Rejestracja online, rejestracja do lekarza przez internet, medmemo. pl

Rejestracja online, rejestracja do lekarza przez internet, medmemo. pl nr 430267

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
medmemo ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
BSBITS Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
tel: 783 955 554
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Rejestruj się do lekarza online z dowolnego miejsca o każdej porze!
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Internetowy Wyślij e-mail wizyt medycznych medmemo.pl, to miejsce gdzie Wyślij e-mail jest możliwa z każdego miejsca, o dowolnej porze. Pierwszy raz całkowicie przez Internet. Bez kolejek, bez ciągnących się połączeń telefonicznych. Zaledwie kilkoma kliknięciami!

A to nie wszystko, Wyślij e-mail oferuje wiele innowacyjnych Wyślij e-mail , zarówno dla gabinetów lekarskich, jak i dla pacjentów:

  • Terminarze pracy lekarzy - dzięki temu narzędziu grafik pracy nagle staje się przejrzysty i poukładany. Całkowita obsługa online, czytelny i jasny wygląd, a to tego powiadomienia mailowe o każdej zmianie dokonanej przez gabinet, jak i pacjenta.
  • Karty pacjentów - pełna informacja o historii chorobów Twoich pacjentów całkowicie online, a wprowadzanie danych jeszcze nigdy nie było tak szybkie i sprawne!
  • Baza usług gabinetu - od teraz pacjenci rejestrując się na wizytę mogą określić jej cel, a Ty możesz wybrać usługi jakie świadczysz, w jakich cenach i jak długo one trwają! Prawda, że to usprawni grafik pracy?
  • Powiadomienia e-mail i SMS - ta funkcja, to nic innego jak przypomnienia o wizycie. Od teraz nikt już nie zapomni o spotkaniu z Tobą!

Nie, to nie wszystko! :) Do dyspozycji oferujemy także:

  • Wyślij e-mail , która znajduje odpowiedniego lekarza jedynie po wpisaniu objawów.
  • Wyślij e-mail , gdzie każdy znajdzie opis swojej choroby i informacje gdzie szukać pomocy.
  • Wyślij e-mail , czyli miejsce spotkań. Tutaj można wymieniać się opiniami, zasięgać porady i opowiadać o swoich doświadczeniach.

Nie czekaj! Wejdź na Wyślij e-mail i Wyślij e-mail !Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU medmemo
medmemo.pl - Rejestracja online, rejestracja do lekarza przez internet, medmemo. pl
Rejestracja online, rejestracja do lekarza przez internet, medmemo. pl Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Niepubliczne Technikum Usługowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego   Następna usługa: Koszenie trawników, Przycinanie żywopłotów, Wycinka drzew