BRITISH SCHOOL Ogólnopolska Szkoła Językowa

BRITISH SCHOOL Ogólnopolska Szkoła Językowa nr 3959

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)Więcej: dojazd autobusem:0,5,6,8,11,12,13,18,26,29,32,34,36,37

INFORMACJE
Użytkownik
Kontakt
BRITISH
Wyślij e-mail
Hetmańska 56
35-045 Rzeszów

tel: 17 8525255
tel: 515 130 122
gg 9316158
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 13:00-21:00
sb: 09:00-13:00
od lipca do końca września szkoła jest czynna do godz 19.00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 
BRITISH SCHOOL RZESZÓW
Ogólnopolska szkoła językowa
 
 

Witamy w rzeszowskim oddziale jednej z największych szkół językowych w Polsce. Działamy i uczymy w większości miast Polski, sukcesywnie powiększając liczbę zadowolonych słuchaczy.

British School oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, lub dowolnego języka, jeśli uczestniczyć w nauce będzie min. 5 osób. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży, maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów państwowych FCE, CAE, CPE, .


Prowadzimy specjalne kursy językowe ANGIELSKI dla PRAWNIKÓW, INŻYNIERÓW, INFORMATYKÓW, PIELĘGNIAREK oraz WŁOSKI dla pracowników służby zdrowia. Te specjalistyczne kursy przygotowane są
z myślą o nauce języka technicznego charakterystycznego dla danej grupy zawodowej.


Słuchacze uczą się w kameralnych grupach, dobranych zarówno pod względem wiedzy, jak i wieku. Poziomy w British School są spójne z poziomami ustalonymi przez Radę Europy w ramach Wspólnego Systemu Europejskiego.


Naszą misją jest nauczanie języków na najwyższym poziomie, z absolutnym uwzględnieniem potrzeb klienta i dbałością o jego satysfakcję.


Specjalnie dla British School najlepsi metodycy Oxford University Press opracowali autorski program nauczania i jest on realizowany w oparciu o oryginalne i najnowsze podręczniki. Priorytetową metodą nauczania British School jest metoda komunikatywna motywująca do szeregu interakcji między kursantami oraz metoda umożliwiająca komunikację z osobami, których rodzimym językiem jest język obcy (native speakers). Metoda komunikatywna British School wymusza zmianę tradycyjnego schematu prowadzonych zajęć, zmieniając proporcje w nauce poszczególnych umiejętności językowych na korzyść mówienia w języku obcym. Dzięki metodzie komunikatywnej British School, zajęcia nastawione są na konwersację i stanowią do 75% realizowanego materiału, co sprawia, że studenci British School nabywają umiejętności płynnego komunikowania się w języku obcym szybciej niż w innych szkołach językowych. Do dyspozycji naszych studentów stworzyliśmy kameralną salę kinową. Funkcjonalne zaplecze dydaktyczne pozwala przyswajać wiedzę w sposób przyjemny i bezstresowy.


W British School pracują tylko najlepsi pedagodzy. Przeszło 600 lektorów w ponad 80 placówkach kształci ponad 18000 studentów. Oprócz najwyższych kwalifikacji potwierdzonych dyplomami czołowych polskich uniwersytetów, nauczyciele naszej szkoły posiadają doświadczenie zdobyte poza granicami kraju. Dzięki regularnym i intensywnym szkoleniom prowadzonym przez metodyków Oxford University Press wykładowcy British School zaliczają się do grona najlepszych specjalistów w kraju.


Szukając klucza do sukcesu polskich przedsiębiorstw i rozwoju pracowników Ogólnopolska Szkoła Językowa British School podjęła działania w kierunku kompleksowej obsługi przedsiębiorstw i korporacji w zakresie nauki dowolnie wybranych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczyliśmy i uczymy kadry managerskie, pracowników działów marketingu, obsługi klienta, szefów produkcji oraz pracowników chcących podnieść swoje kwalifikacje z myślą o przyszłej karierze zawodowej. Zespołowi metodyków i lektorów British School zaufały czołowe przedsiębiorstwa na polskim rynku: Akademia Medyczna w Gdańsku, Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A., BGŻ S.A., BOŚ, Citibank, Gazeta Wyborcza, Ing Bank Śląski, Jednostki Wojskowe (na terenie całego kraju), Kredyt Bank S.A., Lucent Technologies, McDonalds, Megapol S.A., Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Obrony Narodowej, Morliny S.A., Nestle Polska S.A., Nova Medical, Orbis S.A., Philips Polska, PKO S.A., Polkomtel S.A., Michelin Polska, Tesco, TP S.A., WBK, Polskie Radio, Maersk S.A. i Zapraszamy Państwa do współpracy z British School a rozwój Państwa pracowników będzie kluczem do sukcesu Waszej firmy.

