Usługi druku 3d na zlecenie

Usługi druku 3d na zlecenie nr 443270

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Marta Morawska
Wytwórnia 3D Marta Morawska
Wyślij e-mail
Ułańska 9
40-887 Katowice

tel: 504845445
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy kompleksowe Wyślij e-mail (zwanego potocznie drukiem 3d) zarówno na podstawie powierzonych plików, jak i na podstawie projektów (modeli CAD) przygotowanych według wytycznych Klienta.
Świadczymy usługi druku 3d na terenie Katowice, Śląska, jak i całego kraju. Zapraszamy do Wyślij e-mail i zapoznania się z ofertą!

W ramach uzupełnienia oferty prowadzimy również Wyślij e-mail gotowych przedmiotów wykonanych w technologii druku 3d, m.in. biżuteria, gadżety takie jak breloczki i zakładki do książek, oraz elementy dekoracyjne do domu.

Technologia

Modele wykonujemy w technologii Wyślij e-mail zwanej też Fused Filament Fabrication (FFF).

Wymiary i dokładność

Nasze drukarki pozwalają na druk elementów o rozmiarach 310 x 410 x 310 mm przy zachowaniu dokładności 40 mikronów.

Materiały

Posiadamy możliwość wydruku z takich materiałów jak: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail i guma w najrozmaitszych kolorach oraz Laywood (faktura drewna) i Laybrick (faktura cementu).

Zastosowanie

Techonologia druku przestrzennego znajduje zastosowanie m.in. w prototypowaniu (Rapid Prototyping), architekturze, designie, przemyśle oraz medycynie.

Cena

Cena gotowego wydruku zależna jest od rozmiarów, dokładności oraz użytego materiału. W celu otrzymania wyceny prosimy o przesłanie pliku w formacie .stl lub .obj za pomocą naszego Wyślij e-mail lub bezpośrednio na adres mailowy Wyślij e-mail .

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wytwornia3d
logo - Usługi druku 3d na zlecenie
Usługi druku 3d na zlecenie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: POLIGRAFIA, REKLAMA, MARKETING   Następna usługa: Konserwacje lub naprawy informatyczne