Aerobic NAJNIŻSZE CENY!!! Katowice

Aerobic NAJNIŻSZE CENY!!! Katowice nr 416

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
OPIS USŁUGI
Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail

Wyślij e-mail
 
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
FITNESS FUN posiada najszerszą ofertę spośród wszystkich tego typu placówek rekreacyjnych. W klubie prowadzone są zajęcia aerobiku, step, spinning, tae bo i strechingu oraz nowe zdobywające coraz większą popularność formy rekreacji Tai-Chi i Joga. Oprócz tego mogą Państwo uczestniczyć w zajęciach na sali do treningu siłowego, a po ćwiczeniach skorzystać z sauny fińskiej lub wybrać się do solarium.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Należy podkreślić, że ćwiczenia prowadzone są w grupach o zróżnicowanym poziomie, dzięki czemu każdy uczestnik zajęć znajdzie dla siebie odpowiedni program treningowy. Klienci mogą sami zdecydować, w jakiej grupie chcą ćwiczyć, ale prowadzący ćwiczenia chętnie pomogą w podjęciu właściwej decyzji.
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail

Na zajęcia zapraszają doświadczeni instruktorzy, którzy posiadający bogatą wiedzę z zakresu treningu i odżywiania oraz suplementacji.

Oprócz zajęć ruchowych organizowane są również spotkania, na których specjalista w dziedzinie dietetyki opracowuje - indywidualnie dla każdego Klienta - dietę właściwą dla wybranego programu treningowego.
Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail
 
Wyślij e-mail

Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Nasze porady - Talia osy!!!!
Wyślij e-mail Liczba powtórzeń powinna być dostosowana Wyślij e-mail do możliwości osoby ćwiczącej, a Wyślij e-mail możliwości te są różne. W przypadku jednych Pań może to być Wyślij e-mail od 6 do 8 powtórzeń w serii, zaś w przypadku innych nawet Wyślij e-mail od 15 do 20 powtórzeń. Rozwiązanie uniwersalne brzmi: o wszystkim Wyślij e-mail decydują aktualne możliwości.
Wyślij e-mail Przy wykonywaniu ćwiczeń na mięśnie brzucha koniecznie trzeba Wyślij e-mail przestrzegać reguły, aby przy unoszeniu nóg były one zawsze Wyślij e-mail ugięte w kolanach, a zakres ruchów bioder maksymalny
Wyślij e-mail

AEROBIC

Wyślij e-mail Gimnastyka pomaga schudnąć, wymodelować sylwetkę, odreagować. Wyślij e-mail To także doskonały sposób na zatrzymanie biologicznego zegara. Wyślij e-mail Regularny trening aerobowy zwiększa odporność organizmu, dotlenia Wyślij e-mail go, polepsza wchłanianie tlenu i wykorzystanie wapnia, a zatem Wyślij e-mail zapobiega osteoporozie, uaktywnia nasz naturalny system obrony Wyślij e-mail przed wolnymi rodnikami, zapobiega utracie jędrności ciała, jednym Wyślij e-mail słowem - opóźnia proces starzenia się.

Ćwiczenia powinny być przede wszystkim relaksem i przyjemnością, Wyślij e-mail ponieważ za trudne lub zbyt wyczerpujące mogą stać się udręką Wyślij e-mail i szybko prowadzą do zniechęcenia. Dlatego powinniśmy wybrac formę Wyślij e-mail aktywności ruchowej, która jest najbardziej odpowiednia. Ważny Wyślij e-mail jest również cel, który chcemy osiągnąć: utrzymać dobrą kondycję, Wyślij e-mail odprężyć się czy schudnąć, wyszczuplić nogi lub ujędrnić pośladki. Wyślij e-mail Aby dojść do zadowalających wyników, dobrze jest odwiedzać klub Wyślij e-mail trzy lub nawet cztery razy w tygodniu. Zajęcia aerobiku, tak jak Wyślij e-mail inne formy gimnastyki zaczynają się od rozgrzewki, a następnie Wyślij e-mail przez 45 minut poruszamy się przy muzyce według określonego układu Wyślij e-mail choreograficznego, na zakończenie rozciągając mięśnie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty zajęć muzyczno-ruchowych, Wyślij e-mail tu każdy znajdzie coś dla siebie interesującego. Dysponujemy bardzo Wyślij e-mail dużą bazą w postaci sprzętu treningowego, oferujemy zajęcia typu:

AEROBIK O
Wyślij e-mail zajęcia przeznaczone dla osób początkujących Wyślij e-mail podczas których uczymy techniki wykonywania wszystkich podstawowych Wyślij e-mail kroków, komend oraz podstawowych ćwiczeń wzmacniających.

STEP O - zajęcia przeznaczone dla osób początkujących Wyślij e-mail podczas których uczymy techniki wykonywania wszystkich podstawowych Wyślij e-mail kroków na platformie (stepie) oraz podstawowych ćwiczeń wzmacniających.

STEP - to forma ćwiczeń z wykorzystaniem specjalnej Wyślij e-mail platformy, celem treningu jest stymulacja wydolności układu krążenia Wyślij e-mail i oddychania oraz pobudzenia przemian tłuszczowych.

STEP I/II - zajęcia przeznaczone dla osób średnio Wyślij e-mail zaawansowanych oraz zaawansowanych o większej intensywności.