 • Odwiedź biuro Szkoły na ulicy Hetmańskiej 56 w Rzeszowie i opowiedz o swoich oczekiwaniach, celach i dotychczasowym kontakcie z językiem. Nasi konsultanci przedstawią Ci najlepsze rozwiązanie. Do British School można zapisać się przez cały rok, aby jednak w pełni skorzystać z kursu zalecamy rozpoczęcie nauki wraz z początkiem roku akademickiego.


 • Jeśli uczyłeś się już wcześniej języka lub miałeś z nim kontakt napisz test kwalifikacyjny. To pozwoli nam zaproponować Ci kurs o odpowiednim poziomie zaawansowania. Osoby pragnące zacząć naukę od podstaw kwalifikowane są bez testu na poziom podstawowy.


 • Będziesz uczyć się w grupach 6-10 osobowych.


 • Przy zapisie wymagana jest wpłata przynajmniej pierwszej raty. Jeśli nie masz jeszcze 18-tu lat umowę musi podpisać osoba pełnoletnia. Opłatę za kurs możesz uiścić w całości za rok z góry lub podzielić ją na nie oprocentowane raty udzielane przez Szkołę, bez dodatkowych formalności.


 • Umowa zawierana jest na rok, jednakże możesz ją rozwiązać w każdej chwili zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Nadpłata za niewykorzystane godziny wykładów zostanie ci zwrócona. Jeśli w czasie trwania nauki, zmienisz miejsce zamieszkania, przeniesiemy cię do wybranego oddziału British School w Polsce, gdzie będziesz kontynuować naukę.


 • W dniu pierwszych zajęć otrzymasz podręczniki i poznasz lektora, który będzie cię uczył wybranego języka. W British School uczą zarówno Polacy jak i obcokrajowcy (native speakers).


 • Podczas trwania kursu będziesz informowany o postępach, wynikach testów oraz frekwencji. Jeśli byłeś nieobecny na zajęciach, zaległości możesz nadrobić korzystając
  z bezpłatnych konsultacji z lektorem. Otrzymasz również wszystkie materiały z zajęć, na których cię nie było.


 • Na zakończenie danego poziomu nauki napisz test końcowy. To pozwoli Ci uzyskać certyfikat znajomości języka i przejść na kolejny poziom nauki.


 • Po zakończeniu kursu dowiedz się, jaki rabat Ci przysługuje w roku następnym. Będziesz mieć możliwość zarezerwowania sobie miejsca w grupie z wybranymi przez Ciebie terminami zajęć i lektorem.

Zapraszamy do naszej szkoły!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU british
pozytywna
rozwiń Znakomita szkoła, od kiedy uczęszczam na zajęcia do niej mój angielski znacznie się poprawił, już nie boje się, że podczas rozmowy z obcokrajowcem czegoś nie zrozumiem, to znakomita placówka Wystawiona 13-02-2014 10:58 przez karolina (83.23.95.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Znakomita szkołą, jestem bardzo zadowolona z moich postępów w nauce angielskiego, mam wrażeniem że po 5 miesiącach nauki w tej szkole umiem więcej niż po 3 latach nauki w zwykłej szkole, to na prawdę wspaniałą placówka, pracują w niej sympatyczni i mili lektorzy, znakomicie potrafiący wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe sprawy gramatyczne Wystawiona 30-12-2013 08:17 przez Basia (83.21.134.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Polecam gorąco szkołe językowa British school w rzeszowie, jeste bardzo zadowolona z kursu dla maturzystów z jez. niemieckiego, świetna i przyjazna atmosfera, bardzo dobrze wyposażone sale, do tego sala kinowa, duża uwaga skupiona na praktyznej nauce języka, i przygotowaniu do matury, polecam Wystawiona 12-11-2013 13:04 przez Oliwia (83.23.178.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem bardzo zadowolona z postępów mojego syna w nauce niemieckiego, dzięki tym dodatkowym zajęciom w British School jego oceny znacznie się poprawiły, uczęszcza teraz na zajęcia z ogromną przyjemnością. Polecam Wystawiona 11-10-2013 13:38 przez Anna (83.20.54.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem zadowolona z zajęc w szkole w Rezeszowie. Zawsze one były przez czas mojego kursu profesjonalnie prowadzone. Były one, w małych przyjaznych grupach. Wystawiona 11-09-2013 11:29 przez mana (83.11.41.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem zadowolona z kursu w tej szkole. Wiedzą jak nauczać. Lektorzy mają dobre podejście do uczniów, umieją przekazać wiedzę. Kładą nacisk na mówienie, ale dbają także o pisanie i gramatykę. Dzięki nim nauczyłam się mówić po angielsku Wystawiona 29-08-2013 08:33 przez Arena (83.20.196.*)   Zgłoś nadużycie
BRITISH SCHOOL Ogólnopolska Szkoła Językowa - galeria
BRITISH SCHOOL Ogólnopolska Szkoła Językowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Poradnia reumatologiczna - wizyty domowe! Poznań   Następna usługa: Diagnostyka i leczenie chorób nerek - Poznań