Bezbolesne testy alergiczne  -  ODCZULANIE  -  W - wa

Bezbolesne testy alergiczne - ODCZULANIE - W - wa nr 404726

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: ul. Darłowska 3/u1

INFORMACJE
Użytkownik
alergikus (2)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Alergikus
Medicus Pharma Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Darłowska 3/u1
04-091 Warszawa

tel: 509844448
tel: 609874574
www.alergikus.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
Testy i odczulanie za pomocą metody SIT (systemowa terapia informacyjna)
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Diagnostyka oraz odczulanie prowadzone przez Lekarzy specjalistów, Dr. medycyny naturalnej oraz Terapeutów

 

Diagnostyka jest bezbolesna i bezinwazyjna. Test trwa kilkanaście minut. Wynik jest natychmiastowy dzięki pracy na ultraczułym i nowoczesnym urządzeniu medycznym działającym metodą STI - z niem. System Informations Therapie . Na testerze podczerwieni  umieszczane są kolejno wyselekcjonowane ampułki z alergenami. Punktoskop skórny odczytuje natychmiastowy wynik testu.

 

Po przeprowadzeniu diagnostyki niemal za jedną wizytą istnieje możliwość usuwania konkretnego obciążenia organizmu np: odczulania wykrytego alergenu.

 

Terapia  przeprowadzana jest wyłącznie drganiami własnymi organizmu pacjenta bez użycia leków czy innych środków farmakologicznych. W naszym gabinecie wykonujemy bezinwazyjne i bezbolesne testy alergiczne. Wyniki tego testu są natychmiastowe poprzez automatyczną sygnalizację urządzenia. Testy trwają około 15-30 minut. Bez obawy można je wykonywać nawet u małych dzieci poniżej 3 roku życia. Standardowa wizyta obejmuje przeprowadzenia całego zestawu, który zawiera ponad 100 podstawowych alergenów, jakie występują w naszym codziennym otoczeniu. Istnieje także możliwość testowania indywidualnie dostarczonych substancji, na które istnieje wysokie ryzyko alergii u danej osoby, np. sierść zwierząt, kosmetyki, akryl, detergenty i inna chemia. Pacjent na 3 godziny przed przeprowadzeniem testu nie powinien przyjmować leków przeciwalergicznych oraz nie spożywać alkoholu. Przeciwwskazaniem jest rozrusznik serca.

 

Metoda prowadzona przez Lekarzy specjalistów, Dr. medycyny naturalnej oraz Terapeutów

 

Metoda klasyczna końca XX wieku, tak skuteczna w leczeniu stanów ostrych, imponująca osiągnięciami transplantologii i implantologii wydaje się bezradna wobec schorzeń o naturze chronicznej. O ile wcześniejszy stosunek zachorowań ostrych do przewlekłych wynosił 9:1 o tyle na dzień dzisiejszy jest odwrotny. Stale wzrasta liczba chorych przewlekle z zespołami alergicznymi, bólowymi, reumatycznymi czy autoimmunologicznymi. Chorym tym medycyna klasyczna ma niewiele do zaoferowania oprócz objawowej czy substytucyjnej farmakoterapii oraz metod inwazyjnych jak skalpel czy napromieniowanie. W tej sytuacji coraz częściej zgłaszany jest postulat zmiany paradygmatu medycznego, czyli zrewidowania obowiązujących poglądów na istotę choroby, zdrowia i życia. Nowy paradygmat miałby uwzględniać współczesny stan wiedzy z takich dziedzin jak biofizyka, mechanika kwantowa, zjawiska bioelektryczne, promieniowanie biofotonowe, cybernetyka, teoria informacji oraz odkrywaną na nowo wiedzę o roli substancji podstawowej (matrix) w procesach regulacyjnych organizmu pojmowanego jako funkcjonalnie niepodzielna całość.

 

Stosowana przez Nas metoda to nic innego jak naturalna medycyna przyszłości, na miarę XXI wieku zwana STI (Systemowa Terapia Informacyjna z niem. System Informations Therapie). Rozpowszechniona na zachodzie Europy już od kilkudziesięciu lat, w Polsce także zdobywa uznanie i popularność. SIT można zdefiniować jako terapię sygnałami elektromagnetycznymi mającymi charakter informacji i działającymi na poziomie regulacyjnym organizmów żywych. Podstawowym warunkiem skuteczności biologicznej tych sygnałów jest ich wejście w rezonans z sygnałami własnymi organizmu poddanego terapii. Aby spełnić swą funkcję, czyli być zrozumiałym, sygnał informujący musi spełnić warunek odpowiedniego natężenia i być zrozumiałym dla systemu odbiorczego danego organizmu. W biologii natężenie sygnału musi się znajdować (jest to warunek konieczny) poniżej szumu termicznego, a sygnał musi mieć odpowiednią częstotliwość by wywołać efekt biologiczny. Prawidłowość odkrył tą neurofizjolog Adey stąd też pojęcie okna Adeya.Oprócz lub zamiast interwencji na poziomie materialnym (chemioterapia, a w przypadku alergii sterydy lub inne wygaszacze w postaci leków) możemy oddziaływać na organizm na poziomie informacyjnym wygaszając sygnały nieprawidłowe przywracając spektrum drgań do fizjologicznej normy poprawiając tym samym zdolności samoregulacyjne organizmu. Porównując skuteczność leków homeopatycznych sprowadza się głównie do przekazania organizmowi chorego informacji elektromagnetycznej skojarzonej ze strukturą makromolekuł wody.

