USŁUGI TRANSPORTOWE DO 3, 5t. CHŁODNIA, IZOTERMA, KONTENER, BLASZAK

USŁUGI TRANSPORTOWE DO 3, 5t. CHŁODNIA, IZOTERMA, KONTENER, BLASZAK nr 441792

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
rozbicki_j_gmail_com ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
JAROSŁAW ROZBICKI
Wyślij e-mail
WARSZAWA
tel: 506089101
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 09:00-15:00
PROSZĘ O KONTAKT W GODZ. 8-20
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

WITAM. PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W ZAKRESIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DO 3,5t. NA TERENIE WARSZAWAY I CAŁGO KRAJU. POSIADAM AUTA TAKIE JAK : CHŁODNIA, IZOTERMA, KONTENER, BLASZAK, ORAZ BUSA DO PRZEWOZU 9 OSÓB (8+1). AUTA SĄ PRZYSTOSOWANE DO PRZEWOZU OD 1 ERO PALETY DO 5 EP. PODEJMĘ JEDNORAZOWE ZLECENIE JAK I STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ. POZDRAWIAM JAREK.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rozbicki_j_gmail_com
USŁUGI TRANSPORTOWE DO 3, 5t. CHŁODNIA, IZOTERMA, KONTENER, BLASZAK - galeria
USŁUGI TRANSPORTOWE DO 3, 5t. CHŁODNIA, IZOTERMA, KONTENER, BLASZAK Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Ogród, trawa, koszenie, oprysk, gruz, złom, sprzątanie, sadzenie, przycinka   Następna usługa: Specjalista Ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta