący Wyślij e-mail

Tym, którzy chcą drukować etykiety bez konieczności natychmiastowego ich naklejania na produkt czy opakowanie, polecamy Wyślij e-mail (etykieciarki) niemieckiego producenta, firmę cab.
Poszukującym ciekawego sposobu na wyróżnienie swojego produktu, proponujemy drukarkę kolorowych etykiet Wyślij e-mail .

Dla wygody oklejania produktów czy opakowań zadrukowanymi już etykietami polecamy Wyślij e-mail , zarówno w pełni zautomatyzowane - Wyślij e-mail jak i ręczne.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Znakowanie, etykietowanie, oznaczanie, datowniki - galeria
Znakowanie, etykietowanie, oznaczanie, datowniki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: APOKALIPSA Miedzynarodowy Transport Zmarłych   Następna usługa: Księgowość WARSZAWA i okolice - biuro rachunkowe