Badania żywej kropli krwi, szkolenia, diagnostyka

Badania żywej kropli krwi, szkolenia, diagnostyka nr 389665

Lokalizacja: Wrocław, Gajków (woj. dolnośląskie)Więcej: Gajków ul. Polna 40

INFORMACJE
Użytkownik
zywakroplakrwi ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Piotr Gołaszewski
Wigor - Świat Zdrowia
Wyślij e-mail
ul. Polna 40
55-002 Kamieniec Wrocławski

tel: 603 101 601
tel: 726 787 966
Organizujemy szkolenia z zakresu mikroskopowego badania żywej kropli krwi
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-20:00
sb: 11:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI

 

MIKROSKOPOWE BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI

Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. Warunkiem stabilności organizmu jest utrzymanie parametrów jego krwi na odpowiednim poziomie. Początki stosowania tej metody datuje się na początek ubiegłego stulecia, kiedy w obrazie mikroskopowym obserwowano krew pod kątem obecności krętków bladych we krwi, świadczących o zachorowaniu na syfilis. Od tamtej pory technologia optyczna pozwala na uzyskiwanie lepszych i wyraźniejszych powiększeń, kamera cyfrowa zainstalowana na osi optycznej mikroskopu przesyła na bieżąco obraz pobranej krwi na ekran komputera umożliwiając wykonywanie zdjęć preparatu, a nawet rejestrację filmów poruszających się erytrocytów, leukocytów, innych składników żywej krwi, jak również elementów niepożądanych. To rozwiązanie umożliwia wykonanie dokumentacji zdjęciowo – filmowej, analizowanych preparatów(archiwizowanie).

ANALIZA KROPLI KRWI MOŻE M.IN.:

Sugerować obecność pasożytów w organizmie

Obecność grzybów

Objawy zakwaszenia w układnie krwionośnym

Zaburzenia gospodarki mineralnej

Agregację i rulonizację erytrocytów

Obecność kryształów kwasu moczowego

Obecność kryształów soli fosforanowo – wapniowych

Uszkodzenia erytrocytów

Obecność cholesterolu

Metale ciężkie w polu widzenia

Pasożyty

Podczas analizy krwi można zaobserwować przeciwciała świadczące o obecności w organizmie jaj oraz larw pasożytów. Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod.

Grzyby

Dzięki mikroskopowej analizie w jasnym polu widzenia wykrywalna jest obecność drożdżaków, które są przyczyną około 150 różnych chorób. W próbce widać przeciwciała zarówno pojedynczych grzybów, jak również całych ich kolonii.
 

Brak wapnia

Obecność kwasu ortofosforowego świadczy o tym, że w organizmie brakuje wapnia. Zjawisko to jest często powiązane z zaburzoną równowagą pH, czyli zakwaszeniem organizmu. 

Cholesterol

W czasie badania widoczne są kryształki tzw. złego cholesterolu (LDL) nawet wtedy, kiedy wartości biochemiczne mieszczą się w granicach normy. 
 

Kryształy kwasu moczowego

Kryształy kwasu moczowego stwierdzone w preparacie mogą świadczyć między innymi o wysokim poziomie kwasu we krwi i zaburzeniach metabolicznych. Kryształy mogą odkładać się w stawach i tkankach miękkich(np. dna moczanowa).
 

Agregacja i rulonizacja erytrocytów

Agregacji i rulonizacji nie można stwierdzić tradycyjnym badaniem diagnostycznym krwi. Zaburzenia równowagi kwasowo - zasadowej krwi, mogą doprowadzić do stanów zagrażających incydentami zatorowo – zakrzepowymi jak np. zawał serca, czy udar niedokrwienny mózgu.

Uszkodzenia krwinek

Obserwacja obecności uszkodzeń wolnorodnikowych błon komórkowych erytrocytów oraz ich krótszy czas przeżycia poza organizmem. 

