Brak zdjęcia

Odszkodowanie, wypadek, śmierć w wypadku, kancelaria prawna, poszkodowany nr 451025

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)Więcej: obsługa przez internet

INFORMACJE
Użytkownik
dpgsmozewski ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Piotr Smożewski
Odszkodowania i Doradztwo Prawne i Gospodarcze
Wyślij e-mail
Łopuszniańska 63 A
25-817 Kielce

tel: 606 917 991
tel: 796 931 543
www.doradztwosmozewski.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-18:00
sb: 9:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Specjalizuję się w uzyskiwaniu dla klientów możliwie wysokich odszkodowań, należnych z tytułu wypadków drogowych. Odszkodowania wypłacane są z OC sprawy wypadku. Jeżeli sprawcą wypadku nie został odnaleziony ( np. zbiegł z miejsca wypadku lub nie został ustalony ) kwote odszkodowania pokrywa Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Z ubezpieczenia OC pokrywane sa takż szkody wynikłe z wypadków przy pracy/w drodze do pracy, w rolnictwie czy z błędów medycznych. Najczęściej są to procedury na tyle trudne, że wymagają pomocy wyspecjalizowanego prawnika. W szczególności jest to niezbędne w przypadku błędów medycznych i zakażeń szpitalnych. W tym zakresie współpracuję z największa siecią kancelarii prawnych w Polsce - Omega Kancelarie Prawne. Daje to gwarancję najlepszej obsługi klientów, łącznie z dochodzeniem roszczeń na drodze sądowej.

Piszę tez dla klientów umowy oraz pisma urzędowe i sądowe, jak odwołania, pozwy, zażalenia, skargi - często na podstawie dokumentów przesyłanych przez internet a więc bez fatygi ze strony klienta. W ramach obsługi prawnej doradzam małym firmom, które obsługuję też w zakresie windykacji należności.

W zakresie doradztwa gospodarczego udzielam pomocy w zakresie marketingu, organizacji i funkcjonowania małych firm, zarządzania kanałami dystrybucji, zarządzania sprzedażą, technik sprzedaży i szkoleń z zakresu standradów obsługi klientów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU dpgsmozewski

Odszkodowanie, wypadek, śmierć w wypadku, kancelaria prawna, poszkodowany Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Schody betonowe, układanie paneli, montaż drzwi i okien   Następna usługa: Reklama zewnętrzna kasetony świetlne, litery 3D,