Brak zdjęcia

Wycieczki szkolne, zakładowe, wczasy zagraniczne nr 393349

Lokalizacja: Wodzisłąw Śląski, Rybnik, Żory, Rydułtowy (woj. śląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
alaska-travel ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wojciech Sładek
Biuro Turystyczne ALASKA
Wyślij e-mail
Os. XXX-lecia PRL
44-286 Wodzisław Śląski

tel: 48 608-125-470
tel: 48 32 456-48-01
fax: 48 32 456-48-01
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy biurem turystycznym, które w swojej ofercie posiada atrakcyjne Wyślij e-mail i Wyślij e-mail , Wyślij e-mail i zagraniczne, wyjazdy okolicznościowe. Swoją misję prowadzimy starając się zaspokoić potrzeby poznawcze i rekreacyjne uczestników przy jednoczesnej dbałości o najwyższą jakość usługi i konkurencyjne warunki cenowe. Proponujemy wypoczynek zarówno letni jak i zimowy, oferujemy swoim podopiecznym optymalne warunki wypoczynku dostosowane do ich potrzeb i preferencji. Organizujemy Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail i wielodniowe oraz Wyślij e-mail .

Swoją misję prowadzimy starając się zaspokoić potrzeby poznawcze i rekreacyjne uczestników przy jednoczesnej dbałości o najwyższą jakość usługi i konkurencyjne warunki cenowe.

Działamy na ternie Wodzisławia Ślaskiego, Rybnik, Żor, Rydułtów, Pszowa, Jastrzębia Zdroju, Raciborza, Leszczyn, Czerwionki.

Zapraszamy na naszą stronę internetową Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU alaska-travel

Wycieczki szkolne, zakładowe, wczasy zagraniczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Gipsowanie, piaskowanie ścian   Następna usługa: TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - SOSNOWIEC - NIEMCY - MAIZ