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel.  Wyślij e-mail w Polska">  lub przez e-mail: Wyślij e-mail

DIETETYKA

Oferujemy również szeroką gamę diet, m.in.: Przeciw-grzybicza, przeciw-pasożytnicza, zasadowa, zgodna z grupą krwi, oraz diety dostosowane do poszczególnych schorzeń.

 
Centrum Szkoleniowe

 

Centrum szkoleniowe badania żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia, oraz kontraście fazowym w Gajkowie pod Wrocławiem

Terminy i miejsce najbliższych kursów i szkoleń:

 

 

Mikroskopia badania kropli krwi w jasnym polu widzenia, w ciemnym polu widzenia i kontraście fazowym - Kurs czterodniowy podstawowy pierwszego stopnia

od 23 do 26 czerwca 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

od 28 do 31 lipca 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

od 25 do 28 sierpnia 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

 

Mikroskopia badania kropli krwi w jasnym polu widzenia, w ciemnym polu widzenia i kontraście fazowym - Kurs trzydniowy dla zaawansowanych drugiego i trzeciego stopnia

od 08 do 10 lipca 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

od 09 do 11 września 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

od 04 do 06 listopada 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

 

Naturoterapia - kurs 3-dniowy

od 14 do 16 października 2016r.- Gajków, ul. Polna 40(siedziba firmy)

Więcej informacji dot. szkolenia z naturoterapii można znaleźć pod zakładką "Naturoterapia"

 

Celem szkolenia z dziedziny mikroskopii badania żywej kropli krwi jest profesjonalne przygotowanie uczestników do posługiwania się metodą mikroskopii w jasnym i ciemnym polu widzenia, oraz kontraście fazowym, jak również nabycie wiedzy i umiejętności rozpoznawania prawidłowych i patologicznych obrazów żywej kropli krwi podczas samodzielnej pracy w swojej praktyce. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi szczegółów badania i analizy kropli krwi pod zakładką "Badania"

 na naszej stronie internetowej:

http://www.mikroskopowe-badanie-zywej-kropli-krwi.pl/index.php

Nasza firma spełnia wymagania placówki instytucji szkoleniowej, a tematyka i organizacja szkoleń została zaakceptowana przez Państwowy Urząd Pracy, gwarantując najwyższy poziom szkolenia w tematyce mikroskopii jasnego i ciemnego pola, oraz kontrastu fazowego a tym samym dla osób bezrobotnych Urząd Pracy umożliwia finansowanie całego kosztu szkolenia. Dajemy państwu możliwość wyboru placówki rekomendowanej i rzetelnej, co w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych jest niezmiernie istotne. Zapraszamy na certyfikowane, zawodowe szkolenie, po którym uzyskacie państwo niezbędne uprawnienia do pracy we własnej placówce w sposób profesjonalny. Ze względu na przekazaną wiedzę jak i umiejętności zespołu szkolącego jest to zdecydowanie jedyny profesjonalny kurs mikroskopowego badania żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia, oraz kontraście fazowym w Polsce. Właściwie jedyny certyfikowany zgodny z polskim prawem na zastosowanie w praktyce medycyny niekonwencjonalnej.

Nasza placówka szkoleniowa Wigor-Świat Zdrowia, wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym: 2.02/00067/2013, oraz Rzetelna Firma nr statusu 2010/T-IT/007 V.2.0. z dnia 2010-06-14, jest organizatorem szkoleń z zakresu mikroskopii badania żywej kropli krwi wg. prof. dr Gunther'a Enderleina. Pierwszy zawodowy kurs mikroskopowej analizy żywej kropli krwi odbył się w naszej firmie w lipcu 2009r. Do chwili obecnej zostało u nas przeszkolonych kilkadziesiąt osób, które pracują samodzielnie na terenie naszego kraju jak i za granicą. Osoby przeszkolone w naszym ośrodku są dobrze przygotowane do samodzielnej pracy.

