BILLBOARDY SPONSORSKIE SPOTY REKLAMOWE REKLAMY ANIMACJE CZOŁOWKI

BILLBOARDY SPONSORSKIE SPOTY REKLAMOWE REKLAMY ANIMACJE CZOŁOWKI nr 433845

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Użytkownik
FinalMedia ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: +48602788556
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 0:00-24:00
wt: 10:00-18:00
śr: 10:00-18:00
cz: 10:00-18:00
pt: 10:00-18:00
sb: 0:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma FinalMedia zajmuje się produkcją i postprodukcją telewizyjną, głównie: reportaże, reklamy, teledyski, czołówki, animacje, filmy promocyjne, spoty reklamowe, filmy korporacyjne, animacje reklamowe, billboardy. Kładziemy nacisk, aby materiał po zmontowaniu był dynamiczny, ciekawy i profesjonalnie wykonany. Aby to osiągnąć należy zastosować wiele ciekawych technik w trakcie montażu, dołożenie efektów specjalnych i dźwiękowych, grafiki oraz animacji.

Na co dzień współpracujemy z takimi gigantami telewizyjnymi jak TVP czy Canal+ współuczestnicząc przy produkcji reportaży, felietonów, teledysków, reklam, programów na żywo (np. relacje SPORTowe). Chętnie przyjmiemy każde wyzwanie i zrealizujemy różnego rodzaju filmy i animacje, które na pewno Państwa zadowolą także pod względem finansowym.

 

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE
BILLBOARDY SPONSORSKIE
PRODUKCJA TELEWIZYJNA
CZOŁÓWKI I ANIMACJE
FILMY PROMOCYJNE
SPOTY REKLAMOWE
TELEDYSKI
SZKOLENIAZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU FinalMedia
BILLBOARDY SPONSORSKIE SPOTY REKLAMOWE REKLAMY ANIMACJE CZOŁOWKI - galeria
BILLBOARDY SPONSORSKIE SPOTY REKLAMOWE REKLAMY ANIMACJE CZOŁOWKI Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Projekty osłon stałych, ochrona radiologiczna, aparaty RTG, testy RTG   Następna usługa: Usługi cateingowe, cateding dla firm, obiady domowe, pizza w Lublinie