Szkolenie psów, tresura psów, wczasy z psem, hotel dla psów

Szkolenie psów, tresura psów, wczasy z psem, hotel dla psów nr 423581

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Użytkownik
zaklinaczka ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Katarzyna Misiuda
www.zaklinaczkapsow.pl
Wyślij e-mail
kielce
25-342 kielce

tel: 693397211
tel: 792850061
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Jedyna w Polsce Szkoła dla Właścicieli psów. Nauka bez smakołyków, klikierów i innych zbędnych gadżetów. 

 

                              OFERTA SZKOŁY:

W naszej Szkole uczymy Właścicieli jak komunikować się z psem. Aby z miłości i szacunku do ukochanego pańcia, psiak chciał wykonać każde znane mu polecenie/prośbę. W dodatku, by odbywało się to bez smakołyków, klikierów i podobnych bezsensownych narzędzi. Pokażemy, jak sprawić, żeby Wasz Przyjaciel był o wiele bardziej szczęśliwym, a jednocześnie wykonywał perfekcyjnie każdą prośbę z rozmerdanym ogonem. Byście mieli Państwo wygodę i wyłącznie przyjemność wynikającą z posiadanego przez Was psa – nie zaś słodki kłopot i obowiązkowy problem trwający całe życie.
Choć wydaje się to zadziwiające i wręcz niemożliwe – to po prostu, naprawdę działa! W dodatku zawsze i wszędzie !

Nie dopuszczalne jest u nas stosowanie kolczatek, smakołyków, krzyku/podnoszenie głosu, bicie! Jeżeli w dniu lekcji Właściciel ma ” zły dzień”: źle się czuje, ma kłopoty w pracy, etc – zajęcia odwołuje (nie przepadają). Przychodzenie do Szkoły, dla Właściciela i psa mają być przyjemnością, nie zaś przykrą koniecznością.
Oferujemy cały wachlarz możliwości szkoleń-od nawet 1-3 spotkań, po pełne kursy. Do Szkoły można przyjść z psem w KAŻDYM wieku, każdej rasy i „nierasy”, choć rzecz jasna praca z młodym psiakiem jest dla Właściciela (!) łatwiejsza.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU zaklinaczka
brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie
Jedyna w Polsce Szkoła dla Wyjątkowych Właścicieli psów - Szkolenie psów, tresura psów, wczasy z psem, hotel dla psów
Szkolenie psów, tresura psów, wczasy z psem, hotel dla psów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Remonty montaz sprzedaz serwis okien drzwi rolet   Następna usługa: Pomoc przy pisaniu prac licencjackich, magisterskich, bez ryzyka!