Po ukończonym 4 dniowym szkoleniu uczestnik otrzymuje 2 dokumenty:

- Certyfikat kwalifikacji z nr 323090 (praktykujący niekonwencjonalnie lub komplementarne metody terapii) podpisany przez naszych wykładowców.
- Świadectwo z nr klasyfikacji 3230 średni personel d/s zdrowia, wydany przez Wigor-Świat Zdrowia Piotr Gołaszewski jako Placówka Szkoleniowa wpisana do rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr.2.02/00067/2013

 

Uczestnik otrzymuje również program szkolenia i niezbędne materiały edukacyjne, w postaci skryptu oraz atlasu zdjęć żywej kropli kwi. Na czas szkolenia organizujemy Otwarte Dni Zdrowia i przez okres 4 dni (łącznie 34 godz.) uczestnicy odbywają praktykę. Osoby poddające się bezpłatnym badaniom są poinformowane o szkoleniu, wyrażają zgodę na obserwację analizy kropli krwi przez osoby trzecie i są zobowiązane do wykazania szczególnej cierpliwości wobec kursantów. Wieloletnia praktyka badania żywej kropli krwi dała nam możliwość zgromadzenia bogatej dokumentacji w postaci filmów i zdjęć, które są omawiane podczas trwania szkolenia. Natomiast najczęstsze oraz najciekawsze przypadki przedstawione na zdjeciach żywej kropli krwi uczestnicy otrzymują w postaci Atlasu zdjęć.

Po ukończonym 3 dniowym szkoleniu uczestnik otrzymuje 2 dokumenty:

- Certyfikat Ukończenia kursu badania żywej kropli krwi w jasnym, ciemnym polu widzenia oraz kontraście fazowym o nr klasyfikacji 3230 z nr zawodu 3212 technik analityk medyczny
- Świadectwo ukończenie kursu MP i PS (Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej)

Kurs trwa 3 dni . Łączna ilość godz.25

Z uwagi na to, iż medycyna alternatywna nie jest już obwarowana żadnymi wymogami prawnymi w zakresie wykształcenia, szkolenie z dziedziny mikroskopowego badania żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia skierowane jest do wszystkich, którzy z pasją chcą pomagać innym ludziom w osiąganiu optymalnego poziomu zdrowia i samopoczucia. A w szczególności do: lekarzy, diagnostów, dietetyków, analityków, farmaceutów, mikrobiologów, naturoterapeutów, fitoterapeutów, terapeutów przygotowujących się do pracy z pacjentem w gabinecie w zakresie poradnictwa oczyszczania organizmu, prawidłowego odżywiania oraz dietetyki.

Na czas szkolenia zapewniamy transport w dwie strony z Dworca PKP, PKS i Lotniska we Wrocławiu na miejsce szkolenia oraz miejsce noclegowe, jak również z powrotem po ukończonym kursie.

Szkolenia prowadzą osoby z wykształceniem medycznym.

Zespół szkoleniowy

 

 

Dyplomowany Naturopata Elżbieta Gołaszewska

Jako kierownik zespołu szkoleniowego prowadzi część praktyczną zajęć. Jest głównym konsultantem ds. badania żywej kropli krwi dla firmy Wigor Świat Zdrowia, naturoterapią oraz diagnozowaniem zajmuje się od ponad dwudziestu lat, natomiast badanie kropli krwi wykonuje od 2008 roku.

Lekarz med. dr Jaroław Pacoń

Adiunkt zakładu parazytologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu z 26-letnim doświadczeniem, uczestnik programów badawczych.

Lekarz med. dr Justyna Jakimiuk

Kinezjolog, Dietetyk, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Hawanie i Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia Podyplomowe, WSEZiU w Poznaniu – Dietetyka. Studia Podyplomowe, Akademia Medyczna i Ekonomiczna we Wrocławiu – Zarządzanie w Służbie Zdrowia, Ubezpieczenia Zdrowotne. Koordynator, auditor, kierownik Sekcji Chorób Zawodowych, promotor zdrowia w WSSE we Wrocławiu. Staż i współpraca z działami: Epidemiologii, Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku, Mikrobiologii, Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia oraz Radiologii.