TBP - TOTAL BODY PUMP - to zajęcia prowadzone Wyślij e-mail z wykorzystaniem specjalnej sztangi z obciążonej od 1-18kg. Po Wyślij e-mail ogólnorozwojowej rozgrzewce następuje część zajęć właściwa gdzie Wyślij e-mail wzmacniamy kolejno grupy mięśniowe pracując głównie nad ich siłą Wyślij e-mail i wytrzymałością.

FIGURA, BPU - zajęcia podczas których kształtujemy Wyślij e-mail zarówno wytrzymałość jak i siłę mięśniową głównie mięśni brzucha, Wyślij e-mail nóg, pośladków. Po częśći aerobowej gdzie wykonujemy proste łączenia Wyślij e-mail kroków następuje część wzmacniająca z wykorzystaniem różnego rodzaju Wyślij e-mail przyborów (piłek, taśm, tubinngów, ciężarków). Jest to forma zajęć Wyślij e-mail o charakterze ogólnorozwojowym.

BODY TONE, BODY SCHAPE - forma zajęć aerobowych Wyślij e-mail połączonych z ćwiczeniami siłowymi. W zajęciach stosuje się ciężarki Wyślij e-mail z którymi wykonuje się proste kroki taneczne i połączenia ruchowe Wyślij e-mail ćwiczenia są również wykonywane w pozycjach izolowanych. Pracujemy Wyślij e-mail nad grupami mięśni zarówno górnej jak i dolnej części ciała.

AERO-BOX TAE-BO - lekcja oparta na prostych Wyślij e-mail elementach techniki boksu, tae-bo - kopnięcia, ciosy.
Jest to forma zajęć o wysokiej intensywności.

SUPER OFERTA DLA Wyślij e-mail PANÓW!

DANCE AEROBIK, FUNKY - zajęcia w których główna Wyślij e-mail część lekcji opiera się na układach tenecznych opartych na wybranej Wyślij e-mail technice. Celem jest efektowny układ taneczny, który mobilizuje Wyślij e-mail uczestników zajęć do kształtowania koordynacji ruchowej i pamięci Wyślij e-mail ruchowej.

BODY ART. - forma zajęć o charakterze relaksacyjnym Wyślij e-mail gdzie wykonywane są ćwiczenia elementów techniki yogi, stretchingu, Wyślij e-mail pilatesa. Trening ma tutaj charakter wzmacniający i rozciągający.

Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego dla siebie rodzaju Wyślij e-mail zajęć, nasi wykwalifikowani instruktorzy pomogą Ci. Przyjdź i Wyślij e-mail spróbuj ćwiczyć z nami, niepowtarzalna atmosfera jaką tworzymy Wyślij e-mail na zajęciach z pewnością zmotywuje Cię do systematycznego treningu. Wyślij e-mail

U NAS NIE MUSISZ ZAPISYWAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA!
W NASZYM KLUBIE MOŻE ĆWICZYĆ NAWET DO 50 OSÓB W JEDNEJ Wyślij e-mail GRUPIE,
Wyślij e-mail TAKIEJ ATMOSFERY NIE MA NIGDZIE!

Jednorazowe wejście 19 zł obejmuje:
- zajęcia ruchowe
- sale ćwiczeń siłowych
- urządzenia cardio
- saunę fińską
- opiekę instuktorską

Karnet miesięczny imienny 140 zł obejmuje:
- zajęcia ruchowe
- sale ćwiczeń siłowych
- urządzenia cardio
- saunę fińską
- opiekę instuktorską

Karnet miesięczny członkowski 110 zł obejmuje:
+ 100 zł opłaty rocznej (członkowskiej)
- zajęcia ruchowe
- sale ćwiczeń siłowych
- urządzenia cardio
- saunę fińską
- opiekę instuktorską

Karnet półroczny 3x200zł
w trzech po sobie następujących miesiącach obejmuje:

- zajęcia ruchowe
- sale ćwiczeń siłowych
- urządzenia cardio
- saunę fińską
- opiekę instuktorską

Karnet roczny 4x270zł
w czterech po sobie następujących miesiącach obejmuje:

- zajęcia ruchowe
- sale ćwiczeń siłowych
- urządzenia cardio
- saunę fińską
- opiekę instuktorską

5 wejść jednorazowych 5x14zł (70zł) Wyślij e-mail
do wykorzystania w 30 dni od daty zakupu

Zapraszamy! Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU fitness_fun
pozytywna
rozwiń Hm........do sauny wchodzi się nago, a ręcznik kładzie się na podeście- pod pupę / w saunie nie owijamy się ręcznikiem tylko przebywamy nago ! Jesli już piszecie instrukcję, jak zachować się w saunie- to róbcie to zgodnie z zasadami i nie bezczećcie tego wwypoczynku- czas aby Polacy wyzbyli sie resztek pozostałości komunizmu i zaściankowego katolicyzmu. Doprawdy- widać za granicą szczególnie na plaży FKK jak zachowują się Polacy i widać to również na podstawie Państwa instrukcji- jak zachowywać się w saunie! Apropo- zapraszam do kompleksu saun w Aqua Parku w Dabrowie Górniczej! Z powazaniem, Polak-Europejczyk Wystawiona 23-09-2009 19:54 przez P-E (91.94.77.*)   Zgłoś nadużycie
Aerobic - Aerobic NAJNIŻSZE CENY!!! Katowice
Aerobic NAJNIŻSZE CENY!!! Katowice Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: SAUNA regeneracja i relaks!!! Gdańsk   Następna usługa: Solarium w NAJLEPSZYM salonie w Katowicach!!!