Wyroby z wikliny płoty wiklinowe produkcja wyrobów wiklinowych maty

Wyroby z wikliny płoty wiklinowe produkcja wyrobów wiklinowych maty nr 437958

Lokalizacja: Leszno (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
wiklinaleszno ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
EWA ŚWIĄTKOWSKA-PAPIŃSKA
WIKLINA LESZNO
Wyślij e-mail
WARSZAWSKA 5A
05-084 LESZNO

tel: 607257428
tel: 227258454
fax: 227210848
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9-18
sb: 9-16
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nasza działalność obejmuje:

·         Wikliniarstwo - polega na uprawie i przetwórstwie wikliny oraz produkcji półfabrykatów wikliniarskich. Powstały w Gospodarstwie Wikliniarskim surowiec jest materiałem plecionkarskim dla plecionkarzy na rynku krajowym i zagranicznym. Wieloletnie doświadczenie i znajomości wymagań klientów przyczyniły się do tego, że wytwarzany przez nas surowiec jest bardzo dobry jakościowo i oferujemy wszystkie najbardziej popularne rodzaje wikliny.

·         Plecionkarstwo - polega na wyplataniu wyrobów z wikliny oraz surowców pochodnych. Są to wyroby o popularnym przeznaczeniu, w tym: kosze, meble, wyroby dekoracyjno - użytkowe, itp. Wyplecione wyroby trafiają na rynek krajowy i zagraniczny. Wszystkie oferowane wyroby są ręcznie wyplatane - są jedną z dziedzin Rękodzieła Ludowego. Odpowiednio przygotowany surowiec i narzędzia są podstawowym warunkiem dobrej i sprawnej produkcji wyrobów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wiklinaleszno
Wyroby z wikliny płoty wiklinowe produkcja wyrobów wiklinowych maty - galeria
Wyroby z wikliny płoty wiklinowe produkcja wyrobów wiklinowych maty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Biuro rachunkowe i księgowość, ZUS, płace, kadry   Następna usługa: Zbiórka zużytego sprzętu , utylizacja sprzętu agd, recykling