Księgowość Twojej Firmy  -  Biuro Rach. KRAKÓW

Księgowość Twojej Firmy - Biuro Rach. KRAKÓW nr 3493

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
119 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 12 6334370
tel: 0604 525-585
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
sb: 08:00-17:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c.


Cena obejmuje miesięczna opłate za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, sporządzenie deklaracji PIT do Urzędu Skarbowego oraz  deklaracji ZUS dla właściciela Firmy.

Wartość usługi skalkulowana jest przy ilosci dokumentów do 20 miesięcznie,  podana cena jest ceną brutto.  Wystawiamy Faktury  VAT !!!


Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c. prowadzi swoją działalność na podstawie certyfikatu księgowego o numerze 10087/2005 udzielonego przez Ministra Finansów.
Certyfikat upoważnia nas do prowadzenia obsługi księgowej podmiotów gospodarczych w zakresie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów – rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Celem działania naszego biura jest dostarczenie merytorycznego wsparcia każdemu przedsiębiorcy niezależnie od branży w której działa, formy prawnej, skali działania czy też etapu rozwoju jego firmy.

Wykazujemy się biegłą znajomością przepisów prawa podatkowego i prawa pracy popartą 10 – letnią praktyką zawodową. Nasze biuro pozostaje w ciągłej współpracy z biegłym rewidentem i zespołem radców prawnych, dzięki czemu udzielamy bieżącej informacji o zmianach w obowiązującym stanie prawnym w zakresie zobowiązań podatkowych klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów odbieramy od nich niezbędne dokumenty księgowe oraz reprezentujemy ich wobec US i ZUS.

E&K Consulting s.c. to rzetelność, sprawność i skuteczność, a przede wszystkim profesjonalna i miła obsługa.


Zadowolenie klienta i bezpieczeństwo podatkowe naszym celem.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Księgowość Twojej Firmy - Biuro Rach. KRAKÓW - galeria
Księgowość Twojej Firmy - Biuro Rach. KRAKÓW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Tartak z tradycjami od 1928 roku zaprasza!   Następna usługa: Tartak, stolarnia, suszarnia - tarcica sucha.