Lekarz med. Jan Pokrywka

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi własną Klinike Długowiecznosci i jest autorem wielu prac naukowych na Akademii Medycznej we Wrocławiu.


Kurs obejmuje zakresem także podstawy fitoterapii. Uczestnicy szkolenia mają możliwość korzystania z dalszej, bezpłatnej pomocy w zakresie mikroskopowego badania żywej kropli krwi, który prowadzimy drogą mailową. Ze względu na dużą ilość materiałów szkoleniowych i konieczność wykonania licznych ćwiczeń z kursantami, w naszych szkoleniach uczestniczy maksymalnie 6 osób, rezerwacja miejsca na szkoleniu odbywa się zgodnie z kolejnością wpływu wpłaty na poczet rezerwacji miejsca.


Wszystkich zainteresowanych szkoleniem w zakresie badania żywej kropli krwi, prosimy o kontakt pod nr. tel.(+48) Wyślij e-mail , oraz 603-101-601. Informacje szczegółowe przesyłamy drogą email-ową: Wyślij e-mail


Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej:

http://www.mikroskopowe-badanie-zywej-kropli-krwi.pl/szkolenia.php

 

UWAGA:

Ukazuje się coraz więcej pochlebnych programów telewizyjnych oraz artykułów w prasie na temat badania żywej kropli krwi, ale też coraz częściej słyszy się o szokujących diagnozach przeprowadzanych przez osoby źle przeszkolone, osoby takie stwierdzają w badanym preparacie obecność wirusów, określają poszczególne szczepy oraz stwierdzają obecność tasiemców, w tym bąblowca. Powyższe informacje wcale nie muszą dziwić, gdyż pojawiają się organizatorzy szkoleń, którzy są np. redaktorami gazet lub psychologami, osoby takie nie znają podstaw medycyny, parazytologii i analityki, "produkują" niekompetentnych "diagnostów", którzy niszczą nasz wspólny rynek pracy. Dlatego dla naszego wspólnego dobra i dobrej opini badania żywej kropli krwi, prosimy o weryfikowanie kwalifikacji osób wystawiających certyfikaty i świadectwa ukończenia szkolenia.

 

O nas: 

 

Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem, własną siedzibą oraz salą szkoleniową, podajemy do publicznej wiadomości wszelkie niezbędne dane, takie jak: nazwę firmy, nr konta bankowego, adres, nr Nip, adres siedziby i miejsca szkolenia.
Naszym największym atutem są dobrze wyszkoleni ludzie, którzy odbywają u nas 59 godz. praktyki, w postaci badań żywej kropli krwi wykonywanej na sobie wzajemnie i przy udziale pacjentów, gdzie kursanci rzeczywiście zdobywają praktyczną wiedzę.
Naszym głównym kierunkiem jest diagnostyka, w tym badanie żywej kropli krwi, dlatego szkolenia z tej dziedziny są dla nas priorytetem.
Nasi wykładowcy to zespół wybitnych ludzi nauki, powszechnie znanych, czynnych zawodowo i pracujących na Wyższych Uczelniach lub w swoich ptywatnych Klinikach (szczegółowe informacje podane są nieco wyżej na stronie). Dyplomami podpisanymi przez takie osoby, można się chlubić i z dumą eksponować w swoim gabinecie, będąc spokojnym o jakość swoich kwalifikacji.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wybór naszej placówki szkoleniowej.
Zespół szkoleniowy Wigor Świat Zdrowia. 

Serdecznie zapraszamy! 

Piotr Gołaszewski,
właściciel firmy Wigor Świat Zdrowia,
oraz
Elżbieta Gołaszewska,
pełnomocnik firmy.

 
 

 

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU zywakroplakrwi
Badania żywej kropli krwi, szkolenia, diagnostyka - galeria
Badania żywej kropli krwi, szkolenia, diagnostyka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 25)
Poprzednia usługa: Profesjonalny zakład krawiecki przyjmie szycie   Następna usługa: Remont Mieszkan