TheExiles School of English Jeśli nauka to z NAMI

TheExiles School of English Jeśli nauka to z NAMI nr 3962

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
School
Wyślij e-mail
Ks. Jałowego 20
35-010 Rzeszów

tel: 17 8626606
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

The Exiles School of English
Tried the rest? Now try the BEST.
W dzisiejszych czasach wszyscy wiedzą, że najlepszą formą uczenia się języka jest wyjazd do innego kraju i przebywanie wśród native speakerów. Niestety smutny fakt jest taki, że dla większości z nas z różnych powodów nie jest to możliwe. W starym powiedzeniu Mahomet zawsze przychodził do góry, ale dziś to góra przychodzi do Mahometa. W "The Exiles School of English" gwarantujemy naukę języka angielskiego wyłącznie przez native speakerów.Szkoła językowa "The Exiles School of English" została założona w 2005 roku. Celem założycieli szkoły było i nadal jest podniesienie jakości nauki języka angielskiego w Rzeszowie
Nasza kadra to wysoko wykształceni native speakerzy, pochodzący z Wielkiej Brytanii, posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, będący egzaminatorami The British Council, dzięki czemu mogą zaoferować Państwu kompleksowe przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych, prowadzonych przez The British Council, a także takich egzaminów jak LCCI czy TOEFL.Nieważne, czy zaliczasz się do osób początkujących, czy też do zaawansowanych. Nieważne również, czy poszukujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminów, czy też lekcji indywidualnych, konwersacji, lub chcesz podszkolić swój język biznesu (Business English) - w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Siebie.
Native only: w naszej szkole gwarantujemy, że każda lekcja jest prowadzona przez native speakerów z Wielkiej Brytanii, co pomaga przełamać bariery językowe.
   
Kursy: kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od grupy dla początkujących, a skończywszy na grupie "proficiency" dla osób biegle posługujących się językiem.
   
Przygotowanie do egzaminów: oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie do następujących egzaminów językowych : FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, TELC, TOEFL, MATURA
   
Pomoc dla osób studiujących filologię angielską na uniwersytetach i w kolegiach: Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom oraz dzięki współpracy z polskimi uczelniami jesteśmy w stanie pomóc ludziom dążącym do perfekcji w posługiwaniu się językiem angielskim
   
Kursy indywidualne: kursy prowadzone są w grupach 6-12 osobowych. Istnieje również możliwość skorzystania z kursów indywidualnych (1-3 osoby).
   
Miła atmosfera zajęć : zajęcia prowadzone w naszej szkole odbywają się w miłej atmosferze, więc każdy z kursantów może czuć się wyjątkowy.
   
English for specific needs: jeżeli potrzebujesz specyficznego słownictwa do wykonywania swojego zawodu lub wyjeżdżasz do Anglii do pracy, jesteśmy gotowi Ci pomóc w kwestii wzbogacenia swojego słownictwa. Podczas kursu zdobędziesz również praktyczne informacje jak radzić sobie na terenie Wysp Brytyjskich.Nasza kadra posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, ale również doskonałą wiedzę o świecie biznesu, co owocuje nie tylko nauczaniem języka dotyczącego biznesu, ale również nauczaniem biznesu w języku angielskim.
Przez okres wielu lat współpracowaliśmy z niektórymi z najlepszych firm w Polsce, osiągając bardzo dobre wyniki. Uczestnicząc w naszych kursach językowych Twoja firma zrobi wielki krok do przodu. Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w naszej szkole, jak i w siedzibie Twojej firmy.
Przed rozpoczęciem kursu każdy z chętnych zapraszany jest do napisania testu kwalifikacyjnego oraz do przeprowadzenia krótkiej rozmowy z jednym z naszych nauczycieli, którzy oceniają znajomość języka i zakwalifikują Państwa do najbardziej odpowiedniej grupy językowej. Na miejscu udzielamy też wszelkich informacji dotyczących kursów.
Firmy chętne do skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie dotyczące uzgodnienia szczegółów kursu.
WHAT ARE YOU WAITING FOR???
HURRY! LIMITED SPACE AVAILABLE!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
TheExiles School of English Jeśli nauka to z NAMI - galeria
TheExiles School of English Jeśli nauka to z NAMI Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Informatyka dla dzieci! PKiN w Warszawie!   Następna usługa: Diabetologia - badania wyrównania cukrzycy - Poznań