 

Organizm noworodka składa się w około 90% z wody, a organizm człowieka w podeszłym wieku ma tylko jej już 60%. jednym ze skutków procesu starzenia jest więc postępujące odwodnienie organizmu. Woda jest podstawową substancją materii każdej żywej komórki.U naukowych podstaw terapii  leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Dzięki swej skuteczności terapia ta skraca czas farmakologicznego leczenia i można ją bezpiecznie i skutecznie zastosować nawet u małych dzieci. Z dużym sukcesem od ponad 15 lat Nasi lekarze i terapeuci zajmują się wykonywaniem terapii wspierających leczenie wielu chorób. Dysponujemy  aparatem medycznym  który posiada certyfikat ISO 9002.Diagnostyka jest bezbolesna i bezinwazyjna. Test trwa kilkanaście minut. Wynik jest natychmiastowy dzięki pracy na ultraczułym i nowoczesnym urządzeniu medycznym. Po jego przeprowadzeniu niemal za jedną wizytą istnieje możliwość usuwania konkretnego obciążenia organizmu - alergenu.

 

W terapii wykorzystuje się istniejące w organizmie człowieka i wokół niego drgania elektromagnetyczne, które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi w organizmie człowieka istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne). Drgania fizjologiczne sterują reakcjami chemicznymi, procesami rozwojowymi, regeneracyjnymi i koordynują przemiany materii oraz wydzielania hormonalnego, zaś patologiczne odgrywają rolę zakłócającą, wywołaną np. obciążeniem ustroju toksynami, zranieniami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami, szkodami jatrogennymi. Sumę drgań fizjologicznych i patologicznych określa się mianem drgań własnych organizmu pacjenta. Spektrum tych drgań rozciąga się od ekstremalnie długich po bardzo krótkie fale. Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, zarówno z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów, za pomocą specjalnych elektrod i za pomocą przewodu doprowadzić do urządzenia terapeutycznego.

 

Lekarz dysponuje różnorodnymi wielowarstwowymi elektrodami. Pole magnetyczne elektrod jest niezwykle małe i służy jedynie przekazywaniu informacji. Drgania te są przetwarzane dzięki nowoczesnej elektronice w drgania terapeutyczne, przy czym nie są dodawane inne lub technicznie wytworzone częstotliwości. Drgania terapeutyczne przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio (dodatnie sprzężenie zwrotne) a dysharmoniczne ujemnie, a więc inwertowane (ujemne sprzężenie zwrotne). Działanie terapeutyczne przebiega nie w urządzeniu, lecz w samym organizmie pacjenta. Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i z kolei przekazuje do urządzenia medycznego wykorzystującego STI zmieniony wzorzec drgań. Proces ten ciągle się powtarza w ułamkach sekund. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi.

 

Kontakt i rejestracja: Wyślij e-mail lub Wyślij e-mail

Internet: Wyślij e-mail

Promocja: wstępny test on-line gratis: http://www.alergikus.pl/test-alergiczny.htm

 

Przeprowadzamy następujące testy i odczulamy wykryte alergeny (bardzo wysoka skuteczność)

 

a. test podstawowy (pyłki, zboża, insekty, grzyby, sierść zwierząt, używki, ryby , mięso, nabiał, warzywa, owoce, roztocza, orzechy)

b. test wziewny - inhalacyjny (pleśnie, roztocza)

c. test pyłkowy (trawy, kwiaty, krzewy, zboża, zioła, drzewa)

d. test spożywczy (barwniki, konserwanty, emulgatory, aromaty, słodziki i wiele innych)

e. test na metale

f. test na oleje i przyprawy

g. test identyfikacyjny (diagnostyka obciążeń organizmu)

 

Copyright © 2012 Medicus Pharma Sp. z o.o.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU alergikus
pozytywna
rozwiń Choroba mojej córeczki w postaci częstych infekcji ciągnęła się od kilku lat. Trafilam z polecenia siostry do Dr naturopatii w Alergikus około rok temu. Po przeprowadzeniu badań okazało się iż Marysia jest alergikiem na pleśnie i roztocza. Po przeprowadzeniu odczuleń około 3 miesięcy wszelkie objawy zanikły. Do dnia dzisiejszego nie wystąpiła jakakolwiek infekcja. naprawdę dziękuję wam i polecam wszystkim alergikom. Mieszczą się w Warszawie telefon na stronie www.alergikus.pl Wystawiona 27-02-2013 22:02 przez anna (89.77.64.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Muszę przyznać że na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego odczulania ale o moje zdziwienie po kilku terapiach na gluten skora Oli wygładziła się a wszelkie objawy na skórze zanikły. Minęło już 7 miesięcy i wszystko jest w porządku a Oleńka rozwija się doskonale. Polecam ich gabinet u Nas zadziałało. Ania ktoś pytał mnie o ich adres to chyba dokladnie jest gdzieś na stronie www.alergikus.pl Wystawiona 08-11-2012 01:10 przez Ania (89.77.156.*)   Zgłoś nadużycie
Bezbolesne testy alergiczne - ODCZULANIE - W - wa - galeria
Bezbolesne testy alergiczne - ODCZULANIE - W - wa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: DEKARSTWO krycie dachów papą termozgrzewalną   Następna usługa: GRAFFEX , najtańsze tusze, tonery, ksero, druk