Badania Psychologiczne Psychotechniczne KOZEINICE

Badania Psychologiczne Psychotechniczne KOZEINICE nr 355029

Lokalizacja: Kocienice (woj. mazowieckie)Więcej: Pracownia mieści się na przeciwko głównej poczty - wejście w bramie I piętro Tel 790 464 584

INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Jarosz
PSYCHOTECH
Wyślij e-mail
ul. Lubelska 2E
24-100 Puławy

tel: 508253244
tel: 508 253 244
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
Śr, Pt
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Pracownia wykonuje badania psychotechniczne kierowców oraz osób wykonujących inne zawody wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej np. operatorów, osób pracujących na wysokości. Badamy również osoby skierowane przez Policję za jazdę po spożyciu alkoholu, przekroczenie 24 punktów, spowodowanie wypadku drogowego. Realizujemy zadania medycyny pracy. Wykonujemy badania psychologiczne niezbędne do wymiany prawa jazdy po szkoleniu okresowym lub kursie kwalifikacji wstępnej.Pracownia zlokalizowana jest w centrum Kozienic.
Wyślij e-mail
Dla firm podejmujących stałą współpracę przewidujemy rabaty.
Pracownia mieści się na przeciwko głównej poczty - wejście w bramie I piętro


(badania kierowców, badania kierowców skierowanych przez policję, badania wysokościowe, psychotesty, badania psychologiczne kierowców, badania psychotechniczne kierowców, badania operatorów wózków widłowych, badania po alkoholu, badania kierowców po wypadku, badanie kierowców po przekroczenie punktów, Puławy, Kozienice)

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.

Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU pj77
Badania Psychologiczne Psychotechniczne KOZEINICE - galeria
Badania Psychologiczne Psychotechniczne KOZEINICE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: NAPISZĘ PREZENTACJĘ MATURALNĄ   Następna usługa: Uslugi stolarskie